YouTube تا یک ماه پس از انتخابات منتظر می ماند تا به ادعاهای دروغین تقلب در انتخابات عمل کند

YouTube متعلق به Google اعلام كرد كه با استناد به مهلت بندر امن روز سه شنبه برای انتخابات آمریكا ، تاریخی كه پس از آن نتایج انتخابات ایالتی به طور مثر قابل اعتراض نیست ، از چهارشنبه اجرای قانون را در مورد این محتوا آغاز خواهد كرد. یوتیوب گفت که ایالات کافی نتایج انتخابات خود را برای تعیین رئیس جمهور منتخب تأیید کرده اند. خبرگزاری های ملی به طور جهانی پیش بینی کرده اند که جو بایدن رئیس جمهور بعدی خواهد بود.

یوتیوب به عنوان نمونه ای از محتوای ممنوع اعلام کرد که فیلم هایی را ادعا می کند که یک نامزد انتخابات ریاست جمهوری به دلیل اشکالات گسترده نرم افزاری یا اشتباه در شمارش آرا در انتخابات پیروز شده است.

این سیاست از چهارشنبه شروع به اجرای سیاست می کند و می گوید در هفته های آینده تلاش ها “فزونی می یابد”. در صورت داشتن زمینه کافی ، فیلم ها از جمله پوشش خبری و تفسیر همچنان در پلتفرم باقی می مانند. هر ویدئویی که ناقض خط مشی باشد و قبل از چهارشنبه ارسال شده باشد ، همچنان باقی خواهد ماند حتی اگر اکنون قوانین YouTube را نقض کند. آنها یک پنل اطلاعاتی خواهند داشت که می گوید نتایج انتخابات تأیید شده است.

هنگامی که از سخنگوی YouTube س askedال شد که چرا YouTube این سیاست ها را پیش از انتخابات یا در حین انتخابات اجرا نکرده است ، مهلت بندرگاه امن روز سه شنبه را دلیل آن عنوان کرد.

در طول انتخابات ، یوتیوب بدون تردید کمترین اقدامات تهاجمی در مورد اطلاعات نادرست مربوط به انتخابات را انجام داد. به عنوان مثال ، ویدئویی که ادعا می کند رئیس جمهور ترامپ چهار سال دیگر در مقام ریاست جمهوری پیروز شده و ادعاهای بی اساس مبنی بر اینکه “دموکرات ها” رای های جمهوری خواهان را پرت می کنند ، آراots جعلی را برداشت می کنند و نتایج را به تأخیر می اندازند تا سردرگمی ایجاد کنند “پخش شود ، مجاز به باقی ماندن در این سیستم عامل بود. در آن زمان ، یوتیوب گفت که این فیلم قوانین آن را نقض نمی کند و حذف نمی شود.

سیاست های YouTube مربوط به انتخابات ، محتوایی را که مردم را نسبت به کجا و نحوه رأی دادن گمراه می کند ، ممنوع کرده است. این شرکت همچنین یک پنل اطلاعاتی در بالای نتایج جستجو مربوط به انتخابات و همچنین در زیر فیلم هایی که درباره انتخابات صحبت می کنند ، قرار داده است. پانل اطلاعات به دلیل عدم اطلاع رسانی نادرست در مورد صحت انتخابات ، به ویژگی نتایج انتخابات گوگل و همچنین صفحه “کنترل شایعه” آژانس امنیت سایبری و زیرساخت امنیتی مرتبط است. YouTube همچنین برای تبلیغ محتوای منابع معتبر خبری در نتایج جستجو تلاش کرد.

در طول انتخابات و پس از آن ، توییتر (TWTR) چگونگی اشتراک تویت های حاوی اطلاعات نادرست ، از جمله چندین مورد از رئیس جمهور ترامپ ، با برچسب و محدود شده است. فیس بوک (FB) در ابتدا فقط به پست ها برچسب گذاری شده بود ، اما بعداً اقدامات موقت را برای محدود کردن دسترسی به پست های گمراه کننده اضافه کرد و موانعی را برای اشتراک آنها اضافه کرد.

از ماه سپتامبر ، این شرکت گفت که بیش از 8000 کانال و “هزاران” فیلم مضر و گمراه کننده در مورد انتخابات به دلیل نقض قوانین آن از بین رفته است. بیش از 77 درصد از آن ویدیوها قبل از اینکه 100 بازدید داشته باشند حذف شده اند.

به طور جداگانه ، گوگل همچنین قصد دارد مهلت قانونی مربوط به انتخابات در تبلیغات سیاسی را از 10 دسامبر لغو کند ، این شرکت روز چهارشنبه به تبلیغ کنندگان اطلاع داد. این غول فناوری در نامه ای به تبلیغات به دست آمده توسط CNN گفت كه Google نام “رویداد حساس” خود را برای انتخابات ایالات متحده برداشته و سیاست های استاندارد خود را در مورد تبلیغات انتخاباتی بازیابی خواهد كرد. توقف موقت ، که پیش از انتخابات اعلام شده بود ، انتظار می رفت حداقل یک هفته پس از روز انتخابات ادامه داشته باشد اما تقریباً یک ماه ادامه داشته است.

برایان فونگ ‘CNN Business’ در تهیه گزارش همکاری داشت