Webex سیسکو ویژگی های جدیدی مانند حذف نویز و رونویسی را اضافه می کند

سیسکو (CSCO) در روز سه شنبه مجموعه ای از ویژگی های جدید Webex ، نرم افزار کنفرانس ویدیویی خود را با هدف بهبود تجربه WFH معرفی کرد. آنها شامل ابزاری هستند که نکات برجسته جلسه را درباره فرمان کلامی ایجاد می کند ، مکانیزمی برای تبدیل آسان تماس تلفنی به تماس تصویری و سایر موارد.
اعلام ویژگی های جدید به دنبال اخباری در روز دوشنبه است که سیسکو قصد دارد دو شرکت را خریداری کند که محصولات آنها به تقویت پیشنهادات کار در فضای مجازی کمک می کند. Slido استارتاپ مستقر در اسلواکی است که ویژگی های جذب کاربر مانند پرسش و پاسخ و نظرسنجی برای جلسات وب و رویدادهای مجازی را فراهم می کند. و IMImobile ، یک شرکت نرم افزاری در انگلیس است که به شرکت ها کمک می کند از طریق کانال های تعاملی آنلاین با مشتریان ارتباط برقرار کنند.
قبل از همه گیری ، کنفرانس ویدیویی و سایر ابزارهای کار از راه دور یک منطقه راکد و راکد فناوری بود. در این سال ، آنها به یک رگ حیاتی مهم برای انجام امور تجاری ، برگزاری جلسات دادرسی دولت ، اجرای کلاس های آنلاین و میزبانی خدمات مذهبی و امکان برقراری ارتباط در بسیاری از زمینه های دیگر زندگی تبدیل شده اند.
حتی در صورت امن بودن بازگشت به دفتر – هر زمان که باشد – احتمالاً فناوری کار از راه دور همچنان یک منطقه رشد قابل توجه خواهد بود. بسیاری از شرکت ها قصد دارند مدل ترکیبی کار در محل کار و کار از راه دور را ایجاد کنند و برخی می گویند این گزینه را برای کارکنان به طور دائمی از خانه فراهم می کنند.
جای تعجب نیست، رقابت در فضای فناوری کار از راه دور شدید شده است. بزرگنمایی (ZM) به موفقیت بزرگی تبدیل شده است – “بزرگنمایی” اکنون یک فعل است ، خواه افراد مراجعه کننده به آن سیستم عامل خاص یا نه. سیسکو همچنین در برابر سایر شرکتهای مطرح مانند مایکروسافت (MSFT) تیم ها و ورایزون (VZ) BlueJeans ، فوریت بیشتری را برای Webex ایجاد می کند تا بازی خود را با ویژگی های جدید برای حفظ رقابت حفظ کند.

جیتو پاتل ، معاون ارشد سیسکو ، گفت: “اگر به هویت اصلی محصول ، توانایی هایی که قصد داریم ایجاد کنیم فکر می کنیم ، این اطمینان حاصل خواهد شد که ما واقعاً زمینه بازی را مساوی می کنیم و بسیار گسترده تر می شویم.” رئیس امنیت و برنامه ها ، روز سه شنبه در تماس با تحلیلگران و خبرنگاران گفت. “برخی از توانایی هایی که امروز قرار است درباره آنها صحبت کنیم ، هیچ کس دیگری ندارد … تمرکز ما بر روی بهره وری و رفاه بسیار مهم خواهد بود.”

پاتل افزود كه این شركت طی چندین سال گذشته حدود یك میلیارد دلار برای توسعه قابلیت های هوش مصنوعی هزینه كرده است و ثمرات این سرمایه گذاری در حال حاضر “شروع به بیرون آمدن به صورت گسترده” می كند.

در اینجا برخی از ویژگی های جدید Webex که سیسکو سه شنبه معرفی کرده است وجود دارد:

  • لغو شدن سر و صدا: برنامه به طور خودکار صداهای رایج مانند خش خش کاغذها و تایپ با صدای بلند را “شناسایی و سرکوب می کند”.
  • رونویسی: Webex رونوشت های جستجو شده تماس ها را ایجاد می کند ، درصورتی که جلسه ای را از دست داده اید ، جبران آن آسان خواهد بود. این همچنین به عنوان زیرنویس اضافه می شود ، این امر باعث می شود افراد کم شنوا بتوانند در جلسات مجازی شرکت کنند.
  • حرکات داخل جلسه: سال آینده ، شرکت کنندگان در جلسه می توانند “انگشت شست” را با دست خود انجام دهند و هوش مصنوعی Webex این حرکت را به نماد انگشت شست روی صفحه تبدیل می کند تا همه بتوانند آن را ببینند (برای افرادی که در یافتن دکمه ها مشکل دارند در برنامه)
  • ترجمه در زمان واقعی: از ماه فوریه ، می توانید جلسه ای را که سخنران از زبان دیگری استفاده می کند گوش دهید و رونویسی در زمان واقعی دریافت کنید. هر شرکت کننده در جلسه می تواند زبان مورد نظر خود را انتخاب کند. این ویژگی به زبان های انگلیسی ، اسپانیایی ، فرانسوی ، آلمانی ، ماندارین ، پرتغالی ، عربی ، روسی ، هلندی و ژاپنی در دسترس خواهد بود.
  • الگوهای جلسه: به عنوان مثال ، با استفاده از الگوی جلسه میزگرد ، هر شرکت کننده این فرصت را دارد که قبل از اینکه کسی دو بار صحبت کند ، یک بار صحبت کند. این ویژگی نیز به زودی ارائه می شود.