Twitch رسماً در دستورالعملهای جدید و هدفمند blackface ، swastikas و پرچم کنفدراسیون را ممنوع می کند

سرویس پخش مستقیم آمازون ، Twitch میزبان محتواسازان میلیونر و هر ساله میلیاردها ساعت محتوای ویدیویی است. همچنین این یک مشکل آزار و اذیت دارد که این پلتفرم به دنبال رفع آن در اطلاعیه روز چهارشنبه است.

اگرچه Twitch قبلاً تصاویر نفرت انگیز را ممنوع می کرد ، این اولین بار است که blackface ، swastikas و پرچم کنفدراسیون به طور خاص خارج از محدوده تعیین می شوند. زبان جدید نیز صریح تر است. این شرکت در یک پست وبلاگ نوشت: “این چیز جدیدی نیست ، اما رهنمودهای جدید استاندارد را برای همه واضح تر می کند.”

توییچ از اوایل سال 2020 روی این سیاست کار می کند و می گوید با کارشناسان شبکه های اجتماعی مشورت کرده و ماه ها تحقیق کرده است.

این شرکت گفت که هفته های پیش از تأسیس آن سیاست را اعلام می کند تا به کاربران فرصت کافی برای درک آنچه تغییر کرده است بدهد. این ممنوعیت فقط برای محتوای ارسال شده در 22 ژانویه یا بعد از آن اعمال می شود.

توییچ در اطلاعیه خود اذعان کرد که “زنان ، اعضای جامعه LGBTQIA + ، سیاه پوستان ، بومیان و رنگین پوستان متاسفانه همچنان به صورت نامتناسب آزار و اذیت و آزار آنلاین ، از جمله در سرویس ما را تجربه می کنند” ، در نوشته ای نوشته شده در سایت خود آمده است. این نوع این شرکت افزود ، آزار و اذیت به افراد برای دنبال کردن جریان مستقیم به عنوان شغل آسیب می رساند.

توئیچ گفت که همچنین در حال بهبود رهنمودهای آزار و اذیت جنسی برای اطمینان از تحمل پایین تر برای رفتار عینیت بخش است. اکنون تعارفات ناخواسته و مکرر درباره جذابیت فرد ، اظهارنظرهای صریح جنسی و پیوندهای ناخواسته به تصاویر برهنه ممنوع می شود.

این پلتفرم همچنین نشان داد که اجازه ادامه دادن به شوخ طبعی آرببیک را که برخی از جوامع آنلاین به آن معروف هستند ، ادامه خواهد داد.
این توهین که به معنای جوک است همچنان مجاز خواهد بود ، این شرکت افزود ، قبل از اقدام علیه کاربرانی که پست های آنها گزارش شده است ، “به” نشانه های ناخواسته بودن رفتار “اعتماد می کند. این شرکت گفت ، بسته به شرایط ، ممکن است شامل مهلت زمانی ، ممنوعیت یا تعلیق باشد.

این دستورالعمل های گسترده Twitch را مجبور به افزایش دوبرابر تیم عملیاتی ایمنی خود در سال 2020 کرد ، اگرچه این پلتفرم حاضر نشد تعداد اعضای این تیم را استخدام کند.

“این ممنوعیت سوال برانگیز است [symbols like the Confederate flag] رامش سرینیواسان ، استاد و نویسنده UCLA گفت: “رفتار ما در سایت تغییر شکل می دهد.”
Twitch در سال 2020 یک سال بزرگ داشته است. طبق Stream Elements ، میزان بازدید در ماه اکتبر به 1.6 میلیارد ساعت رسیده است ، که در مقایسه با ماه مشابه سال قبل دو برابر است. توییچ همچنین با معاملات سودآور استعدادهای جدیدی را به خود جلب کرد ، برخی از آنها را در سیستم عامل خود به دلیل نقض قوانین خود ممنوع کرد و به دلیل پرداخت نکردن هنرمندان برای صدور مجوز برای آهنگ ها ، مورد توجه صنعت موسیقی قرار گرفت. همچنین برخی از کاربران غیر منتظره به این سیستم عامل پیوستند ، از جمله نماینده الكساندیا Ocasio-Cortez و نیروی دریایی ایالات متحده.