https://harfeakharpub.com/product-category/%d9%be%d8%b1%d9%88%da%98%d9%87-6040-%d8%ad%d8%b1%d9%81-%d8%a2%d8%ae%d8%b1/با برنامه 2 ماهه حرف آخر ⭐محکوم به موفقیت هستید ⭐

در سال 94 برای اولین بار در شبکه های اجتماعی با شعار عجیبی مواجه شدیم ؛ ” دین و زندگی در 4 روز بالای 90 درصد ” اولین بار که این جمله را دیدم خودم هم باورم نشد. مگر امکان دارد دین و زندگی فقط 4 روز؟ در سال 97 فقط 13 نفر توانستند دین و زندگی را بالای 90 درصد بزنند که حدود 8 نفر از شاگردان استاد یوسفیان پور بودند از جمله علی و نهال بابائیان ، مینا صالحی ، رضا عباسی فر و … تو چند سال اخیر دین و زندگی به سخت ترین درس کنکور تبدیل شده به طوری که سال 97 از بین داوطلبان سه گروه ریاضی و تجربی و انسانی که حدودا 1 میلیون نفر بودند فقط 3 نفر تونست دینی رو 100 بزنه! 4- نتیجه هایی که با استفاده از دینی استاد یوسفیان پور به دست آمده است ! چهارمین ویژگی برترین استاد دین و زندگی ایران ، بازدهی او است، شرایطی که در بالا به آن ها اشاره کردیم شرایط لازم هستند ولی کافی نیستند، بهترین مدرس دینی کنکور شخصی است که تا کنون افراد زیادی با کار او نتیجه گرفته باشند ؛ اما نتیجه ی واقعی. در حالی که تو فقط توی رشته ی تجربی 34 نفر فیزیک رو 100 زدن!

خب دوستان خوبم وارد بحث اصلی خودمون شدیم رفته رفته ویژگی های بهترین استاد دین و زندگی در ایران رو معرفی میکنیم اما اول باید با ویژگی های بهترین استاد و یا بهترین مدرس دین و زندگی کنکور آشنا شویم؛ اصلا ملاک شما برای انتخاب یک نفر به عنوان بهترین مدرس دین و زندگی چیست؟ دین و زندگی سومین درس از دفترچه عمومی کنکوره که در نظام قدیم بین پنج رشته ی زبان ، هنر ، انسانی ، ریاضی و تجربی مشترک بود و برای نظام جدید هم بین رشته های زبان ، هنر ، ریاضی و تجربی مشترک و در رشته حرف آخر بهترین راهکار آموزش مفهومی دروس کنکور ی انسانی متفاوته. این موضوع خود یک شاهکار محسوب میشود بعد از کنکور 98 حتی عده ای مشکوک شدند که استاد یوسفیان پور نه تنها بهترین مدرس دین و زندگی ایران است بلکه طراح سؤالات دین و زندگی هم است اما خیالتان راحت استاد یوسفیان پور طراح سؤالات نیست …

استاد علیرضا یوسفیان پور استاد جوان به عنوان بهترین مدرس دین و زندگی کنکور ایران لقب گرفته است . بهترین مدرس دین و زندگی کنکور ایران چه کسی است ؟ ویدیو زیر را ببینید تا بدانید چرا استاد یوسفیان پور به بهترین مدرس دین و زندگی در ایران تبدیل شده است! در بخش نمونه تدریس دینی حرف آخر میتوانید بخش هایی از تدریس استاد یوسفیان پور را مشاهده کنید. یعنی دین و زندگی میتونه از فیزیک هم سخت تر باشه! دومین ویژگی نحوه ی بیان او است ؛ قطعا همه ی داوطلبان کنکور در یک سطح نیستند و متاسفانه یک سری افراد وجود دارند در که خود را بهترین دبیر دین و زندگی نامیده اند اما انتظار دارند که دانش آموز خودش را با تدریس آن ها وفق بدهد در حالی که بهترین معلم دین و زندگی فردی است که خودش را با دانش آموز وفق دهد یعنی به شیوه ای تدریس کند که داوطلب کاملا متوجه او شود در هر سطحی که باشد.

متاسفانه همگی فکر میکنند که دین و زندگی یک درس حفظی است و میتوان با حفظ کردن آن به نتیجه رسید به طوری که مشاهده هم کرده ایم افرادی پیدا میشوند که دین و زندگی را کنار میگذارند و میخواهند بعد از عید آن را بخوانند و احساس میکنند این روش آموزش شیمی کنکور جواب میدهد! از ویژگی هایی که باعث شد استاد یوسفیان پور را به عنوان برترین استاد دینی بشناسیم میتوان به موارد زیر اشاره کرد . سلام دوستان خوبم وقتتون بخیر امیدوارم که بهترین شرایط رو داشته باشید و به دنبال کسب بهترین ها باشید. به یاد داشته باشید چنین وضعیتی در پاسخگویی باعث ایجاد انحراف معیار میشه و تاثیر و اهمیت دین و زندگی رو چند برابر میکنه. استاد یوسفیانپور برای نخستین بار در کشور دین و زندگی را به صورت شهودی آموزش میدهند یعنی تمامی مطالب به صورت تصویر سازی و انیمیشن آموزش داده میَشود و علاوه بر این با استفاده از آموزش استاد یوسفیانپور شما دیگر نیازی به حفظ کردن حتی یک کلمه ندارید.چرا که صفر تا صد مطالب یعنی 42 درس و 500 صفحه کتاب درسی و تمامی آیات در نظام جدید و قدیم با استفاده از 14 الگو در دینی حرف آخر به شما آموزش دانلود رایگان دی وی دی های حرف آخر داده میشود.

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد حرف اخر لطفا از سایت ما دیدن کنید.