,اخبار جهان" />حرف آخر با بهره گیری از قابلیت های نیمکره راست مغز که مطالب را به صورت طولانی مدت در ذهن نگاه می دارد، دی وی دی های آموزشی را تولید کرده و در اختیار دانش آموزان و کنکوری ها قرار داده است. مدیر عامل این موسسه عبدالرضا منتظری می باشد که از سال 1390 با ابتکار و نوآوری های متعدد توانسته نام این برند آموزشی را در کل کشور مطرح کند. با برنامه ریزی شما می دانید کی باید چه درسی را خوانده و روی چه موضوعی مانور بدهید و دیگر لازم نیست که برای اینکه چه درسی را انتخاب گنید و اینکه آیا حوصله دارید این مطلب را بخوانید یا خیر زمانتان را هدر دهید و این یعنی صرفه جویی در زمان تان. عربی و زبان هم با وجود انحراف معیار باعث می شوند که اگر به خوبی بتوانید درصد آن ها را بالا بزنید به شما در رسیدن به رتبه های بهتر و بالاتر کمک کند.

همه شما می دانید که هر کدام از دروس در حد خود نقش به سزایی در موفقیت و رتبه برتر شدن یا رتبه آوردن شما می شود پس هیچ درسی را نباید دست کم گرفت و همچنین نمیتوان آن را کنار گذاشت و برای رسیدن به درصد بالا در آن باید تمامی تلاشتان را به کار بگیرید. برنامه ریزی برای این درس باید به گونه ای باشد که تک به تک با حوصله تمامی مباحث را به خوبی یاد بگیرید و روزانه یک و نیم الی دو ساعت از زمان مطالعه خود را باید به ای درس اختصاص دهید تا بتوانید نسبت به مبحث ها مسلط شوید. ترکیبی خواندن هم کار آسوده ای نیست پس باید سریع تر شروع به مطالعه این درس کرده تا از بقیه رقیبان قوی خود عقب نمانید. پس برنامه ریزی برای این درس هم باید به گونه ای باشد به طور ثابت لغات را همه روزه بخوانید و برای سایر قسمت های زبان یک روز در میان به مدت یک و نیم الی دو ساعت تایم بگذارید.

عربی به سه قسمت عمده تقسیم می شود ترجمه، قواعد و درک مطلب یا همان مفهوم های سخت که پدر داوطلب را درمیاورد چون که بسیار سنگین به نظر می رسند. اگر شمایی که در این درس ضعیف هستید یا دایره لغاتتان بسیار کم است ناامید شده اید سخت در اشتباهید کافیست از زمان های مرده مثل مواقعی که در راه هستید یا در جایی هستید که نمیتوانید به مطالعه درس تان بپردازید یا هنوز خوابتان نمیبرد دیکشنری خود را باز کرده و با یاد گرفتن هرچند لغاتی که میتوانید دایره لغات خود را بیشتر کنید. دوستان همه شما خوب می دانید که باید برای دروس تخصصی زمان بیشتری را اختصاص داد اما این در صورتی امکان پذیر است که به حد کافی زمان برای عمومی ها گذاشته شود و آن ها را به خوبی یاد بگیرید. یکی از اساسی ترین کارهایی که از همان ابتدای مطالعه دروس برای کنکور باید درنظر بگیرید یک برنامه ریزی مناسب برای خواندن مطالب می باشد برنامه ای منظم و هدفدار که شما را بیش از پیش برای کنکور و تسلط بر مطالب آماده کند. یعنی علاوه بر خواندن متن و آیات و روایات و مفاهیم آن ها باید به خوبی ارتباط بین آن ها را نیز بلد بوده و حتی ارتباط بین یک آیه در یک پایه با یک مطلب در پایه دیگر را نیز لیست قیمت اجی مجی بدانید.

اما اگر جزو نظام جدیدها هستید باید بدانید که ترجمه مهم تر است به طوری که حتی باید لغات را بخوانید و آن ها را بلد باشید تا به ترجمه مسلط تر باشید سپس قواعد را مطالعه کرده و در انتها به بررسی مفاهیم و درک مطلب می پردازید. در حالت عادی با سیستم رایج آموزشی کنکور، اگر یک دانش آموز بخواهد جلو برود نمی تواند در زمان مناسب تمام دروس را بخواند و جمع بندی کند. یک برنامه ریزی آن قدر باید عالی باشد که در صورتی که یک فرد نتوانست بنا به هر دلایلی به مطالعه بخشی از برنامه یا اجرای قسمتی از برنامه برسد با برنامه جبرانی بتواند آن را جبران کند. برنامه ریزی برای دروس عمومی کنکور باید همراه با دروس تخصصی تنظیم شده و هر دو عمومی و تخصصی باید با هم پیش بروند. ما در حرف آخر کاری انجام داده ایم که فقط در 4 ماه کل دروس کنکور را بخوانید و آموزش پایه پنجم ابتدایی تست بزنید! در این موسسه ما در 4 مرحله داوطلب را برای کنکور پکیج کامل حرف آخر نظام جدید آماده می کنیم.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از آموزش دروس ابتدایی تا کنکور با سایت حرف آخر ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.