,اخبار جهان" />برای مشاهده کامل لیست و درصد رتبه های برتر حرف آخر میتوانید به موسسه حرف آخر مراجعه کنید. افرادی که در سال 98 واقعا گل کاشتند و عده زیادی از آنان علاوه بر رتبه خود توانستند در یک سری از درس های خود درصد 100 را نیز کسب کنند. موسسه ای که با سبکی کاملا متفاوت از سایر موسسات اقدام به تدریس و تولید محتواهای آموزشی کرده است و بازخورد بسیار خوبی نیز کسب کرده است که همان خورجی های آن موسسه است. از این دسته از افراد میتوان به 15 داوطلب استاد یوسفیان پور مدرس دین و زندگی کنکور اشاره کرد که توانستند درصد 100 در این درس را کسب کنند یا حدودا 5 نفر که توانستند درصد 100 در درس فیزیک را کسب کنند و در بقیه دروس هم چنین آماری به چشم میخورد. دو داوطلب را در نظر بگیرید؛ داوطلب اول برای حل 30 سوال فیزیک کنکور حدود 500 فرمول بلد است و داوطلب دیگر حدود 30 الگو برای حل همان سوال ها آموزش دیده است!

اما در درس فیزیک میتوان موضوع اصلی را کاهش فرمول ها بیان کرد که عامل اصلی موفقیت دانش آموزان استاد کامیار بوده است. اما راز این آمار شگفت انگیز در موسسه حرف آخر چیست؟ برای همین مبحثی که مثال زده شد داوطلب فقط با یک انیمیشن کوتاه در حر چند دقیقه نحوه تقسیم سلولی را یاد خواهد گرفت و زمان زیادی را صرفه جویی خواهد آموزش پایه اول دبستان کرد. در کنکور های اخیر که هر سال حدود 1 میلیون نفر در رشته های 5 گانه، علوم تجربی، ریاضی فیزیک، علوم انسانی، زبان و رشته هنر شر کت میکنند منابع به شدت گسترده شده اند و برای اینکه یک داوطلب بتواند بهترین منبع ممکن را انتخای کند کار سختی در حرف آخر و معرفی جدیدترین تکنولوژی آموزش دروس کنکور و دبیرستان پس رو دارد. کدام یک عملکرد بهتری خواهد داشت؟ اما نگاهی به عملکرد رتبه های برتر این موسسه بیندازیم. هنگامی که داوطلب به عنوان مثال در ژنتیک درس زیست تقسیم سلولی را مورد مطالعه قرار میدهد با متن کتاب و عکس های ساکن سر و کار دارد که درک آن ها واقعا سخت است و دانش آموز هم به ناچار به حفظ کردن مطلب روی میآورد اما با تدریس حرف آخر این مشکل حل شده است و دیگر نیازی به حفظ کردن نیست.

اما این کار نیازمند هزینه و زمان زیادی است. عده ای از آشنایان خود که قبلا در کنکور سراسری شرکت کرده اند یا مشاورین کنکور کمک میگیرند، عده ای با آزمون و خطا منابع کنکور خود را انتخاب میکنند و عده ای هم بدون آگاهی اقدام به خرید منابع میکنند و تا جایی این کار را ادامه میدهند که منبع مناسب خود را پیدا کنند. در این مجموعه علاوه بر کاهش حجم فرمول ها بیشتر با دید کیفی به سوالات نگاه میکنند که بازهم باعث میشود دانش آموز ابتدا سوال را بفهمد و درک کند و در ادامه به سراغ راه حل برود. حرف آخر برای اطمینان دادن به مخاطبان 20 درصد پروژه 6040 را به صورت کاملا رایگان (شامل 40 تست قطعی کنکور و 30 ساعت آموزش همه دروس) در اختیار داوطلبان قرار میدهد که میتوانید از طریق تماس با مشاورین مجموعه آقای شایان مامندی، خانم حدیث قمری و خانم مریم فرزی یا ارسال عدد 5 به سامانه پیامکی موسسه 10002907 دریافت نمایید.

دلیل موفقیت این افراد را میتوان آموزش کامل حرف اخر و همچنین تطابق سوالات این موسسه با کنکور نسبت داد که به خصوص در درس دین و زندگی سوالات کنکور با تدریس استاد یوسفیان پور تطابق 100 درصد داشت و این هم بیانگر قدرت این استاد جوان در تدریس و طرح سوال میباشد. برای سایر دروس نیز چنین اتفاقی افتاده است و داوطلبی که با این سبک از آموزش پیش میرود لذت یادگیری سریع و مفهومی مطالب را تجربه خواهد کرد. در این پروژه داوطلب فقط در 2 ماه آموزش کامل دروس را به طور فشرده دریافت خواهد کرد. همچنین برای شما تدریس های رایگان فیزیک قرار داده شده است که برای مشاهده میتوانید به صفحه فیزیک استاد کامیار مراجعه کنید. کامل برای او تعین شده است اجرا میکند و در پایان برنامه وارد مرحله 40 روزه خواهد شد که در آن با استفاده از 20 آزمون که در اختیار او قرار میگیرد علاوه بر اینکه 20 بار کل دروس رو دوره خواهد کرد 20 بار هم فضای کنکور را برای خود شبیه سازی خواهد دینی حرف آخر کرد.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از پکیج رایگان دوم دبستان اجی مجی دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.