کانکس مدیریتی

 

خرید کانکس مدیریتی

خرید کانکس مدیریتی

در این مقاله بر آن شدیم تا درباره یکی از مسائل مرتبط با خرید کانکس مدیریتی بحث کنیم و الزامات و مسائل مربوط به آن را شرح دهیم با ما همراه باشید.

کانکس مدیریتی یک سازه پیش ساخته است که برای واحدهای مدیریت در پروژه های مختلف به کار می رود.

سیستم سرمایشی کانکس چیست؟

 همانگونه که می­دانید کانکس ها سازه های پیشرفته­ای هستند. کانکس ها کاربری مختلفی دارند و هر کدام از آن انواع متفاوتی دارند. به عنوان مثال کانکس های مسکونی به نوعی محل زندگی و خانه افراد هستند. یکی از کاربرد کانکس های پیش ساخته اسکان موقت در مکان مورد نظر افراد می­باشد. یکی از نکته­هایی که در هنگام خرید کانکس مشتریان می­پرسند این است که کانکسی که می­خواهند خریداری نمایند سیستم سرمایشی آن به چه صورت است؟

سیستم سرمایشی کانکس

سیستم سرمایشی کانکس

 تمام افراد در فصل گرم تابستان به فکر سیستم‌ خنک  کننده می­باشند. همچنان برای افرادی که می­خواهند از کانکس در این فصل استفاده کنند بسیار پر اهمیت می‌باشد.  به طریق اولی این امر در خرید کانکس مدیریتی هم اهمیت ویژه ای دارد.

کانکس ها دارای سیستم تهویه می­باشند افرادی که در تابستان در کانکس زندگی می­کنند نباید نگران سیستم تهویه هوا باشند، زیرا همانطور که می­دانید کانکس ها روز به روز در حال پیشرفت هستند و همچنین از امکان استفاده از تکنولوژی برخوردار هستند. همچنین در کانکس ها برای گرمای تابستان سیستم سرمایشی های مختلفی وجود دارد و افراد می‌توانند با خیالی آسوده از سیستم سرمایشی کانکس استفاده کنند. برخی از انواع سیستم سرمایشی کانکس در زیر نام برده شده است.

کولر گازی

همانطور که می­دانید اخیراً از کولر های گازی به عنوان سیستم خنک کننده استفاده می­کنند و همچنين کولر گازی توانسته در بین مردم محبوبیت و جایگاه خاص خود را داشته باشد.  افرادی که محل اقامت آنها در کانکس می­باشد به راحتی می‌توانند در کانکس هایی که شبکه لوله کشی و اتصالات سیستم سرمایشی در آن‌ها در نظر گرفته می شود از این سیستم سرمایشی، کولر گازی استفاده کنند.

اما باید این را در نظر داشت که کانکس ها در محلی نصب شوند که امکان اتصال به گاز شهری وجود دارد، در غیر این صورت اگر کانکس در مناطقی نصب شود که امکان اتصال به گاز شهری وجود نداشته باشد نمی‌توانید از کولر گازی برای سیستم سرمایشی استفاده کنید.

کولر آبی

یکی دیگر از سیستم­های سرمایشی و خنک کننده که در تابستان مورد استفاده قرار می­گیرد کولر آبی است. زمانی می­توانید از کولر آبی استفاده کنید که به اتصال برق دسترسی داشته باشید. این نکته را مد نظر قرار دهید که شما در کانکس ها هیچ محدودیتی برای استفاده از سیستم­های سرمایشی ندارید.

در امر خرید کانکس مدیریتی، می‌توانید از هر دو نوع کولر استفاده کنید.

سیستم سرمایشی از کف

سیستم سرمایشی از کف

سیستم سرمایشی از کف یکی از سیستم های جدید می­باشد که خیلی استفاده از آن رایج شده است و می توان گفت بهترین و با صرفه ترین راه برای استفاده از سیستم سرمایشی در کانکس استفاده از سیستم سرمایشی از کف می­باشد معمولاً کانکس هایی از این تکنولوژی استفاده می­کنند که کف آن از جنس سرامیک می­باشد.

انواع سیستم­های سرمایشی که در بالا ذکر شده است نشان می­دهد که شما هیچ محدودیتی در استفاده از سیستم سرمایشی در کانکس خود ندارید و می­توان گفت شما می­توانید از تمام سیستم­های سرمایشی ای که در ساختمان های سنتی استفاده می­شود در کانکس خود از آن استفاده نمایید. البته باید این نکته را در نظر بگیرید که کانکس شما در چه مکانی قرار است نصب شود به عنوان مثال همانطور که در بالا گفته شده در مناطقی که دسترسی به گاز شهری ندارید نمی‌توانید از کولر گازی استفاده نمایید.

فروش کانکس مدیریتی

برای انجام خدمات مشاوره در این خصوص و نیز خرید و سفارش کانکس، به سایت ما به نشانی:

Conexe.ir

مراجعه فرمایید.