چگونه مدرک فنی و حرفه ای تعمیرات موبایل و گوشی های همراه بگیریم؟

برای انجام این کار، شرکت در دوره تخصصی تعمیرات موبایل بسیار مهم است و این امر می تواند به طور مستقیم بر موفقیت حرفه ای شما تأثیر بگذارد. همانطور که واضح است درآمد یک تعمیرکار موبایل در تهران بسیار بیشتر از یک تعمیرکار در شهرستانهای کوچک است؛ اما به طور کلی میتوان گفت درآمد در این شغل تقریبا دو برابر حقوق وزارت کار است که با پیشرفت و گسترش کار این مقدار افزایش نیز مییابد. تمام مهارتها و ریزهکاریهای مربوط به تعمیرات موبایلهای سامسونگ و گوشیهای دیگر ازین دست به طور کامل در دوره تعمیرات موبایل مجتمع فنی پویان به هنرجویان دوره آموزش داده میشود. دوره تعمیرات موبایل در آموزشگاه تعمیرات موبایل فنی برق با هزینه مناسب برگزار شده و به آموزش کامل سخت افزار و نرم افزار اندروید و آیفون از مبتدی تا پیشرفته می پردازد. همین مورد باعث شده تا بازار تعمیرات گوشی تلفن همراه در ایران به یک بازار مناسب تبدیل شود. اما امروزه به سبب پیشرفت روزافزون و بدون وقفه تکنولوژی های نرم افزاری و سخت افزاری به کار رفته در گوشی های هوشمند و رقابت سنگین کمپانی های بزرگ در این زمینه ، تعمیرات موبایل نیز به یک امر دانش محور تبدیل شده است.

این حافظه در داخل گوشی برای ذخیره برنامهها و دادههای غیر فرار استفاده میشود. برای رفع این مشکلات شما فقط میتوانید توانایی خود در بکارگیری کیبوردهای لمسی را افزایش دهید. 15- در دوره آموزش تعمیرات موبایل از چه ابزارهایی استفاده می شود؟ شهریه ای که مجتمع آموزشی برق بابت دوره آموزش تعمیرات موبایل از کارآموزان دریافت می کند نسبت به امکاناتی که در اختیار افراد قرار می دهد بسیار به صرفه بوده و نسبت به بسیاری از آموزشگاه های دیگر پایین تر می باشد. بنابراین مهم است که شما در چه مجموعه آموزشی فعالیت میکنید تا مطمئن باشید که دانش شما و مطالبی که میآموزید بهترین و تخصصی ترین مطالب موجود است. پس می توانید حدس بزنید که آموزش افرادی که بتوانند در این زمینه تخصص کسب کنند و حرفه ای شوند تا چه اندازه مهم و ضروری است. در اینجا عیب یابی ها رو متوجه شدیم اما قسمت مهم تر این آموزش تعویض قطعه و یا ریبال کردن است که در جلسات آموزشی بصورت کاملا عملی و زیر نظر یک متخصص کلاس آموزش تعمیرات موبایل در مشهد آموزش خواهید دید.

بنابراین یکی از مهم ترین موضوعاتی که برای ورود به این رشته بایستی به آن توجه داشته باشید آموزش صفر تا صد تعمیرات موبایل است. هزینه اجاره و رهن مغازه با توجه به مکان انتخاب شده و شهر شما متفاوت است. حالت دوم این است که شما تمایل به راه اندازی مغازه شخصی خود را داشته و در این صورت باید از یک سرمایه برای رهن و اجاره مغازه برخوردار باشید. ما سعی میکنیم در عرض یک و نیم ماه تمامی آموزشها را ارائه دهیم شما بعد از اتمام دوره میتوانید به عنوان تعمیرکار وارد بازار کسب و کار شوید ولی نیاز به پشتیبانی دارید که ۲ سال پشتیبانی بعد از اتمام دوره به همین منظور است .البته شرایط کلاسها و دوره های خصوصی فرق میکند و این زمان کاهش پیدا میکند خصوصا اگر کار آموز از شهرستان آمده باشد. البته این درآمد قابل افزایش است و در صورتی که از شیوه های مناسب تبلیغات بهره گیرید، مشتری مدار باشید و دقت و سرعت را در کار فراموش نکنید می توانید به درآمد 20 میلیون تومانی نیز دست یابید. به ادامه مکالمه بدون در دست گرفتن تلفن با استفاده از Head Phone یا Ear Phone کمک میکند. برای مثال ممکن است شارژری که از آن استفاده میکنید خراب باشد یا پریز برقی که از آن استفاده میکنید معیوب باشد.

برای فلاش نرم افزار یا سیستم عامل استفاده میشود. در این مورد آموزشگاه های زیادی وجود دارند اما بهتر است آموزشگاهی را انتخاب کنید که علاوه بر قیمت مقرون به صرفه آموزش های اصولی و تخصصی را به شما ارائه کند و از این راه بتوانید آموزش سخت افزار و نرم افزار موبایل را به صورت حرفه ای و عملی یاد بگیرید. درآمد در این شغل مانند اکثر مشاغل دیگر وابستگی زیادی به شهر محل سکونت و فعالیت تعمیرکاران دارد. تعمیرات گوشی های موبایل نیازی به سرمایه اولیه زیادی برای شروع ندارد و شما کافی است علاقه و انگیزه را در خودتان ببینید. اگر شما جنبه های مختلف شغل تعمیرات موبایل را بررسی کرده اید و با چالش ها و آینده شغلی آن آشنا شده اید، اولین قدم شرکت در دوره های آموزشی تعمیرات موبایل است. خروجی انواع مختلف سیگنالها از طریق این نکات با کمک CRO بررسی میشود. این آموزش برای تریم بوت هواوی بسیار کاربردی است.