چگونه مدرک فنی و حرفه ای تعمیرات موبایل و گوشی های همراه بگیریم؟

مادربرد تلفن هوشمند شما روح آن است و برای حفظ عملکرد تلفن باید از مادربرد آن به خوبی مراقبت کنید. بنابرین باید در انتخاب شغل و حرفهای که تصمیم گرفتهاید وارد آن شوید به خوبی تحقیق کنید. دو سیستم عامل اندروید و ios از گذشته تا کنون در کنار هم به رقابت میپردازند و موبایل های متنوعی را وارد بازار کرده اند که هر کدام طرفداران خود را دارند یک تعمیرکار موبایل باید بتواند با مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری مربوط به هر دو این مدل گوشی ها به طور کامل آشنایی داشته باشد به همین دلیل در دوره آموزش تعمیرات موبایل آموزشگاه فنی البرز کارآموزان نحوه تعمیر هریک از این گوشی ها را به طور عملی در کارگاه های مجهز و با استفاده از تکنولوژی های جدید فرا میگیرند و به عنوان یک تعمیر کار موبایل حرفه ای وارد کار می شوند. دوره های آموزش تعمیر موبایل در خانه سخت افزار عموما بصورت خصوصی و یا نیمه خصوصی دو تا چهار نفر برگذار می شود، زیرا معتقد هستیم باید در یک کارگاه عملیاتی با کارآموزان بصورت علمی و عملی تجارب خود را آموزش دهیم. با آموزش نحوه تعمیر موبایل باید بتوانید کار مشتری را به صورت خیلی سریع تر راه اندازی کنید.

می توانید از طریق راه های مختلف مانند باز کردن صفحه ها، زدن کانال ها و گروه ها در برنامه هایی مانند اینستاگرام، واتساپ، تلگرام و غیره و یا به اشتراک گذاشتن آگهی تعمیرات موبایل در اپلیکیشن هایی مانند دیوار و شیپور به طور رایگان کار خودتان را تبلیغ کنید علاوه بر آن در سایت های تعمیرات موبایل و یا سایت های خدماتی که از حرفه های فنی حمایت می کنند به عنوان یک تعمیرکار موبایل ثبت نام کنید و به صورت آنلاین جذب مشتری داشته آموزش تعمیرات موبایل پل باشید. این آموزش تکمیلی برای همه نیاز نیست و خیلی از کارورزان صرفا با گذراندن دوره ی آنلاین می توانند در مبحث مربوطه حرفه ای شوند و کار خود را شروع کنند یا بهبود بخشند. اگر برای یادگیری تعمیرات موبایل آماده هستید و می خواهید کسب و کار خود را در این راستا ایجاد نمایید، کافی است وارد سایت آکادمی آموزش تعمیرات البان شده و ضمن آشنایی و مطالعه ریز عناوین آموزشی آکادمی، با ثبت درخواست رایگان، از مشاوره رایگان کارشناسان آموزشی برخوردار شوید.

در دوره های تخصصی آموزش تعمیرات آیفون، سرفصل های تخصصی مرتبط با هریک از دستگاه های اپل به کارآموزان تدریس میشود. با این حال بازاری ها برخی از تعمیرکاران را در تعمیر و نصب نرم افزارهای اپل ماهرتر از دیگران می دانند و برخی از متخصصین را برای سایرگوشی های اندرویدی پیشنهاد می کنند. علاوه بر این می توانید پس آموزش تعمیرات موبایل از صفر تا صد، در نمایندگی های تعمیرات موبایل سامسونگ، شیائومی، اپل و دیگر برندهای موبایل در کشور مشغول کار شوید. پس از آن باید هزینه دیگری را برای خرید تجهیزات و ابزارهای مورد نیاز برای تعمیرات موبایل در نظر بگیرید . این دو بخش از هزینه ها اجباری است و شما برای شروع و استارت کار خودتان باید این مبالغ را پرداخت کنید در ادامه هزینه های متفاوت دیگری نیز وجود دارد برای مثال اگر بخواهید یک مغازه اجاره کنید مبلغی نیز هزینه اجاره برای شما خواهد داشت اما در ابتدای کار نیازی نیست که حتماً در یک مغازه مستقل کار کنید میتوانید به عنوان تعمیرکار موبایل در مغازه های تعمیراتی میز اجاره کنید و مشغول به کار شوید. داشتن دانش و مهارت کافی در زمینه تعمیرات موبایل: یکی از مهمترین مسائلی که باعث می شود تا شما مشتری های ثابت داشته باشید داشتن مهارت کافی و حرفه ای بودن شما به عنوان یک تعمیرکار موبایل است یکی از راه هایی که می توانید با آن دانش خودتان را بالا ببرید و به اصطلاح به روز باشید شرکت در دوره های آموزش تعمیرات موبایل می باشد.

کسب تجربه در قیمت گذاری و پیشنهاد قیمت تعمیرات به مشتری. یاد گیری اصول تعمیرات و نحوه ورود و خروج کالا از بدو ورود تا تحویل به مشتری. یکی دیگر از کارها در این زمان پاک کردن نرم افزارهایی است که کاربردی ندارند و می توان آنها را پاک کرد مثل بازی ها. زیرا تعداد کارکنان آنها بالا می باشد و همه به بهترین نحو ممکن کار می کنند. ما در دوره آموزش تعمیرات موبایل، تعمیر انواع گوشی اندروید و گوشی آیفون را به کارآموزان آموزش میدهیم و با آموزش کار با ابزار آنها را قادر میسازیم به صورت مستقل و عملی خود عیب یابی قطعات مختلف را انجام دهند. رمز خود را فراموش کرده و به اشتباه و مداوم آن را وارد می کنیم که در اینصورت امکان قفل شدن گوشی وجود دارد. علاوه بر این، هر کسی که علاقهمند به درک مفاهیم تلفنهای هوشمند است و در این زمینه علاقه دارد میتواند در دوره آموزش تعمیرات موبایل شرکت کرده و اطلاعات خود را افزایش داده و به روز کند. خانه سخت افزار هیچگاه آموزش های خود را بصورت تجاری برگزار نکرده است و در هر سال تعداد محدودی کارآموز جهت آموزش تعمیرات موبایل گوشیهای هوشمند را قبول می نماید.

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد آموزش تعمیرات موبایل در مشهد لطفا از سایت ما دیدن کنید.