چهار کار جدید که می توانید با Google Maps انجام دهید

این جدیدترین به روزرسانی ها در Google Maps است:

  • خبرمایه انجمن در داخل برنامه: با استفاده از این ویژگی جدید ، کاربران Google Maps می توانند به جدیدترین بررسی ها ، عکس ها و پست های اضافه شده به Maps توسط افرادی که دنبال می کنند و کارشناسان محلی دسترسی پیدا کنند. مثل اینه که Yelp (YELP) – اما مستقیماً در برنامه در دسترس خواهد بود.
  • پیام رسانی برای نقشه ها و جستجو: شرکتهای تأیید شده می توانند مستقیماً از طریق برنامه به مشتریان پیام دهند و به جستجوگران اجازه می دهند با مشاغل ارتباط برقرار کرده و س askال کنند. پیام های مشتریان در قسمت پیام های مشاغل در برگه به ​​روزرسانی برنامه نشان داده می شود.
  • بینش عملکردی برای مشاغل: این به روزرسانی متمرکز بر کسب و کار با اندازه گیری تعداد مشارکت های مشتری آغاز شده از Maps و Search ، میزان عملکرد یک شرکت را ردیابی می کند. این سیستم بصیرت اخبار را برای عملکرد مشارکت و تعامل با مشتریان در Google فراهم می کند.
  • تصاویر نمای خیابان که توسط کاربران اضافه شده است: کاربران Google Maps می توانند تصاویر نمای خیابان خود را از تلفن های خود ارسال کنند. به طور خاص ، افراد می توانند این کار را با ضبط یک سری تصاویر متصل هنگام حرکت در خیابان یا مسیر انجام دهند. پس از ضبط و انتشار آن فیلم ، Google بطور خودکار تصاویر را چرخانده ، موقعیت یابی و ترکیب می کند.
یک سال بزرگ برای به روزرسانی این برنامه بود که در سال 2005 منتشر شد. در ماه سپتامبر ، Google Maps ویژگی ای را نشان داد که چراغ راهنمایی در تعدادی از شهرهای ایالات متحده را نشان می دهد.

با ویژگی های اجتماعی جدیدی که گوگل در این ماه از آن رونمایی کرد ، رقابت Yelp با Google Maps بیشتر از هر زمان دیگری است. و Yelp به خوبی آگاه است. در ماه مارس ، این شرکت در جلسه استماع در کمیته فرعی ضد انحصارطلب سنا ، گلایه های طولانی مدت خود را در مورد گوگل به اشتراک گذاشت.

گوگل (برو) با یک دادخواست ضد انحصاری از طرف دولت که ارتباطی با Maps ندارد ، روبرو می شود. این مرکز بر دو حوزه اصلی تمرکز دارد. اولین تمرکز تصمیم این شرکت برای جستجوی گوگل به صورت پیش فرض در اندروید ، سیستم عامل تلفن همراه آن و محبوب ترین در جهان است که روی تلفن های شخصی و همچنین تلفن های ساخته شده توسط برخی دیگر از تولید کنندگان توزیع می شود. دومین حوزه تمرکز قراردادهای Google با است سیب (AAPL)، سامسونگ (SSNLF) و سایر تولیدکنندگان دستگاه که Google را به صورت پیش فرض در تلفن های خود جستجو می کنند.

– برایان فونگ از CNN در این گزارش مشارکت داشته است.