چاپ کتاب

بسیاری از کارشناسان هنوز معتقدند که کتابها باید از محل اصلی خود چاپ کتاب، کتابفروشی ها و کتابفروشی ها تحویل داده شوند.
چرا فقط از خرده فروشان کتاب بخریم؟
با راه اندازی سایت آمازون و دیگر سایت های فروش کتاب در فضای مجازی ، بازار کتاب در اکثر کشورهای جهان موضوع و چالشی به نام خرید آنلاین و سنتی ایجاد کرده است. خرید کتاب.

بسیاری از مردم از خرید کتاب در وب سایت ها با قیمت پایین و نرخ بالا برای رشد و توسعه اقتصاد و توسعه فرهنگ جوامع مثبت استقبال می کنند. اما بسیاری از کارشناسان هنوز معتقدند که کتابها کالاهای مادی نیستند. بلکه ارتباط مستقیمی مراحل چاپ کتاب با فرهنگ و ادبیات جامعه دارد و باید از محل اصلی آنها ، کتابفروشی ها و کتابفروشی ها تهیه شود.

آندره بارت ، روزنامه نگار و نویسنده آمریکایی ، یکی از آن متخصصانی است که معتقد است کتاب ها را باید از کتابفروشی های مستقل خریداری کرد و تهیه آنها از سایت ها و فروشگاه های آنلاین و آمازون چندان جالب نیست. در یادداشت کوتاهی درباره Little Hub

وی دلایل این باور را بیان می کند: 1. کتابفروشی ها معمولاً در منطقه ای هستند که کتاب را خریداری می کنید. آنها سلیقه هزینه چاپ کتاب همسایگان خود را می دانند و بر اساس آنها کتاب می سازند ، اما این ویژگی در آمازون یا هیچ کتابفروشی آنلاین دیگری موجود نیست.

2. خود کتابفروشان معمولاً افرادی هستند که کتاب می خوانند و گاهی عاشق کتاب هستند ، بنابراین هنگام انتخاب کتاب های جدید می توانید به سلیقه و نظر آنها اعتماد کنید. سایت های فروش کتاب ممکن است نظرات متخصصان کتاب را ارائه دهند ، اما بسیار رایج هستند و اغلب برای شما کار نمی کنند.

3. وقتی با یک کتابفروشی محلی ملاقات می کنید ، اگر کسی کتابفروشی خوبی داشته باشد ، آن چاپ کتاب را برای شما خواهد گذاشت. در راه بازگشت به خانه ، وقتی از یک کتابفروشی دیدن می کنید ، مطمئناً پیشنهادات دیگری برای شما خواهد داشت.

4. امکان خرید کتاب از نویسنده مورد علاقه گیسوی خبر خود در سایت های آنلاین وجود ندارد. حتماً یک کتاب را از دست ندهید.

مجموعه شعرهای آیینی “ای بهتر از گل” از قاسم بدره ، مجموعه رباعیات “اندوه من از من بزرگتر است” از سید اکبر سلیمانی و منتخبی از داستانهای کوگیلویه و بویراحمد با عنوان “آستین ها را بالا بزن “در حومه شهر کشف شد.
حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد سه کتاب جدید معرفی کرد
به گزارش خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در کوگیلویه و بویراحمد ، رئیس مرکز کوگیلویه و حوزه هنری بویراحمد به مشکلات هنر در راهروهای مراسم اشاره کرد و گفت: مهمترین مشکل این نهاد فرهنگی فضا است “خلاقیت می تواند هزینه چاپ کتاب دگرگون کننده باشد ، اما بحث ساخت و ساز بر ما تأثیر می گذارد و تعدادی از فرصت ها را از ما می گیرد.

شریف اسلامی گفت: علیرغم این که ما ساختمان مستقلی نداریم و در ساختمانهایی که مراحل چاپ کتاب هستیم ، آنها فضای هنری مانند سالن فلات ، تئاتر و گالری و … ندارند و ما نیاز به کمک داریم از سالن های دیگران “هاها.” گاهی اوقات این برای ما نعمت بود و ما استراتژی خود را بر اساس این واقعیت که فضای فیزیکی نداریم و باید راه دیگری را طی کنیم ، تعریف کردیم. به روشنی ترین شکل ممکن.

وی افزود: در سال 94 بر اساس رکورد ارائه شده ، تعداد آثار ما از انگشتان دست کمتر بود ، اما بر اساس استراتژی ای که در سال 95 تعریف کردیم ، در سال اول تولید را افزایش دادیم و در سال دوم کیفیت کار و بعد از آن در مورد موضوع. “ما محصولات و برنامه های اصلی را مرور کردیم و مشکلات استان کهگیلویه و بویراحمد را بررسی کردیم تا هر نسل محصول و برنامه مشکلات استان را حل کنیم.

رئیس حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد به برخی هزینه چاپ کتاب از فعالیت های هنرمندان این مرکز در زمینه آسیب های اجتماعی اشاره کرد و گفت: تسریع آسیب های اجتماعی و فرهنگی در این استان زیاد است و هنرها آن را وظیفه خود می دانند. “برای ورود به این حوزه” همچنین این مرکز در بحث محرومیت زدایی از استانها با اجرای برنامه ها و محصولات سعی در توسعه استان و رفع محرومیت داشت. ”

اسلامی با اشاره به آثار رونمایی شده گفت: این آثار شامل 3 اثر مکتوب و 2 موزیک ویدئو تولید شده توسط چاپ کتاب مرکز هنری این مرکز در سال 1399 بود که امروز رونمایی شد.

وی افزود: کتاب شعر آیینی “آه ، از گل گرانبهاتر” ، مجموعه قاسم بدره و مجموعه هزینه چاپ کتاب رباعیات سید اکبر سلیمانی با عنوان “غم من از من بزرگتر است” از شاعران جوان با استعداد و همچنین کتاب با داستانهای منتخب نویسندگان استان با عنوان “مبدا” که با تلاش واحد برای ایجاد مرکز هنری در استان جمع آوری شد ، یک اثر مکتوب است که در این مراسم ارائه شد.

اسلامی افزود: از دیگر آثار رونمایی شده در این مراسم می توان به نماهنگ درد زمستان مراحل چاپ کتاب به کارگردانی سیدجواد ، هادی اصل و آهنگسازی رضا سلیمانی و همچنین موزیکال علمدار اشاره کرد که هر دو در مورد شهید سردار حج بود. .