ویروس کرونا ویروس ایالات متحده: مطالعه می گوید Covid-19 ممکن است در ماه دسامبر وارد شده باشد

مطالعه آنها که پنجشنبه گذشته در مجله تحقیقات اینترنت پزشکی منتشر شد ، از نظر آماری افزایش قابل توجهی در ویزیت های کلینیک و بیمارستان توسط بیمارانی داشت که بیماری های تنفسی را از اوایل هفته 22 دسامبر گزارش کردند.

دکتر جوآن المور و همکارانش نزدیک به 10 میلیون پرونده پزشکی از سیستم بهداشتی UCLA ، شامل سه بیمارستان و 180 کلینیک را بررسی کردند.

المور گفت که وی پس از دریافت تعدادی ایمیل از بیماران مضطرب در ماه مارس از طریق پورتال بیماران کلینیک خود در UCLA ، جستجو را آغاز کرد. بیماران مدام می پرسیدند که آیا سرفه ای که در ژانویه گرفتند می تواند Covid-19 باشد.

المور به سی ان ان گفت: “با بیماران سرپایی ، 50٪ افزایش در بیماران مبتلا به شکایت از سرفه را مشاهده کردم. بیش از 1000 بیمار اضافی بالاتر از حد معمول بود که مشاهده می کنیم.”

تعداد مراجعه بیماران به ER برای شکایات تنفسی و همچنین تعداد افرادی که از دسامبر 2019 تا فوریه 2020 با نارسایی حاد تنفسی در بیمارستان بستری شده اند ، در مقایسه با سوابق 5 سال گذشته ، افزایش یافته است. افزایش موارد در هفته آخر دسامبر آغاز شد.

المور گفت: “برخی از این موارد می تواند به دلیل آنفولانزا باشد ، برخی دیگر می تواند به دلایل دیگری باشد ، اما دیدن این نوع تعداد بالاتر حتی در شرایط سرپایی قابل توجه است.”

المور امیدوار است که این تحقیق نشان دهد که داده های بی درنگ جمع آوری شده در مورد بیماری هایی از این دست به طور بالقوه به متخصصان بهداشت عمومی کمک می کند شیوع بیماری را خیلی زودتر شناسایی کرده و به طور بالقوه سرعت بیماری را کاهش داده یا متوقف کنند.

دکتر کلودیا هوین ، متخصص بیماری های عفونی در مرکز پزشکی دانشگاه کلیولند بیمارستان که در این مطالعه کار نکرد ، گفت که او معتقد است ممکن است Covid-19 خیلی زودتر از آنچه در ابتدا تصور شده بود در ایالات متحده بوده است.

اما کریستین آندرسن ، استاد ایمونولوژی و میکروب شناسی در Scripps Research ، با این نظر مخالفت کرد.

“ما از داده های ژنتیکی SARS-CoV-2 می دانیم که همه گیری در اواخر نوامبر / اوایل دسامبر در چین آغاز شده است ، بنابراین کاملاً راهی برای گسترش ویروس در دسامبر 2019 وجود ندارد. از همان داده های ژنتیکی می دانیم که انتقال گسترده آندرسن در یک ایمیل گفت:

آندرسن نوشت: “این مقاله در حال دریافت سیگنالهای جعلی است و احتمال بستری شدن در بیمارستان به علت آنفلوانزا یا سایر بیماریهای تنفسی وجود دارد.”

مهمانی ها و نگرانی های مربوط به ویروس ، دبیرستان ها را از بازگشت به کلاس باز می دارد

احزاب پر ازدحام چندین دبیرستان را مجبور کرده اند تا به امید جلوگیری از شیوع Covid-19 به یادگیری آنلاین برگردند.
دو مورد از این مدارس در ماساچوست هستند که موارد کمتری نسبت به هفته گذشته گزارش می کند و نیویورک که نرخ عفونت کمتر از 1٪ را برای 38 روز حفظ کرده است. اگرچه تعداد این ایالت امیدوار کننده است ، اما کارشناسان هشدار داده اند که افرادی که در اجتماعات بزرگ شرکت می کنند تهدیدی جدی برای مدیریت شیوع ویروس است که بیش از 6.5 میلیون نفر را آلوده و 195275 نفر را در آمریکا کشته است.
احزاب دانشجویی قبلاً کالج ها و دانشگاه ها را برای مدیریت شیوع درگیر کرده اند و اکنون مدیران دبیرستان در تلاشند تا از این موارد جلوگیری کنند.
کارشناسان پزشکی می گویند ، ایالات متحده حتی نزدیک نیست که Covid-19 را به جایی که باید باشد برساند

در نامه ای از ناظم دانشگاه آمده است: یک مهمانی دانشجویی شلوغ “که شامل مشروبات الکلی و عدم رعایت نکات ایمنی کامل بود” ، دبیرستان لینکلن-سودبری را در خارج از بوستون وادار کرد تا به یادگیری از راه دور در دو هفته اول مدرسه بازگردد. و دبیرستان Pelham در وستچستر ، نیویورک ، پس از دو شب متوالی دانش آموزان در مهمانی در جنگل ، آموزش آنلاین را گسترش داده است.

اما زندگی اجتماعی دانشجویان تنها عامل نگرانی نیست. رئیس فدراسیون متحد معلمان روز دوشنبه گفت که هنگام اجرای اقدامات ایمنی لازم برای بازگشایی مدارس برای یادگیری حضوری ، شهر نیویورک “نمره نمی دهد”.

مایکل مالگرو کمبود نیرو و تاخیر دو تا سه روزه در نتایج آزمایش را از مهمترین موانع راه ذکر کرد.

موارد Covid-19 در میان کودکان فلوریدا در یک ماه 26٪ جهش داشته است.  هنوز سخت است که بفهمید کدام مدارس ایمن هستند

وی گفت: “اگر از من بپرسید که آیا امروز آماده افتتاح هستیم ، می گویم که نیستیم”.

بر اساس داده های ارائه شده توسط وزارت آموزش و پرورش شهرستان – در مدارس دولتی نیویورک ، حداقل 422،190 دانش آموز گزینه یادگیری کاملاً از راه دور را برای پاییز درخواست کرده اند – کمی بیش از 40٪ از بیش از 1 میلیون دانش آموز ثبت نام شده در کشور بزرگترین سیستم مدارس دولتی.

طبق گفته این گروه ، تقریبا 58 درصد دانش آموزان قصد دارند به عنوان بخشی از یک مدل یادگیری ترکیبی از هفته آینده به ساختمان های مدرسه بازگردند.

والدین در سیستم مدارس دولتی شهر نیویورک می توانند از زمان اعلام اولیه طرح ترکیبی حضوری انصراف دهند. در ماه آگوست ، شهردار بیل دبلاسیو گفت 74٪ از خانواده ها گفته اند که در آن زمان قصد داشتند در یادگیری شخصی شرکت کنند.

دی بلاسیو روز سه شنبه گفت ، شاخص های روزانه Covid-19 در شهر آستانه مطلوب هستند.

مدارس از قبل برای بازگشایی ایمن برنامه ریزی می کنند

از آنجایی که چندین مدرسه در پاسخ به احزاب تغییرات لحظه آخری را در برنامه های خود ایجاد می کنند ، دیگران برای پاسخ به تغییرات ویروس زودتر از موعد سیستم ها را اجرا می کنند.

مقامات کنتاکی روز دوشنبه یک سیستم کدبندی شده را رنگی ترسیم کردند تا به مناطق مختلف کمک کند هر هفته تعیین کنند که آیا آنها باید بر اساس سطح ویروس کرونا در منطقه خود به یادگیری حضوری ادامه دهند.

با افزایش موارد Covid-19 در میان کودکان و کالج ها ، دانش آموزان بیشتری به مدرسه برمی گردند

“اگر شما سرخ هستید ، این بدان معناست که گسترش گسترده ای از COVID-19 در جامعه وجود دارد ، و اگر شما قرمز هستید این مسئولیت ندارد – هیچ مسئولیتی ندارد – انجام هر روز یادگیری شخصی” فرماندار اندی بشیر گفت.

سرپرست آستین بوتنر گفت ، و اگرچه دانش آموزان در منطقه یکپارچه مدرسه لس آنجلس هنوز از راه دور یاد می گیرند ، “کارنامه” تعداد موارد در هر مدرسه را به عنوان بخشی از تلاش برای آزمایش و ردیابی منطقه نشان می دهد.

بوتنر گفت: برای رفع نگرانی های مربوط به مراقبت از کودکان ، حدود 3000 کودک کارگر اساسی پس از آزمایش ویروس می توانند در گروه های شش نفره به مدرسه بازگردند.

دولت ها در حال سرکوب اجتماعات بزرگ هستند

برخی از ایالت ها با سرکوب اجتماعات بزرگ ، سهم خود را برای جلوگیری از گسترش و محدود کردن تعداد عفونت های پاییزی و زمستانی انجام می دهند.

مقامات پارک های شهر نیویورک و دانشگاه نیویورک در حال گشت زنی در پارک واشنگتن و استفاده از تجهیزات محافظت شخصی را پس از دو مهمانی آخر هفته با دانشجویان NYU تشویق می کنند.

پس از اولین گردهمایی آخر هفته ، فرماندار اندرو کوومو از پلیس این شهر و مسئولان دانشگاه انتقاد کرد که چرا برای جلوگیری از مهمانی ها اقدامات قاطع تری نکردند.

این دانشگاه در آخرین به روزرسانی پردیس خود اعلام کرد که NYU به کلیه ساکنان و کارمندان خوابگاه روبین هال دستور داده است که حداقل تا سه شنبه شب پس از تشخیص شش مورد مثبت از حدود 400 دانشجو در این ساختمان قرنطینه کنند.
پنسیلوانیا قصد دارد به حکمی که منع برخی از اجتماعات بزرگ را مغایر با قانون اساسی می داند ، اعتراض کند

این دانشگاه گفت: “به دلیل احتیاط فراوان ، ما همچنین همه ساکنان تالار روبین (و همچنین کارمندان) را دوباره آزمایش می کنیم و روز شنبه به آنها دستور دادیم قرنطینه را حداقل تا سه شنبه شب شروع کنند.”

با توجه به داشبورد ویروس کرونا در مدرسه ، NYU از اول آگوست در مجموع 65 مورد گزارش کرده است – نرخ مثبت کلی .19. این مدرسه 48 مورد را در آخرین دوره 14 روزه گزارش كرده است كه میزان مثبت آن 31/0٪ است.

دانشگاه میسوری در کلمبیا دو دانش آموز را اخراج و سه نفر دیگر را به دلیل نقض قوانین Covid-19 مدرسه از جمله “الزاماتی که افراد مثبت COVID منزوی کرده و از لحاظ فاصله اجتماعی مطابقت دارند” از کار اخراج کرده است.

صدر اعظم و رئیس سیستم UM مون چوی در بیانیه ای گفت ، بدون شرح جزئیات اقدامات ادعایی آنها ، گفت: “این دانشجویان به طور ارادی دیگران را در معرض خطر قرار می دهند ، و این هرگز قابل قبول نیست.”

“ما اجازه نخواهیم داد كه اقدامات معدودی این فرصت را برای یادگیری حضوری كه بیش از 8000 هیئت علمی و كارمندان برای انجام بیش از 30،000 دانشجوی MU بسیار سخت تلاش كرده اند ، از بین ببرد.”

MU تقریباً 470 دانشجو را برای نقض احتمالی ایمنی Covid-19 از 16 آگوست به دفتر رفتار دانشجویی ارجاع داده است و 11 سازمان دانشجویی در حال تحقیق هستند.

طبق داشبورد دانشگاه ، MU دارای 332 مورد فعال در میان دانشجویان است – در اوایل ماه جاری ، 700 مورد فعال کمتر است. این مدرسه از 19 آگوست بیش از 1300 مورد را گزارش کرده است.

روز دوشنبه ، دانشگاه آریزونا – مطابق با اداره بهداشت محلی محلی – به دنبال افزایش موارد مثبت Covid-19 ، دانشجویان به شدت خواست که تا 30 سپتامبر در محل خود پناه بگیرند.

استثنائات شامل تهیه غذا ، حضور در محل کار ، جستجوی معالجه پزشکی و بیرون رفتن در مواردی است که فاصله اجتماعی امکان پذیر است.

این آموزش فقط تا 27 سپتامبر آموزش حضوری را به “دوره های ضروری” محدود کرد.

طبق اطلاعات داشبورد ویروس کرونا در این دانشگاه ، روز دوشنبه دانشگاه آریزونا 261 آزمایش Covid-19 مثبت اعلام کرد و از 31 ژوئیه تاکنون حدود 1400 مورد را مشاهده کرده است.

حکم دادگاه تجدیدنظر پنسیلوانیا درباره اجتماعات بزرگ

در برابر احتمال احیای مجدد پاییز و زمستان ، دفتر فرماندار پنسیلوانیا ، تام ولف ، از رای دادگاه فدرال درخواست می كند كه ایالت را از ممنوعیت انواع خاصی از اجتماعات بزرگ باز می دارد.

این ایالت تدابیری را علیه اجتماعات داخلی بیش از 25 نفر و رویدادهای خارج از منزل با بیش از 250 نفر برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در پیش گرفته است.

لیندسی کنسینگر ، دبیر مطبوعاتی ولف گفت ، این اقدام توسط بسیاری از فرمانداران سراسر ایالات متحده مورد استفاده قرار می گیرد و همچنان “در صورت عدم اقدام فدرال ، زندگی را نجات می دهد”.

فرماندار ند لامونت روز دوشنبه اعلام كرد كه كنكتيكات نيز قوانيني را براي منع تجمعات گسترده و نياز به ماسك صورت در زمان ويروس كرونا وضع كرده است ، اما اكنون نيروي انتظامي مجاز به اعمال جريمه براي اجراي آنها خواهد بود.

افرادی که ماسک ندارند می توانند 100 دلار جریمه شوند. لامونت گفت ، برگزارکنندگان اجتماعات بزرگ می توانند 500 دلار جریمه شوند ، و کسانی که در آن شرکت می کنند 250 دلار جریمه می شوند.

علی رغم اهمیت ماسک ها برای جلوگیری از گسترش ، دکتر آنتونی فاوسی عضو گروه ویژه ویروس کرونا ویروس کاخ سفید گفت که مأموریت ماسک ملی “احتمالاً م probablyثر نیست”.

روز سه شنبه ، فاوسی در یک کنفرانس خبری با فرماندار ورمونت ، فیل اسکات گفت: “چنین درجه ای از تنوع پذیرش اختیارات در سراسر کشور وجود دارد.”

فاوسی گفت: مواردی بوجود می آیند که اکثریت مردم یک منطقه با این توافق موافق نباشند – و این س theال را به وجود می آورد: چگونه این مأموریت را اجرا می کنید؟

وی گفت: “هر چیزی که” اظهارات معتبری را برای شهروندان ارائه دهد ، اغلب با فشار قابل توجهی روبرو می شود. ”

دکتر مایک رایان ، مدیر اجرایی برنامه فوریت های بهداشتی سازمان بهداشت جهانی ، در ژنو گفت که کشورهایی که به زمستان نزدیک می شوند باید بین باز کردن بارها و کلوپ های شبانه یا مدارس در یک جلسه انتخاب کنند.

رایان گفت: “ما باید فشار بر روی این ویروس را حفظ کنیم ، ما باید انتقال را در سطح جامعه کاهش دهیم تا خطر ابتلا به افراد مسن و آسیب پذیر را کاهش دهیم و محیطی را حفظ کنیم که کودکان ما بتوانند به مدرسه ادامه دهند.” خلاصه سازی.

“بنابراین ، چه چیزی مهمتر است؟ آیا کودکان به مدرسه برمی گردند؟ آیا کلوپ های شبانه و بارها باز هستند؟” او گفت. “من فکر می کنم اینها تصمیماتی است که باید در ماه های زمستان اتخاذ کنیم.”

الیزابت جوزف ، الیزابت هارتفیلد ، آنا استورلا ، نائومی توماس ، لورا لی ، جن کریستنسن ، جنیفر فلدمن و استلا چان از CNN در این گزارش همکاری کردند.