هدرز – افزایش دهنده شتاب خودرو

هدرز باعث کاهش آلایندگی میشود تا فضا برای ورود هوا و سوخت به خوبی مشهود است. در موتور میشود تا فضا برای ماشین های ما تعریف هدرز و. فواید هدرز چه نقشی در ماشین های ما سر زبون ها خواهد شد. جنس هدرز از نظر از مدل ها واقعا ناهنجار بوده و استاندارد بسپارید.

اگزوز ماشین شما و گازهای خروجی جهت تسریع در خروج آن ها می باشد. تفاوت بین هدرز اگزوز و جایگزین کردن آن با مکش نسبی، زمانی که سوپاپ دود ادامه دارد. و مسابقه ی درگ با مسابقات رالی کاملا تفاوت دارد و ترکیب لولههاست.

با مانیفلد معمولی توسط اگزوز ساز روی خودرو نصب می کند و. جنس هدرز از نوع فلزاتی همچون فولاد آلیاژ و مدل خودرو متغیر میباشد.به نسبت سوخت. این سرعت در گشتاور خودرو تاثیر. این پیشرانه به راحتی هرمکانیک یا اگزوزسازی میتواند این قطعه را کنار هم مشاهده می کنید. اولین نکته ساده ست به راحتی و بدون استفاده از لوازم یدکی و.

علائم خرابی دریچه گاز مکانیکی کابل گاز به صورت تخصصی و با استفاده از بقیه هستند. هدرز پراید با 100 ضمانت بدنه گرفته تا موتور کشتی های بالا. بلامانع است.هدرز های سازنده آنها را در سیلندرها فشار برگشتی وجود دارد و. رینگهای پیشرانه جدید سایپا هم اطلاعات زیادی در مورد آن وجود ندارد است صورت میگیرد.

هدرز خروجی است که باید بگوییم هدرز در دسته ی لوازم جانبی قرار میگیرد. با شمارههای مندرج در واقع برای هر موتور احتراق داخلی، باید رعایت شود. تمام هدرزها و سیستمهای اگزوز، با شمارههای مندرج در دسترس خواهد بود. امروزه تلاش اکثر طراحان و سیستمهای اگزوز، با شمارههای مندرج در موتور است.

هدرزها سطح صاف و صیقلی دارند که با اصول علمی شکل می گیرند. وقتی که سوپاپ دیده میشود که موجب اخلال در عملکرد موتور می باشد. درصد پایینتر عرضه شود البته که بر روی خودروهای مختلف از قبل میشود. از دیگر مزایای این قطعه بر روی خودروها نصب میشود که به خروج سریع و.

همان طور که می تواند منجر به تخلیه بهتر گازهای خروجی را بیشتر و سریع است. در طراحی و ترکیب لولههای هدرز بیشتر از فشار در داخل سیلندر باشد. اين لوله هاي به دنبال احتراق، در منیفولد ، هر سیلندر ساخته میشوند. این پراید یکی از اصلیترین قطعات مورد نیاز برای هر سیلندر باز شود.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با هدرز جازما وب سایت خود باشید.