نرخ ترجمه تخصصی

خدمات ترجمه مدرن استاندارد عربی
کشور خاص ترجمه فارسی به انگلیسی هزینه
فیس بوکتوییترLinkedInپیوند را کپی کنید
هنگامی که شما به خدمات ترجمه عربی نیاز دارید ، باید در مورد رایج ترین گویش رسمی عربی مورد استفاده در تجارت بدانید. عربی استاندارد مدرن (MSA) قابل فهم ترین شکل عربی است و به همین دلیل بیشتر در هنگام کار با ترجمه های عربی دیده می شود.

کجا صحبت می شود؟
عربی استاندارد مدرن (MSA) استاندارد ادبی در سراسر خاورمیانه ، شمال آفریقا و شاخ آفریقا است و یکی از شش زبان رسمی سازمان ملل است. بیشترین مطالب چاپ شده توسط اتحادیه عرب شامل بیشتر کتابها ، روزنامه ها ، مجلات ، اسناد رسمی و مقالات خواندن برای کودکان خردسال در MSA نوشته شده است.

خدمات ترجمه مدرن استاندارد عربی
خدمات ترجمه عربی gpi_arabic translation
اگرچه عربی استاندارد مدرن بیشترین گویش است ، اما هنگام محلی سازی محتوای خود به عربی ، بسیار مهم است که هنگام شروع فرایند محلی سازی ، کشور مورد نظر خود را شناسایی کنید. این گویش در سراسر منطقه عربی یکسان خواهد بود در حالی که اصطلاحات مختلف با توجه به کشوری که هدف قرار داده اید استفاده خواهد شد. فارس گردی خبر به عنوان مثال ، منطقه خلیج فارس از اصطلاحات خاصی استفاده می کند که ممکن است با عبارات مورد استفاده در لبنان یا سوریه متفاوت باشد و با اصطلاحات خاصی که در مصر استفاده می شود متفاوت خواهد بود. در صنعت ترجمه بهترین روش این است که با شریک ترجمه خود در مورد گویش مورد نیاز خود صحبت کنید ، اینکه چگونه این مورد توسط مخاطب دریافت می شود و دقیقاً در کجا صحبت می شود. اینها عناصر خاصی هستند که به شما در محلی سازی دقیق محتوای خود کمک می کنند.

داشتن تیم بومی ساکن کشوری که هدف آن کار روی ترجمه هایتان است ، نکته مهم دیگری است که باید هنگام محلی سازی محتوا از انگلیسی به عربی مورد توجه قرار دهید. برخی اصطلاحات نیاز به شناخت عمیق فرهنگ عربی با تمام ارزشها و سنتهای اجتماعی آن دارند. علاوه بر این ، برخی از کلمات بیانگر مفاهیمی هستند که به زبان انگلیسی وجود ندارند و بهترین روش برای ترجمه قیمت ترجمه متون تخصصی ترجمه با استفاده از استراتژی پارافزاری است که در آن می توانید محتوا را برای دقیق ترین معنای محلی ترجمه کنید.

سبک مدرن عربی استاندارد
ترجمه مدرن استاندارد عربی gpi_arabic ترجمه

زبان عربی استاندارد مدرن فرم های مدرن نوشتاری را به کار می گیرد و اشکال کلاسیک عربی را از هم جدا می کند. برخی از فرم های نوشتاری مدرن ، به روزرسانی فرم های کلاسیک مربوطه مانند نوشتن گوگل ترجمه پاراگراف را تشکیل می دهند. اشکال دیگر استانداردهای کاملاً جدیدی از جمله مقاله ، مقاله نظر ، یا مقالات سفید را اتخاذ کرده اند. این متناسب با تحول طبیعی نوشتن ، و در پاسخ به نیازهای مدرن است. MSA یک فرم واحد در سراسر کشورهای عربی زبان است ، از منطقه GCC گرفته تا شام و شمال آفریقا. این امر علی رغم تفاوتهای فرهنگی مشخصی که تفاوتهای زبانی متناظر ، عمدتاً در اصطلاحات و پذیرش اصطلاحات گویشی را حکم می کنند ، درست باقی می ماند.

منابع GPI بیشتر در موضوعات خاص کشور
Globalization Partners International (GPI) به طور مكرر در طراحی ، توسعه و استقرار وب سایت چند زبانه به مشتریان كمك می كند و مجموعه ای از ابزارهای جهانی سازی را برای دستیابی به اهداف پروژه بومی سازی وب سایت چند زبانه خود ایجاد كرده است.