مشکلات قابلیت اطمینان مدل Y تسلا را در پایین رتبه بندی Consumer Reports قرار داده است

انتظار می رود مدل Y ، جدیدترین مدل این خودروساز که از ابتدای سال جاری تولید خود را آغاز کرد ، به پرفروش ترین خودروی تسلا تبدیل شود. به طور کلی از کارکنان Consumer Reports در طی تست های آزمایشی در اوایل سال جاری ، رتبه های خوبی کسب کرده است. اما رتبه بندی قابلیت اطمینان بر اساس نظرسنجی از صاحبان واقعی است – که مشکلات قابل توجهی را گزارش کرده اند.

جیک فیشر ، مدیر ارشد آزمایش خودکار در Consumer Reports ، گفت: “ممکن است یک ماشین برای رانندگی عالی باشد و از تمام ویژگی های مورد نظر شما برخوردار باشد.” اما اگر مجبور باشید به عقب برگردید ، همه اینها برای شما اهمیت چندانی نخواهد داشت. فروشنده تعمیرات. ”

مشکلات مدل Y از صفحات بدنه نامناسب تا رنگ نامناسب متناسب بود. یکی از مالکان گزارش داد که گرد و غبار ، آوار و حتی موهای انسان در رنگ گیر کرده است.

فیشر گفت که وسایل نقلیه جدید اغلب دارای قابلیت اطمینان هستند اما مسائل تسلا به طور غیرمعمول بدی هستند.

وی گفت: “این موارد اساسی است که آنها درست نمی شوند ، که ناامیدکننده است.” “ناامیدکننده است که صفحات بدنه همسو نیستند بنابراین حتی نمی توانند دریچه عقب را ببندند. این ناامیدکننده است که رنگ دارای مشکلات زیادی است. شما فکر می کنید این مواردی است که از ابتدا می توانند به دست بیاورند.”

تسلا (TSLA) به درخواست نظر در مورد رتبه بندی Consumer Reports پاسخ نداد.

سدان لوکس تسلا مدل S نیز به اطمینان “زیر متوسط” سقوط کرد و دیگر توسط Consumer Reports توصیه نمی شود. مدل X به دلیل ادامه مشکلات قابلیت اطمینان ، رتبه قبلی خود را “توصیه نمی شود” حفظ کرد.

در حال حاضر فقط سدان مدل 3 تسلا است بهترین مدل فروش این شرکت ، رتبه بندی پیشنهادی را از Consumer Reports دریافت کرده است.

مشکلات موجود در مدل Y باعث کاهش رتبه کلی تسلا در دو نقطه شد و در بین 26 مارک خودرویی رتبه بندی شده از رتبه دوم قرار گرفت. اکنون تنها از مارک لوکس لینکلن فورد پیشی گرفته است و درست پشت سر فولکس واگن قرار دارد که آخرین بار در سال 2019 به پایان رسید.

فیشر گفت: “اگر مدل Y قابلیت اطمینان مشابه مدل 3 داشت ، تسلا میان بسته بود ، در بین بدترین موارد قرار نمی گرفت.”

تسلا همچنین از JD Power امتیازات اطمینان ضعیفی دریافت کرده است.
کارمندان Consumer Reports غالباً از تسلا در بررسی های جدا از موارد قابلیت اطمینان تمجید کرده اند. مدل S برای خودرویی که توسط کارکنان بررسی شده بهترین امتیاز را کسب کرده است.

قطع ارتباط بین بررسی شدید وسایل نقلیه تسلا توسط پرسنل و رتبه های پایین اطمینان از نظرسنجی از صاحبان آن ، چالشی مستمر برای این شرکت بوده است.

“این قضاوت ما نیست ، بلکه این است [the] فیشر گفت قضاوت در مورد صاحبان تسلا. “اگر قابلیت اطمینان افزایش یابد ، من بسیار خوشحالم که تسلا را توصیه می کنم. آنها رانندگی راضی کننده و بسیار سرگرم کننده هستند. آنها برای محیط زیست خوب هستند. امیدواریم بازخورد ما به آنها کمک کند تا این مشکلات را بهبود بخشند. “

مشتریان تسلا علی رغم موارد مطرح شده در نظرسنجی ، به طور باورنکردنی به برند وفادار می مانند. فیشر گفت: “دقیقاً همان افرادی که به ما می گویند تسلا را دوست دارند ، از مشکلات اتومبیل خود می گویند.”

تسلا قرار است در ماه دسامبر به شاخص S&P 500 بپیوندد

تسلا تنها خودروساز نبود با نگرانی در مورد قابلیت اطمینان لینکلن از مشکلات مربوط به SUV های جدید Aviator و Corsair خود آسیب دید.

و نسخه جدید SUV فورد اکسپلورر نیز با مشکلات جدی در قابلیت اطمینان روبرو شد که آن را به یکی از کمترین امتیازات در بین مدل های تولید کننده داخلی – داخلی امسال تبدیل کرد.

دارندگان اکسپلورر از تعویض های متعدد سیستم انتقال قدرت به همراه مشکلات م systemثر بر سیستم محرکه SUV ، وسایل الکترونیکی داخل اتومبیل ، تجهیزات برقی و مشکلات سخت افزاری موتور و بدنه خبر دادند.

کمترین خودروی قابل اطمینان طبق این رتبه بندی ، وانت شورلت سیلورادو و نسخه GMC آن ، سیرا بود. تویوتا پریوس مطمئن ترین خودرو بود.

تویوتا رتبه خود را به عنوان معتبرترین مارک از دست داد زیرا مزدا برای اولین بار رتبه برتر را کسب کرد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>