مدیر NIH می گوید واکسن کوید “مخلوطی از علم و سیاست” منجر به عدم اطمینان می شود

کالینز در مراسمی که توسط آکادمی های ملی علوم ، مهندسی و پزشکی برگزار شد ، گفت: “کسانی که واکسن مردد هستند ، با توجه به موارد مختلفی که اکنون اتفاق می افتد ، به ویژه آمیزه ای ناگوار از علم و سیاست ، تردید خود را افزایش داده اند.”

“من نمی خواهم یک سال بعد ما را داشته باشیم ، و در مورد اینکه چگونه راه حل بدترین همه گیری بیش از 100 سال را در دست داریم گفتگو داشته باشیم ، اما ما نتوانسته ایم مردم را متقاعد کنیم کالینز گفت.

دکتر آنتونی فاوچی ، عالی ترین مقام بیماری عفونی کشور ، روز چهارشنبه به وال استریت ژورنال گفت ، مردم باید بدانند که اگر افراد به اندازه کافی واکسن نزنند ، واکسن به کاهش شیوع ویروس کمک نمی کند.

وی گفت: این ترکیبی از میزان موثر بودن واکسن و تعداد افرادی است که از آن استفاده می کنند. وی افزود: “اگر واكسنی بسیار م effectiveثر بوده و افراد كافی واكسن نمی زنند ، به تأثیر كامل و مهم واكسن پی نخواهید برد.”

فاوسی گفت ، هرچه واکسن از محافظت کمتری برخوردار باشد ، افراد بیشتری باید آن را تهیه کنند تا در کل جمعیت مصونیت ایجاد کند.

رئیس جمهور دونالد ترامپ گفته است که یک واکسن می تواند قبل از انتخابات در 3 نوامبر در دسترس باشد و روز چهارشنبه گفت که یک واکسن می تواند تا اواسط ماه اکتبر منتشر شود.

فاوسی گفت که او هنوز فکر می کند که ایمن و موثر بودن واکسن ماه های آخر سال است.

فاوسی در طی یک پانل موسسه کنگره هیئت مدیره اسپانیایی کنگره درباره همه گیری های جهانی گفت: “من هنوز پول خود را در ماه نوامبر / دسامبر می گذارم.”

رئیس CDC یک جدول زمانی ارائه داد. رئیس جمهور آن را مورد اختلاف قرار داد

زمانی که ترامپ ادعاهای مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری را به چالش کشید ، جدول زمانی برای واکسن Covid به یک عنوان اصلی تبدیل شد.

دکتر رابرت ردفیلد قبلاً گفته بود که ممکن است “عرضه بسیار محدود” واکسن در ماه نوامبر یا دسامبر آماده شود ، اما برای اولین پاسخ دهندگان و افرادی که بیشتر در معرض خطر مرگ هستند ، باید اولویت بندی شود.

“اگر از من سال می کنید که چه زمانی قرار است در دسترس عموم مردم آمریکا قرار گیرد ، بنابراین ما می توانیم با استفاده از واکسن به زندگی عادی خود برگردیم ، من فکر می کنم که احتمالاً در حال بررسی سوم ، اواخر سه ماهه دوم هستیم ، سه ماهه سوم 2021 ، “ردفیلد به کمیته فرعی اعتبارات سنا گفت.

بله ، شما می توانید همزمان Covid-19 و آنفولانزا داشته باشید.  در اینجا آنچه می تواند برای بدن شما انجام دهد وجود دارد

علاوه بر این ، “برای اینکه ایمنی کافی داشته باشیم تا ایمنی داشته باشیم ، فکر می کنم شش تا نه ماه طول بکشد”.

در این میان ، “این ماسک های صورت مهمترین ، قدرتمندترین ابزار بهداشت عمومی است که ما داریم” ، ردفیلد با در دست گرفتن ماسک صورت آبی ، افزود: ماسک ها ممکن است محافظت بیشتری نسبت به واکسن داشته باشند.

ترامپ گفت ردفیلد در شهادت خود “گیج” شده است.

ترامپ درباره جدول زمانی واکسن ردفیلد گفت: “من فکر می کنم او وقتی این حرف را خطا کرد. این فقط اطلاعات نادرستی است.”

رئیس جمهور همچنین اظهارات ردفیلد به کنگره در مورد ماسکهای موثرتر از واکسن نادرست بوده و احتمالاً ردفیلد این سوال را اشتباه درک کرده است.

ترامپ بعدا گفت: “شاید او آن را اشتباه فهمیده باشد” و افزود: “در مورد ماسك ها ، امیدوارم كه واكسن بسیار مفیدتر از ماسك ها باشد.”

سخنگوی CDC در بیانیه ای گفت كه ردفیلد در حال پاسخ دادن به سوالی است كه به نظر وی مربوط به دوره زمانی است كه همه آمریكایی ها واكسیناسیون Covid خود را به پایان می رسانند و تخمین او تا سه ماهه دوم یا سوم سال 2021 بود.

سخنگو گفت: “او به دوره زمانی كه دوزهای واكسید Covid-19 در دسترس همه آمریكایی ها قرار می گرفت ، اشاره نمی كرد.”

در بیانیه بعدی ، ردفیلد گفت که او به “اهمیت واکسن ها و اهمیت آن به ویژه یک واکسن Covid-19” اعتقاد دارد.

بی اعتمادی مانع نظارت بر گسترش Covid-19 می شود

مایکل اوسترهلم ، مدیر مرکز تحقیقات و سیاست بیماری های عفونی در دانشگاه مینه سوتا ، گفت: بی اعتمادی به سازمان های دولتی مانع نظارت بر شیوع Covid-19 می شود.

وی در طی یک کنفرانس گفت: “این در بسیاری از مناطق امروز بسیار چالش برانگیز است ، جایی که ما شاهد افرادی هستیم که به دلیل عدم اعتماد به دولت و سیستم بهداشت عمومی ، نمی خواهند در هر نوع پیگیری در زمینه نظارت شرکت کنند.” وبینار انجمن بهداشت عمومی آمریکا.

نظارت از طریق جمع آوری اطلاعات در مورد افراد آلوده ، از قبیل محل قرار گرفتن در معرض افراد و تماس با آنها و روند بیماری آنها ، به مقامات بهداشت عمومی کمک می کند.

فاوسی گفت: تغییر در نحوه تأثیر ویروس کرونا به افراد کمک کرده است تا سو fuel تفاهماتی در مورد اینکه چه کسی می تواند ویروس را گسترش دهد و چه زمانی ایجاد کند.

فاوسی گفت ، حداقل 40٪ بیماران هیچ علامتی ندارند ، در حالی که بعضی از آنها ماهها مریض می مانند.

فاوسی در طی یک پنل مجازی با حمایت مالی گفت: “یکی از مواردی که در این کشور با آن روبرو هستیم ، عدم درک واقعی اهمیت همه افراد است که سعی می کند از آلودگی جلوگیری کند تا اینکه سهوا … گسترش شیوع …” م theسسه کنگره هیسپانیک کنگره.

فاوچی در میان تمام بیماری های ویروسی و عفونت های نوظهوری که در طول زندگی حرفه ای خود با آن روبرو شده است ، گفت که “هرگز چیزی با دامنه وسیع” مانند این ویروس ندیده است.

وی گفت: “دیدن درجه تغییر پذیری یک میکروب کاملاً منحصر به فرد است ، به این معنی که مواردی وجود دارد که تعیین کننده آن هستند ، که ما هنوز در این مرحله نمی فهمیم.”

7 مورد ویروس کرونا به 1 عروسی مرتبط است

یک عروسی در ماین به 176 مورد Covid-19 و مرگ هفت نفر که در این جشن شرکت نکرده اند مرتبط است – نشان می دهد ویروس کرونا در مجامع اجتماعی به راحتی و به سرعت گسترش می یابد ، متخصصان بهداشت عمومی می گویند.

ماه هاست که پزشکان بر اهمیت استفاده از ماسک ، فاصله اجتماعی و پرهیز از اجتماعات بزرگ تأکید کرده اند.

اما شیوع آن از رویدادهای روز یادبود ، جشن های چهارم ژوئیه و یک تجمع عظیم موتور سیکلت در استورگیس ، داکوتای جنوبی ناشی شده است.

عروسی در Millinocket در 7 آگوست حدود 65 مهمان داشت که این تخطی از محدودیت 50 نفره ایالت برای مراسم داخلی است ، مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ماین گفت.

این رویداد مربوط به شیوع بیماری در خانه سالمندان و زندان است ، هر دو بیش از 100 مایل با محل ازدواج ، در میان افرادی که فقط با یک شرکت کننده تماس ثانویه یا سوم داشتند.

اولین مرگ شناخته شده Covid-19 مربوط به رالی موتور سیکلت Sturgis در مینه سوتا است

دکتر نیراو شاه ، مدیر CDC ماین گفت ، ساکنان مرکز توان بخشی و زندگی در Maplecrest 39 مورد مربوط به عروسی و شش مورد از هفت مرگ را تاکنون تشکیل داده اند.

شاه افزود: “ویروس به نفع اجتماعات است.” “این امر بین رویدادهای خوش مانند یک جشن عروسی ، یا خداحافظی های غم انگیز ، مانند یک مراسم خاکسپاری فرق نمی گذارد.”

پلیس ساحل هایتس گفت ، با وجود چنین هشدارهای غم انگیزی ، حدود 1500 نفر به خانه پیاده روی نیوجرسی که در “جرسی ساحل” MTV واقع شده بود ، دوشنبه شب فرود آمدند و در هشت بازداشت به پایان رسید.

به گفته استیو کورمان ، کارآگاه پلیس Seaside Heights ، این رویداد توسط گروهی از شوخی کنندگان YouTube برگزار شد و مقامات می گویند اکنون آنها نگران هستند که چگونه عفونت های احتمالی را در بین بیش از هزار نفر ردیابی کنند.

دانشگاه ها سعی می کنند از شیوع جلوگیری کنند

شیوع این بیماری در کالج ها و دانشگاه ها ادامه دارد و باعث می شود برخی دیگر دوباره به یادگیری مجازی بپردازند.
پس از اینکه سنبله ویروس کرونا به دانشجویان گره خورد ، چندین خواهر و برادری دانشگاه ایالتی میشیگان به مدت 2 هفته قرنطینه شدند

بیش از 50،000 مورد ویروس کرونا در کالج ها و دانشگاه ها در 50 ایالت گزارش شده است.

دانشگاه کلرادو بولدر با استناد به افزایش قابل توجه موارد در دانشجویان ، دوره قرنطینه 14 روزه را برای دانشجویان ساکن در این شهر اعلام کرد.

دانشگاه آریزونا نیز با اتخاذ روشی مشابه ، از دانشجویان خواسته است تا پس از تعداد زیادی موارد مثبت ، تا پایان ماه در محل خود پناه بگیرند. طبق داشبورد ویروس کرونا ، این دانشگاه روز دوشنبه 261 مورد مثبت را گزارش کرد.

در دانشگاه میسوری ، دو دانشجو اخراج شدند و سه دانش آموز به دلیل نقض قوانینی که برای انزوا و مطابقت با فاصله اجتماعی نیاز به دانشجویانی دارد که از نظر آزمایش مثبت هستند ، اخراج شدند.

“این دانشجویان به طور ارادی دیگران را در معرض خطر قرار می دهند ، و این هرگز قابل قبول نیست. ما اجازه نمی دهیم اقدامات چند نفر فرصتی را برای یادگیری حضوری كه بیش از 8000 هیئت علمی و كارمندان برای انجام بیش از 30000 دانشجوي MU “، اين دانشگاه روز سه شنبه در بيانيه اي اعلام كرد.

مگان وازکز ، نیک والنسیا ، آنا استورلا ، نائومی توماس ، مگی فاکس ، الیزابت هارتفیلد ، جنیفر فلدمن ، جاکلین هوارد ، آندره دیاز ، ناکیا مک ناب ، لورن ماسکارنهاس و جیزلا کرسپو از CNN در این گزارش سهیم بودند.