لیست قیمت فن زیلابگ +محصولات زیلابگ

به طور کلی هدف از استفاده فن زیلابگ اکسیال اروپایی + مشخصات گلخانه و مرغداری جهت تهویه و تبادل مابین هوای خارج با داخل محیط، جایگزین کردن هوای بیرن و تامین دی اکسید کربن برای رشد گیاهان، کاهش دما در فصول گرم، تعادل رطوبت و در نتیجه کمک به رشد حد اکثری گیاهان می باشد. برای تهویه و کاهش دما در فصول مختلف سال در مرغداریها و کنترل دمای گلخانه از پد سلولزی و فن گلخانه و مرغداری زیلابگ استفاده میشود. برای انتخاب و خرید هواکش گلخانه و مرغداری جهت خنک سازی محیط آن باید دقت کنید که قدرت فن به اندازه ای باشد که بتواند تمام هوای محیط مد نظر را تخلیه کرده و قادر باشد هوای محیط را به میزان طبیعی کاهش دهد. دریافت گواهینامه های معتبر داخلی و خارجی توسط کمپانی زیلابگ بیانگر مطابقت آن با استانداردهای روز و کیفیت بالای آن می باشد. شرکت زیلابگ ایران که نامی آشنا در زمینه تهویه صنعتی و اسم مشابهی با کمپانی زیلابگ آلمان zheil abegg دارد، از سال 1343 شمسی با استفاده از متخصصین داخلی با طراحی و ساخت اولین نمونه از فن های صنعتی و فن های تهویه مطبوع کار خود را شروع کرد. این نوع فن در سه دسته هواکش آکسیال خانگی، هواکش آکسیال صنعتی و هواکش آکسیال تاسیساتی تولید میشود.

مهم ترین ویژگی هواکش سانتریفیوژ صنعتی غلبه بر افت فشاری است که در حین عبور هوا در کانال ایجاد می شود و ساختار عملکرد این فن ها به گونه ای است که هوای ورودی ابتدا در راستای محور پروانه به هواکش وارد شده و سپس در اثر نیروی گریز از مرکزی که مابین پره های فن و بدنه ایجاد شده، افزایش انرژی پیدا می کند و در نتیجه با افزایش فشار استاتیکی مقادیری از سرعت آن کاسته شده و سپس از طریق مجرای خروجی تخلیه می شود. در انتخاب هواکش آکسیال صنعتی لازم است به نکاتی از جمله: دور موتور، شکل و زاویه پروانه، قطر پروانه، تعداد پره پروانه و ارتفاع از سطح دریا توجه نمود و به علت سطح صدای موتور با دور 2800 دور بر دقیقه، در زمان انتخاب هواکش آکسیال زیلابگ معمولا از موتور با دور 1500 و یا 900 دور بر دقیقه استفاده می شود. برای انتخاب و خرید مناسب فن آکسیال صنعتی باید مواردی مانند دور موتور، شکل و زاویه پروانه، قطر پروانه، تعداد پره پروانه و ارتفاع از سطح دریا توجه نمود. یکی از هواکشهای صنعتی فن دیواری آکسیال زیلابگ است که در سری Fpt با کلاس حفاظتی IP54 و با کلاس عایق بندی حرارتی B و F توسط شرکت زیلابگ تولید شده است.

شرکت فن زیلابگ به عنوا یکی از تولید کنندگان مطرح فن و هواکش صنعتی در کشور در طی این چند سال تمام تلاش خود را معطوف به مرتفع نمودن نیاز صنایع داخلی و ارتقاء سطح کیفیت در تولید نموده است. در مورد فنهای بدون قاب زیلابگ دقت کنید که میتوان این فنها را به شکل دمنده نیز سفارش داد زیرا این فنها بیشتر به صورت مکنده تولید میشوند. به دلیل اینکه هواکش سانتریفیوژ یوتیلیتی در مقایسه با هواکش سقفی در فشار و دبی بالا دارای عملکرد بالاتری است، باید در شرایطی که فشار استاتیک از 125 پاسکال و دبی از 5000 مترمکعب بیشتر است از هواکش یوتیلیتی استفاده کرد. این فن نوعی کمپرسور به شمار میرود که قادر است فشار هوایی عبوری از خود را افزایش بدهد، جریان هوا دراین فن با جهت محور پروانه فن موازی است. نوعی دیگر از هواکش های سانتریفیوژ هواکش هایی با پروانه با شیار رو به عقب و خلاف جهت می باشند که اصطلاحا به هواکش های ” خم به عقب ” یا ” بکوارد ” شهرت دارند. در هواکش سانتریفیوژ فوروارد نوع پرهها رو به جلو و در جهت چرخش پروانه میباشد و تعداد پرههای آن در مقایسه با پروانههای بکوارد و اکسیال بیشتر است.

 

نام دیگر فن رادیال، فن شعاعی یا پروانه چرخی بوده و از پرههای رادیال شکل ساخته شده است. هواکش سانتریفیوژ یا فن سانتریفیوژ که به فن گریز از مرکز نیز نامیده می شود هوای محیط را پس از مکیدن از طریق چشمی، در جهت عمود بر محود خود به گردش در می آورد و سپس خارج می نماید. این فنها دارای ظرفیت هوادهی 530 تا 20000 متر مکعب بر ساعت هستند که هر ظرفیت میتواند در الکتروموترهایی با دور مشخص به کار گرفته شود. برای مثال از الکتروموتورهای تا 2400 دور در ظرفیت تا 2030 متر مکعب استفاده میشود، از الکتروموتورهایی با سرعت 1400 دور در ظرفیت تا 12200 متر مکعب بر ساعت و از الکتروموتورهای تا 900 دور در ظرفیت های بالاتر به کار گرفته میشود. با ما در تماس باشید. با ما تماس بگیرید. با این حال هواکش زیلابگ پس از مدتی نیاز به تعمیرات پیدا می کند. This content was created by GSA Content Generator Demoversion!