لیست فروشگاه های اینترنتی ایران 2021

بنظر من مهمترین چیزی که یه فروشگاه آنلاین باید اون رو رعایت کنه و اگر که واقعا تا الان رعایت نمیکرده از همین امروز باید دست به کار بشه، وجود اططلاعات صحیح و کاملا معتبر از خدمات و محصولات اون فروشگاه اینترنتی هست. نمیدونم چرا ولی من به شخصه فقط از فروشگاه اینترنتی خرید میکنم که تمامی مجوزهای لازم رو از سازمان های مربوطه دریافت کرده باشه و چیزی کم و کسر نداشته باشه!

توجه: تمامی فروشگاه های معرفی شده در زمان نوشتن این مطلب فعال بوده اند، اما در حال حاضر که این مطلب را می خوانید، ممکن است فعالیت برخی از آنها متوقف شده فروش اینترنتی زغال سنگ باشد. از بین ۱۰ فروشگاه اینترنتی برتر که معرفی کردید، نظر من این هستش که فروشگاه مبیت و خانومی نسبت به سایرین عملکرد خیلی بهتری داشتند.

یه قابلیت خیلی قشنگی که یه فروشگاه اینترنتی میتونه پیاده سازی بکنه و اتفاقا بشدت هم روی تجربه کاربر تاثیر مثبت میذاره، ارائه فاکتور خرید هستش. اما خب نظر شخصی من این هستش که داشتن یه اپلیکیشن در کنار سایت، علاوه بر اینکه میتونه باعث جلب اعتماد کاربران و اعتمادسازی بیشتر بشه، میتونه باعث افزایش فروش و سود صاحب اون فروشگاه هم بشه!

ضمن اینکه بقیه فروشگاه ها هم من بررسی و مطالعه کردم واقعا عملکرد خوبی داشتن … مثل مثلا سایت خانومی یا زنبیل و حتی خود دیجی کالا که شما به محض ورود، لذت میبری از اینکه اصن داری با این سایته کار میکنی و هیچ دلت نمیخواد که خارج بشی از سایت و این موضوع دو تا مزیت مهم داره.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از فروشگاه اینترنتی کمپ 88 دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.