لیست “سال جستجو” Google همه اخبار وحشیانه سال 2020 را شرح می دهد

همه آنها جستجوهای محبوب Google در سال 2020 بودند.

گوگل (GOOGL) لیست سالانه “سال جستجو” خود را چهارشنبه منتشر کرد. این لیست به نوعی وقایع نگاری چندین دهه ارزش خبری است که در این یک سال عجیب اتفاق افتاده است. این لیست جستجوهای پرطرفدار سال را نشان می دهد ، که در یک دوره پایدار در سال 2020 در مقایسه با 2019 از افزایش بازدید برخوردار بوده است.
در حالی که مردم سعی می کردند از طوفان گسترده اخبار در سال 2020 مطلع شوند ، س quالات جهانی شامل کلمه “چرا” – مانند “چرا NBA به تعویق می افتد؟” و “چرا دستمال توالت فروخته شده است؟” گوگل چهارشنبه در ویدیویی که همراه با این لیست منتشر شد ، بیشتر از هر سال قبل جستجو شد.
جای تعجب نیست که “نتایج انتخابات” و “ویروس کرونا” در لیست جستجوهای پرطرفدار ایالات متحده قرار گرفتند ، زیرا مردم به دنبال پاسخ درمورد همه گیری مرگبار و یک انتخابات مهم بودند که به دلیل همه گیری ، بیشتر از حد معمول طول کشید. همچنین در میان 10 لیست برتر: Zoom ، Naya Rivera ، Chadwick Boseman و PlayStation 5.

گوگل همچنین جستجوهای برتر ایالات متحده را در تعدادی از دسته ها انجام داد.

گروه “اخبار” شامل سeriesالات مربوط به بررسی های محرک ، پرداخت هایی است که به میلیون ها آمریکایی در قالب بسته تسکین ویروس کرونا در کنگره به ارزش 2.2 تریلیون دلار در ماه مارس داده شده است. ایران ، ژنرال قاسم سلیمانی که در اوایل ژانویه در حمله هوایی آمریکا کشته شد ، باعث ایجاد یک دوره تنش بین دو کشور شد. و شاخدارهای قتل ، اشکالات بزرگ مهاجمی که در اوایل سال جاری در ایالت واشنگتن مشاهده شد.
این دسته از اخبار همچنین شامل دو فاجعه طبیعی بزرگ در سال است: طوفان لورا ، طوفان دسته 4 که منجر به مرگ و ویرانی در لوئیزیانا و تگزاس شد و آتش سوزی در استرالیا ، که مناطق وسیعی از کشور را ویران کرد و حدود 3 میلیارد حیوان را کشت.
بهترین برنامه های سال 2020 ثابت می کند که چه سال طولانی و عجیبی بوده است
در جای دیگر ، این لیست برخی از ضررهای برجسته امسال را برجسته می کند: کوبی برایانت ، ستاره بسکتبال ، روت بدر گینسبورگ ، قاضی دادگاه عالی ، و ادی ون هالن ، گیتاریست مشهور ، و همچنین جورج فلوید ، که مرگ او باعث محاسبه و تحقق عدالت نژادی در سراسر کشور شد.
علی رغم همه سختی های سال 2020 ، مردم برای کمک به یکدیگر از راه های فوق العاده قدم برداشتند. بخش “چگونگی کمک” در این لیست نشان می دهد افرادی که به دنبال راه هایی برای کمک به جنبش زندگی سیاه پوستان هستند ، یمن ، بیروت و کسی که دچار حمله وحشت شده است. همچنین افراد در چگونگی اهدای ماسک خون ، پلاسما و N95 ، از جمله موارد دیگر ، در بحران سلامتی بررسی کردند.

و البته ، لیست جستجوی پرطرفدار همچنین برخی از روشهای مقابله و سرگرمی خود را در این سال نشان می دهد. جستجوهای مشهور شامل “رانندگی در سینما در نزدیکی من” ، “EDC rave مجازی” ، “نحوه کوتاه کردن موهای مردان در خانه” و “روش ضدعفونی کننده دست” بود.

و مبادا هر یک از رویدادهای دیگری را که به ایجاد هرج و مرج در سال 2020 منجر شده است ، کنار بگذاریم ، در اینجا چند مورد دیگر ذکر نشده است که در لیست ظاهر شده اند: سرکوب TikTok ، کودک الون ماسک ، جنون بازار سهام ، رونق محبوبیت در ایالات متحده از قهوه شلاق ، مدرسه آنلاین ، تعدادی از شرکت ها که ژاندهم را به تعطیلات شرکتی تبدیل کرده است ، مجموعه مستند “آخرین رقص” که شرح حال مایکل جوردن است ، “پارازیت” تاریخ سازی را به عنوان اولین فیلم غیر انگلیسی زبان برنده اسکار بهترین تصویر ، و لیست ادامه دارد.