لباس بتمن بزرگ برای رده سنی 12 سال

لباس بتمن بزرگ برای رده سنی 12 سال

 

شما در کنار سفارش لباس بتمن بزرگ برای سن 12 سال می توانید نقاب و سایر لوازم جانبی این محصول را از طریق فروشگاه میلی جون دریافت کنید. این لباس بتمن مردانه می تواند برای پسر بچه ها از جذابیت فوق‌العاده بالایی برخوردار باشد و شما اگر می خواهید یک هدیه بسیار دوست داشتنی را برای آنها تهیه کنید پیشنهاد ما خرید این محصول می باشد.

در هنگام سفارش این اسباب بازی بتمن حتماً دقت نمایید که آدرس پستی خود را به صورت صحیح وارد کرده تا بتوانیم محصول را در کمترین زمان ممکن به دست شما برسانیم. همچنین علاقه مندانی که در شهر تهران و کرج به دنبال خرید لباس بتمن برای بزرگسال می باشند می توانند با مراجعه حضوری به دفتر فروشگاه ما این محصول را تهیه و سفارش دهند و در صورتی که امکان مراجعه حضوری برای ایشان فراهم نیست می توانند سفارش خود را به صورت پیکی در کمتر از چند ساعت تحویل بگیرند.

خرید لباس بتمن برای 12 سال با شمشیر و نقاب به صورت کامل

لباس کاراکتر کارتونی بتمن برای 12 ساله ها در ست های کامل، نیم ست و به صورت مجزا به فروش می رسد. ست کامل لباس بتمن دارای لباس سرهم، نقاب، شمشیر، شنل، جوراب و دستکش است. لباس بتمن با شمشیر و لباس بتمن با نقاب طرفداران زیادی دارد. به طور کلی نقاب و شمشیر دو جزء اصلی ست لباس هستند که حذف آن ها لباس را کاملا از رده خارج می کند.

طراحی لباس بتمن واقعی برای سن 12 سال با وسایل به صورت الگوبرداری از شخصیت کارتون انجام شده است. در واقع این لباس ها نمادی برای ابراز قدرت قهرمانان داستان است. زمانی که کودک این لباس را می پوشد سعی در تغییر رفتار خود و الگوبرداری از شخصیت بتمن است.

پوشیدن لباس بتمن کامل حس قهرمان بودن و توانمندی را به کودک القا می کند. گاهی کودک سعی می کند با پوشیدن بخشی از لباس توانایی های خود را به نمایش بگذارد. تمام کودکان در سراسر دنیا به قهرمانان فیلم های کارتونی علاقمند هستند و تقریبا همین موضوع باعث شده تا بیشتر آن ها لباس بتمن با وسایل کامل را عرضه کنند.

لباس بتمن 12 ساله کامل شامل لباس سرهمی، شنل، شمشیر، دستکش و نقاب، جوراب و شمشیر است. از این لباس برای بازیهای کودکانه، اجرای تولدها و نمایش ها و دورهمی های کودکانه بیشتر استفاده می شود. معمولا در فروشگاه های معتبر لباس شلوار بتمن در سایزهای بالای 12 سال عرضه می شود تا در خانواده هایی که کودکان کوچک و بزرگ دارند بتوانند ساعت ها سرگرم شوند.

مهمترین جزء در لباس بتمن برای دوزاده سال، سایز شلوار است چون دیگر اجزای لباس فری سایز هستند و برای تمام گروه های سنی مناسب هستند. پس حتما هنگام خرید باید سایز لباس را مطابق با سن کودک انتخاب کنید.

برخی از اجزای لباس مانند لباس شنل بتمن برای تمام گروه های سنی مناسب است. سایز شنل به نوعی طراحی شده تا برای کودکان و بزرگسالان کارایی داشته باشد. معمولا از پارچه های ظریف و نازک برای دوخت شنل استفاده می شود تا کودک با پوشیدن آن راحت باشد.