قیمت و خرید درمارولر ZGTS تیتانیومی – رابوطب

همچنین بعد از کار با درمارولر از تماس مستقیم پوست با نور آفتاب جدا خودداری فرمایید و اگر مجبور باشید بیرون بروید حتما از کرم ضد آفتاب مرغوب استفاده کنید. بعد از رول کردن در یک جهت، حالا باید به ناحیه ای برگردید که در حال حاضر رول کردن را روی آن انجام داده اید و فرایند را در جهت دیگر تکرار کنید. درمارولر یا (میکرونیدلینگ خانگی دستی) غلطکی است که روی سطح آن تعدادی سوزن ریز از جنس تیتانیوم وجود دارد. در این فاصله اگر شما از ویتامین A یا E استفاده کنید، تاثیر آن روی پوستتان چند برابر میشود.

این وسیله، شخصی محسوب میشود و برای استفادههای همگانی استفاده نمیشود. برای درمان کامل عارضه پوستی باید بین شش تا هشت هفته از درمارولر با این سایز سوزن ها استفاده شود. استفاده از سوزن ۰٫۷۵ و ۱ میلی متری درد بیشتری دارد و برطرف شدن علائم ظاهری آن مثل قرمزی و ورم و خشکی پوست ممکن است چند روز طول بکشد حتما قبلا از استفاده از درمارولر با این سایز سوزن ها باید از کزم بی حسی استفاده شود.

ضخامت این سوزنها در حد میکرون و طول آنها از 0.75 میلیمتر است. ضخامت این سوزنها در حد میکرون و طول آنها از 0.2 تا 3 (دو دهم تا سه) میلی متر است . این روش بدون اینکه ضررهای لیزر را برای جوانسازی پوستتان داشته باشد، کمک میکند تا با بازکردن منافذ پوستی و تحریک کلاژن، طراوت و شادابی پوستتان حفظ شود و زخم و چین و چروکهای صورتتان را از بین ببرد. بعد از اتمام کار حتما از کرم های مرطوب کننده استفاده کنید تا از خشک شدن پوست جلوگیری شود.

یادتان باشد که بعد از هر بار استفاده از درمارولر آن را با الکل 70 درصد تمیز کنید. 2. قبل از شروع درمارولینگ صورت، صورت و گردن خود را با پاک کننده های بهداشتی بشویید و تمیز کنید. اگر چه این منافذ پس از چند ساعت به خودی خود بسته میشوند ولی این تحریک سبب مطلوب ترین اثر بر پوست یعنی ساخت کلاژن خواهد شد. درمارولر یک غلطک سوزنی دارد که با کشیدن افقی، عمودی یا مورب بر روی پوست، منافذ ریزی روی پوست ایجاد میکند که خود به خود بعد از چند دقیقه بسته میشوند.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با درمارولر دکتر پن وب سایت خود باشید.