فشار سفر شکرگذاری Lyft در میان شیوع بیماری همه گیر واکنش نشان می دهد

لیفت (LYFT)گرچه بیشتر به دلیل خدمات تگرگ سواری شناخته می شود ، اما در برخی از بازارها دارای یک اتومبیل کرایه ای است و سعی دارد از تعطیلات آینده به عنوان یک فرصت بازاریابی استفاده کند. از طریق اعلان های فشاری که روز چهارشنبه توسط برخی از مشتریان در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شد ، این شرکت این پیام را ارسال کرد: “برنامه های شکرگذاری در آخرین لحظه؟ ماشین اجاره کرده و آنها را عملی می کنید.” ایمیل های دریافت شده توسط برخی از مشتریان حاوی پیام های مشابه بود.
جای تعجب نیست که برخی از دریافت کنندگان با توجه به جدیدترین موج شیوع در همه گیرها با فراخوان فراخوان برخورد نمی کردند. “نه ،lyft. اخبار را بخوانید ،” در توییت خود نوشت یک شخص. یکی دیگر توییت کرد آخرین بار که بررسی کردم درگیر یک بیماری همه گیر بدتر هستیم و هیچ کس نباید برای شکرگذاری به جایی برود.
تجارت Lyft تقریباً نیمی از آنچه قبل از همه گیری بود بود

سخنگوی Lyft در گفت: بیانیه ای برای CNN Business هنگامی که در مورد تلاش پرسیده شد.

این شرکت گفت این کمپین مکث شده است.

در حالی که صفحه اجاره اتومبیل Lyft نشان می دهد که ایمنی در اولویت اولویت قرار دارد و “پروتکل ها و فرایندهای تمیزکاری کامل اجرا شده است” ، فشار بازاریابی در حالی است که ایالات متحده اخیراً از 11 میلیون مورد Covid-19 پیشی گرفته است. روز سه شنبه ، این کشور بالاترین میزان کشته های روزانه را در شش ماه گذشته داشته است و مکان هایی مانند شهر نیویورک و تعدادی از شهرستانهای کالیفرنیا با محدودیت های جدیدی روبرو هستند.
یک پزشک اورژانس روز شنبه گفت که در مورد این فصل تعطیلات “ترسیده است” و پیش بینی “افزایش بی سابقه موارد پس از شکرگذاری امسال”. کارشناسان می گویند کسانی که قصد ملاقات با خانواده را دارند باید ابتدا 14 روز قرنطینه کنند.