فروش عمده کیت پنچری به قیمت کارخانه

 

کیت پنچری چیست؟

 

اگر بتوانید پنچری لاستیک خود را موقتا برطرف سازید دیگر موقع پنچر شدن استرس نخواهید داشت .فقط کافی است که یک کیت پنچرگیری در صندوق خودرو خود داشته باشید و طریقه استفاده از آن که بسیار ساده است را آموزش ببینید. 

 

نحوه پنچرگیری با استفاده از کیت پنچر گیری
ابتدا قطعه تیز و یا میخی را که باعث پنجری شده از درون لاستیک بیرون می‌ کشیم و پیش از آنکه باد تایر خارج شود. 

یکی از این ابزار نوک  تیز را که زبر هست به منظور گشاد کردن و همینطور پاکسازی محل پنچری به داخل سوراخ فرو میکنیم.با یک  حرکت رفت و برگشتی دیواره ی محل سوراخ  را از هرگونه آلودگی پاک میکنیم سپس (با وجود فشار بادی که از سوراخ بیرون می آید) نسبت به ابعاد سوراخ ایجاد شده چند رشته از الیاف را که آغشته به چسب مخصوص است درست وسط شکاف نوک تیز ابزار مخصوص این کار  جایگزین کرده و آن را با فشار زیاد وارد تایر می ‌کنیم.

به شکلی که دو سر الیاف به اندازه ۲ تا ۳ سانتیمتر از تایر بیرون باشد حالا ابزار را از سوراخ پنچری بیرون بکشید و چون الیاف دارای چسب مخصوص است در صورتی که این کار با دقت و براساس ابعاد و عمق کار انجام بگیرد به محض بیرون کشیدن الیاف، بلافاصله پنچری بسته شده و نشتی باد بند خواهد آمد.حالا  مقدار اضافه و بیرون زدگی الیاف را با قیچی یا سیم چین قطع کنید. تا صاف و هم سطح تایر شود. و بعد روی آن را کمی چسب بزنید تا کاملا سوراخ مسدود شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر از این محصول اینجا کلیک کنید 

 

مطلب جدید پیشنهادی  فروشگاه اینترنتی خرید و فروش عمده پوشاک زنانه به قیمت پخش کارخانه