صفحه را به سمت راست بکشید. مردم از برنامه های همسریابی برای دستیابی به رای دهندگان در ایالت های چرخشی استفاده می کنند

Weyhrauch مکان خود را به شهری در پنسیلوانیا تنظیم کرد ، ایالتی در میدان جنگ که در آن از قوانین و مقررات رای گیری آگاه است ، زیرا داوطلبانه در یک خط تلفن کمک به رأی دهندگان در منطقه حضور داشته است. Weyhrauch ، که گفت که از عکس های خود با حیوانات برای ایجاد انگیزه در مردم برای برقراری ارتباط با خود استفاده کرده است ، گفت که از طریق “Hinge-banking” – چرخش در بانکداری تلفنی به عنوان نوعی تبلیغات سیاسی برای تشویق مردم به رای دادن – ده ها مکالمه در روزهای اخیر با مردم محلی در مورد برنامه های رای گیری خود داشته است.
Weyhrauch از طریق اینستاگرام هفته گذشته توسط مولی کاوهاتا ، 30 ساله ، دوست یکی از دوستان یکی از دوستانش ، این ایده را شنید. در این پست ، كاوهاتا مردم را ترغیب كرد تا موقعیت خود را در هینج به حومه شهرهای بزرگ در ایالات نبرد مانند پنسیلوانیا ، ویسكسین ، كارولینای شمالی ، میشیگان ، آریزونا و تگزاس تغییر دهند.
Kawahata شروع به استفاده از Hinge برای این نوع ارتباط رای دهندگان کرد زیرا کاربران می توانند به راحتی مکان خود را به محله یا شهرستان با نسخه رایگان برنامه بدون در نظر گرفتن محل استقرار فیزیکی خود تعیین کنند ، به افراد دور اجازه می دهد مناطقی را که در آن انتخابات ریاست جمهوری برگزار می شود ، هدف قرار دهند. نزدیک است. در لولا ، مسابقات بر اساس مکان اعلام شده و سایر تنظیمات برای کاربران نمایش داده می شود. Bumble و Tinder هر دو مکان کاربر را بر اساس GPS تلفن خود تنظیم می کنند و برای تغییر در مکان دیگری حق بیمه دریافت می کنند.

کاوهاتا پس از مطابقت با کاربران در آن مکان ها ، به مردم راهنمایی کرد تا از آنها بپرسند آیا در مورد کاندیدایی تصمیم گیری کرده اند ، آیا قبلاً رأی داده اند یا برنامه ای برای نحوه رأی دادن دارند. هدف او ترغیب رای دهندگان بلاتکلیف برای انتخاب جو بایدن ، نامزد دموکرات است ، اما اگر کاربران از رئیس جمهور دونالد ترامپ حمایت کنند ، احترام می گذارد. (کاوهاتا هیچ ارتباطی با ستاد انتخاباتی بایدن یا هینژ ندارد ، اما او قبلاً در کارزار انتخاباتی هیلاری کلینتون کار می کرد و در کاخ سفید اوباما خدمت می کرد.)

کاوهاتا به سی ان ان بیزنس گفت: “دسترسی به رای دهندگان در ایالات میادین جنگ ، به ویژه در هنگام شیوع بیماری همه گیر دشوار است. اگر می توانید از شخصی که بلاتکلیف است و مایل است با شما صحبت کند ، دست بکشید ، این یک معامله عظیم است.” “این راهی است که ما می توانیم از طریق دیگری به این رای دهندگان برسیم و در جایی که هستند به آنها برسیم.”

کاوهاتا این جنبش را “#DateSaveAmerica” ​​می نامد ، و متوجه شده است که کاربران برای جلب نظر مردم در انتخابات ، از سایر سیستم عامل های دوست یابی از جمله Tinder و Grindr استفاده می کنند. گرچه کمی سازی دامنه تلاش دشوار است ، اما کاوهاتا تخمین می زند که صدها نفر دیگر نیز براساس تعداد پیام های مستقیم اینستاگرام و برچسب هایی که دریافت می کند ، به آن پیوسته اند. یک گروه WhatsApp اختصاص داده شده به فشار بیش از 50 عضو دارد ، و افراد تأثیرگذار ، مانند کارولین گلیچ ، اسکی باز حرفه ای ، تلاش های خود را با پیروی های قابل توجه خود در اینستاگرام به اشتراک گذاشته اند. بانکداران Hinge که با CNN Business صحبت کرده اند در روزهای اخیر با ده ها نفر در برنامه های همسریابی صحبت کرده اند ، از یک مشت تا 50 تا.
مردم برای دسترسی به رای دهندگان در ایالتهای در حال چرخش و تشویق به رای گیری از Hinge و سایر سیستم عامل های همسریابی استفاده می کنند.
مانند سایر برنامه های دوست یابی در طول سال ها ، Hinge از برند خود برای تشویق به مشارکت مدنی استفاده کرده است. این شرکت – هنگامی که نامزد دموکرات 2020 پیت بوتیگیگ فاش کرد که شوهر فعلی خود را در Hinge ملاقات کرده است ، برنامه او خبرساز شد – سال گذشته برای تشویق مشارکت رای دهندگان با سازمان غیر انتفاعی Rock the Vote همکاری کرد.

اما مشخص نیست که آیا این مورد خاص را شامل می شود یا خیر.

“در Hinge ، هدف ما این است که کاربران خود را از برنامه خارج کنیم و به یک رابطه معنادار برسیم. همه کاربران Hinge توانایی به اشتراک گذاشتن دیدگاه های سیاسی خود را در نمایه خود دارند ، و ما همه را تشویق می کنیم هنگام برقراری ارتباط بیشتر از همه برای آنها بحث کنند. سخنگوی Hinge در گفتگو با CNN Business وقتی از وی در مورد تلاش پرسیده شد ، گفت: “برای اطمینان از اینکه Hinge مکانی عالی و قابل احترام تا به امروز باقی مانده است ، ما همچنان بر هرگونه سو to استفاده از سیستم عامل خود با توجه به شرایط خدمات خود نظارت خواهیم کرد.”

در شرایط خدمات Hinge آمده است که کاربران توافق می کنند محتوایی را که مربوط به “فعالیت های تجاری” است از جمله “فروش ، مسابقات ، تبلیغات و تبلیغات ، درخواست خدمات” به اشتراک نگذارند.
این اولین باری نیست که مردم برای تشویق مشارکت رای دهندگان به برنامه های دوست یابی روی می آورند ، اما ثابت شده است که اختلاف نظر بین مکالمه گاه به گاه و تبلیغات انتخاباتی ، گاهی اوقات خط خوبی است. داستان 2018 از واشنگتن پست بر استفاده از برنامه دوست یابی Tinder برای بیرون آوردن رای در انتخابات میان دوره ای متمرکز بود ، که منجر به اخراج حداقل یک کاربر از سیستم عامل شد.

سخنگوی Tinder در بیانیه ای به CNN Business گفت که برنامه آن محلی برای ملاقات و گفتگو با افراد جدید است که می تواند شامل سیاست های سیاسی و نامزدها باشد. سخنگوی گفت: “ما این را تشویق می کنیم به شرطی که با احترام ، انسانی و عاری از هرزنامه باقی بمانند.”

سیاست های Tinder در مورد رفتار مربوط به انتخابات ، که در اینجا شرح داده شده ، روشن می کند که داوطلبان یا کارگران نمی توانند از این برنامه برای نامزد یا کارزاری برای انجام بانکداری تلفنی استفاده کنند. بعلاوه ، در آن ذکر شده است که “اگر تنها هدف نمایه شما طرفداری از نامزد ، حزب یا موقعیت باشد و نه گفتگو یا تعامل معنادار با سایر اعضا – صرف نظر از اینکه شما به عنوان عضو یک کمپین یا کارمند سازمان – سپس ممکن است نمایه شما حذف شود. “

کاوهاتا گفت که همه مایل به گفتگو در مورد سیاست نیستند – یک مرد که در برنامه شروع به صحبت در مورد رای گیری با او در برنامه نداشت ، اما او گفت که از تعداد افراد برنامه که هنوز نزدیک به انتخابات بلاتکلیف هستند “شوکه شده است” روز و چه کسی مایل به گفتگو با او و شنیدن دیدگاه او بود.

همه گیری می تواند باعث شود که مردم پذیرای چنین گفتگوهایی باشند. وی گفت: “همه کس آنلاین و تنها خسته شده اند.”

آندره والون ، جوان 27 ساله ای که در یک شرکت بزرگ فناوری کار می کند ، پس از شنیدن ایده از طریق کاوهاتا ، شروع به بانکداری در Hinge کرد. وی گفت که در روزهای اخیر به ده ها رای دهنده رسیده است. وی به سی ان ان بیزینس گفت: “در یک برنامه دوست یابی ، طرز تفکر شما جنگیدن یا پرواز فوری نیست……. “کلاهبرداران تلفنی به نوعی تمایل همه را برای پاسخگویی به تلفن از یک کد ناشناخته و خارج از کد پستی دولت نشان داده اند.”

آن یانگ ، جوانی 27 ساله که در یک استارت آپ مأموریت محور کار می کند و از طریق پست رسانه ای اجتماعی توسط کاوهاتا در مورد ایده بانکداری لولا شنیده است ، همچنین بانکداری لولا را با روش های سنتی دیگری که شرکت کرده است ، مانند داوطلب کردن ، مقایسه کرد برای تبلیغات به بانک تلفن یا بانک پیام کوتاه وی گفت که به نظر وی گفتگوهای Hinge از نظر متقاعد کردن کسی برای رای دادن یا تأثیرگذاری بر انتخاب وی جذاب تر و موثرتر است.

شایان سعید برای رأی دادن در چت با افرادی که قبلاً در Hinge با آنها همسان بود تماس گرفت.

او این ایده را با گروهی از دوستانش ، از جمله Weyhrauch و Shayan Said ، یک وکیل 27 ساله در منطقه Bay که به CNN Business گفت که محل خود را در Hinge تغییر داده است ، به اشتراک گذاشت. به تارانت کانتی در تگزاس ، که شامل فورت ورث است ، برای امتحان کردن.

او خوش شانس نبود که با مردم تگزاس مطابقت داشته باشد ، بنابراین مسابقات قبلی خود را در منطقه خلیج برگزار کرد و از آنها در مورد برنامه های رای گیری پرسید ، حتی اگر کالیفرنیا یک ایالت میدان جنگ نیست.

او نتایج متفاوتی داشته است. در حالی که یک نفر به او گفت که “تلاش برای گفتگو کردن” در مورد سیاست “خلاف واقع” است ، گفتگوی دیگری با رای دادن منجر به هتک حرمت دیگر و حتی شماره تلفن شد. وی گفت: “دیدن تأثیرگذاری بر زندگی دوستانه شخصی من بسیار جالب بوده است.”