شرکت جدید سابق یاهو ، ماریسا مایر ، شرکت Sunshine Contact را راه اندازی کرد

طی سالهای گذشته مایر مورد شیفتگی قرار گرفته است. اول ، او یک مدیر زن نادر در راس یک شرکت بزرگ فناوری بود. از آن زمان ، مردم به طور مشابه علاقه مند به آنچه که پس از عزیمت وی ​​از یاهو پس از فروش آن به Verizon در سال 2017 اتفاق می افتد ، می شوند.
روز چهارشنبه ، مایر اعلام کرد که آزمایشگاه مخفیانه او Lumi Labs – که در سال 2018 با Enrique Muñoz Torres ، که همچنین در یاهو و گوگل (برو) – به عنوان Sunshine تغییر نام یافته است و اولین محصول خود را دارد: Sunshine Contacts.
Sunshine Contact برنامه ای است که هدف آن کمک به سازماندهی و بهبود لیست مخاطبین iPhone با استفاده از فناوری توسعه یافته مانند هوش مصنوعی است. (طبق گفته Fast Company ، این برنامه در حال حاضر فقط دعوت شده است. یک برنامه Android در حال کار است.) تا حدی ، Sunshine Contact فقط با تصحیح اشتباهات املایی و خلاص شدن از ورودی های تکراری مخاطب ، امور را پاک می کند. ویژگی های پیشرفته تر این نوید را می دهد که در هنگام تماس با آنها ، زمینه به روز شده ای را در مورد مخاطبین ارائه دهید از جمله سطوح جدیدترین مکاتبات ، بنابراین این نکته فوق العاده است.

انتظار می رود Sunshine علاوه بر Sunshine Contact مجموعه ای از خدمات را راه اندازی کند. مایر ، که به عنوان مدیر عامل شرکت خدمت می کند ، در بیانیه ای گفت که “فن آوری های اساسی که به ما کمک می کند تا با کسانی که بیشترین اهمیت را دارند در ارتباط باشیم ، منسوخ شده اند.

مایر ، که شرکتش گفت بیش از 20 میلیون دلار سرمایه خطر پذیر تا به امروز جمع کرده است. “این یک مشکل فوق العاده چالش برانگیز و ارزشمند بوده است و ما در حال شروع کار هستیم.”

مایر ، بیستمین کارمند گوگل ، موفقیت بسیاری از مشهورترین محصولات خود را معتبر می داند و نظارت بر راه اندازی های مهم ، از جمله Gmail و Google Maps را بر عهده دارد. گفته می شود وی بیش از 100 محصول و ویژگی را در Google حضور داشته است.
زمان مایر در یاهو کمتر مورد ستایش قرار گرفت. وی به عنوان بهترین امید شرکت برای حفظ ارتباط مورد توجه قرار گرفت و تحت هدایت وی ، یاهو میلیاردها میلیارد دلار صرف خرید شرکت هایی از جمله وبلاگ راه اندازی وبلاگ Tumblr کرد ، که از آن زمان فروخته است. مایر همچنین نام های بزرگی مانند روزنامه نگار کتی کوریک را به خود جلب کرد ، اما در نهایت ، او نتوانست در پنج سال هدایت تجارت خود یاهو را تغییر دهد.