سشوار Js3344 جانسون.

آقایان از سشوار برای خشک کردن، صاف کردن و افزایش حجم موهای خود استفاده می کنند. سشوار به شما امکان می دهد موهای خود را سریع خشک کنید.موهای کوتاه نیازی به سشوار حرفه ای ندارند. شما فقط به یک سشوار استاندارد نیاز دارید. سشوار جانسون مدل js3344 با توان 7000 وات که موهای شکننده و نازکی دارند باید از خشک کن حرارتی ملایم استفاده کنند. سشوارهای دارای یون ژنراتور برای انواع موهای کوتاه مناسب هستند، زیرا سریع هستند و به موها آسیب نمی رسانند. برای کاربران معمولی مدل سرامیکی در کنار ارزان بودن گزینه خوبی خواهد بود. سشوارهای تیتانیوم و تورمالین گرانتر هستند، اما سریعتر از یونی یا سرامیکی هستند. در مقایسه با سشوارهای یونی و معمولی، سشوارهای سرامیکی، تورمالین و تیتانیومی گران‌تر هستند. هنگام انتخاب بهترین سشوار برای آرایشگاه خود، می توانید تورمالین، تیتانیوم یا ترکیبی از سرامیک، تورمالین و تیتانیوم را انتخاب کنید، زیرا این سشوار برای انواع مو مناسب است.

دومین عیب این است که بدنه سشوار در حین کار بسیار داغ می شود اما ترموستات مدار را قطع نمی کند. علت: کنتاکت های ترموستات به هم جوش داده شده اند. برای جلوگیری از آسیب رساندن به بدنه پلاستیکی دستگاه، اکثر تولیدکنندگان سشوار از ترموستات در مدار الکتریکی استفاده می کنند تا زمانی که دما از حد معینی بالاتر رفت، دستگاه را خاموش می کنند. به دلیل رطوبت محیط و گرمای داخل دستگاه، کنتاکت های ترموستات فرسوده شده و مقاومت خود را در برابر حرارت ناشی از شمع ها از دست می دهند که باعث جوش شدن کنتاکت ها به یکدیگر می شود. موتور سشوار روشن است اما هوای گرم از آن خارج نمی شود. علت: پروانه سرگردان. عیب یابی: پروانه های فن از پلاستیک ساخته شده اند تا وزن بسیار کمی داشته باشند و به همین دلیل دوام زیادی ندارند. هرگز از چسب برای اتصال مجدد پروانه فن به محور موتور در صورت شل بودن آن استفاده نکنید، زیرا تعمیر آن مشکل خواهد بود.

مطلب جدید پیشنهادی  صاحب TikTok یک هفته دیگر فرصت دارد تا تجارت آمریکایی خود را بفروشد

مگر اینکه عقربه منحرف شود، عنصر قطع می شود. برای جلوگیری از شکننده شدن اتصالات المنت، بستن نقاط پاره شده به هم توصیه نمی شود. یک عنصر مشابه باید جایگزین عنصر شود. هیچ ارتباطی با عنصر موازی وجود ندارد. رفع عیب : اگر دقت خواندن اهم روی المنت موازی را مشاهده کردید بدون شک به المنت پاور نمی رسد که ممکن است به دلیل جدا شدن کابل های اتصال المان های موازی یا خرابی کلیدها باشد. ابتدا اتصالات المنت خود را بررسی کنید و در صورت مثبت بودن این تست، کلید خود را با آمپرمتر تست کنید. با بسته شدن عقربه روی صفر و باز بودن کلید، کلید سالم است، در غیر این صورت، کلید باید تعویض شود. هر زمان که سوئیچ یا دستگاه دیگری را آزمایش می کنید، مهم است که یکی از سیم ها را جدا کنید. اگر سوئیچ را ببندید، المنت داغ می شود اما هوا در سشوار تولید نمی شود.

وقتی صحبت از سشوار می شود، افرادی که موهای کوتاه، صاف و نازک دارند به سشوارهایی با وات کمتر نیاز دارند، در حالی که افرادی که موهای ضخیم، بلند و مجعد دارند به سشوارهایی با وات بیشتر نیاز دارند. اگر موهای نازک، صاف و کوتاهی دارید، سشوار با وات کم بخرید. بهترین سشوار برای موهای ضخیم، بلند و مجعد، سشوار با وات بالا است. سشوارها از یک عنصر حرارتی استفاده می کنند که به عنوان کویل نیز شناخته می شود که از فلز نیکروم ساخته شده است. از نیکل و کروم تشکیل شده است. از آنجایی که نیکل هنگام گرم شدن اکسید نمی شود، یک فلز گرم کننده معمولی است که برای توستر و سشوار استفاده می شود. کویل های فلزی گرمای ناهموار تولید می کنند و هوای داغ و ناهموار می تواند موهای شما را در دمای بالا بسوزاند. سشوارهای سرامیکی، تورمالین و تیتانیومی گرمای یکنواخت تولید می کنند و از آسیب دیدن موهای شما جلوگیری می کنند.آنها همچنین موهای شما را درخشان و زیبا می کنند.

مطلب جدید پیشنهادی  نبرد برای باخموت، در عکس

این سشوار از یک سری کنسانتره بر روی باد خروجی خود برای حالت دادن و خشک شدن بهتر موها استفاده می کند. سشوارها از فولاد ضد زنگ و پلاستیک درجه یک ساخته شده اند و بدنه آنها از استیل ساخته شده است. سشوار برقی جانسون دارای سیم به طول 135 سانتی متر است و همچنین دارای یک حلقه آویز در انتهای دسته است. اندازه آن 21 سانتی متر و وزن آن 574 گرم است. محصولی با کیفیت بسیار خوب ساخت ایتالیا. سشوار جانسون مدل فوق العاده 1200 وات ساخت ایتالیا و روی دسته آن تعبیه شده است.توانایی فرد برای تمرکز روی یک نقطه خاص در داخل مو را نیز می توان با سری متمرکز کننده باد خروجی این مدل افزایش داد. نصب و جداسازی این محصولات بسیار ساده است.تنها کاری که باید انجام دهید این است که آن را کمی فشار دهید و با عقب کشیدن از سشوار عقب بکشید. بدنه فولادی به این مدل ظاهری منحصر به فرد بخشیده و در مقایسه با نمونه های مشابه پلاستیکی مقاومت بسیار بالایی به آن بخشیده است. دستگیره سشوار جانسون را می توان به راحتی با قرار دادن حلقه ها قبل از شروع استفاده به دیوار آویزان کرد.