زوم محدودیت زمانی 40 دقیقه ای خود را برای جلسات رایگان در روز شکرگذاری لغو می کند

زوم اعلام کرد که محدودیت جلسه به موقع خود را در روز شکرگذاری برطرف می کند تا “گردهمایی های خانوادگی شما کوتاه نشود.”

شرکت ارتباطات ویدئویی در یک توییت اعلام کرد محدودیت زمانی 40 دقیقه ای که معمولاً در جلسات رایگان خود دارد ، در تاریخ 26 نوامبر (روز شکرگذاری) در سطح جهانی برداشته می شود.
این غول فناوری از زمان ابتلا به بیماری همه گیر بسیار خوب عمل کرده است ، زمانی که مدارس و ادارات سراسر جهان مجبور شدند عملیات خود را کاملاً آنلاین انجام دهند. اگرچه شایان ذکر است که سهام زوم پس از اخبار هفته گذشته مبنی بر موثر بودن 90٪ واکسن Pfizer و BioNTech برای Covid-19 در آزمایشات اولیه ، سقوط کرد.
به طور معمول ، این پلت فرم حداکثر 40 دقیقه جلسات رایگان ارائه می دهد (شرکت کنندگان می توانند به سادگی یک جلسه رایگان دیگر را شروع کنند – و آن را به محبوب ترین انتخاب برای کنفرانس ویدیویی در بازار تبدیل می کنند). برنامه های پرداختی برای هر دقیقه جلسه نامحدود از 150 تا 200 دلار در سال است.
این اطلاعیه پس از به روزرسانی مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها در مورد تجمعات کوچک در فصل تعطیلات ارائه می شود.
راهنمای اصلی ، طبق CDC ، ارزیابی سطح عفونت های Covid-19 در جوامع برای تعیین تعویق ، لغو یا محدود کردن تعداد افراد در یک جشن یا شرکت در فعالیت های خاص است. اگر میزان آلودگی زیاد باشد ، آژانس تجمع محدود را توصیه می کند.
دکتر آنتونی فاوسی ، مدیر انستیتو های ملی آلرژی و بیماری های عفونی ، ماه گذشته در مصاحبه ای با CNN لحن مشابهی داشت.

“برخی از افراد در این کشور می توانند نوع نسبتاً عادی شکرگذاری داشته باشند ، اما در مناطق دیگر کشور اینگونه خواهد بود:” بهتر است خود را تحمل کنید و شاید فقط خانواده نزدیک داشته باشید و مطمئن باشید که دکتر فاوسی گفت: “این کار را به روشی انجام دهید که مردم ماسک بزنند و شما جمعیت زیادی ندارید.”

“آنچه اکنون شروع به دیدن آن می کنیم – و نمی توانیم از آن فرار کنیم – شروع به دیدن در غرب میانه و شمال غرب می کنیم ، افزایش مثبت بودن تست ، که پیش بینی می کند شما او قصد دارد موجی داشته باشد. “

براساس اطلاعات دانشگاه جان هاپکینز ، ایالات متحده از 11 میلیون مورد Covid-19 پیشی گرفته و بیش از 240،000 مورد مرگ را دیده است.

شلبی لین اردمن ، خبرنگار CNN ، در تهیه این گزارش مشارکت داشته است.