“رایانه شخصی” جان هاجمن بار دیگر در تبلیغات مک اپل بازی می کند

این ویدئو بازگشت رویداد روز سه شنبه را پوشش داد و طی آن اپل از تراشه M1 و طرح های خود برای MacBook Air ، MacBook Pro و Mac Mini رونمایی کرد.

هاجمن بعنوان یک “فرد رایانه شخصی” ناخوشایند دوباره برای به روزرسانی به روزرسانی های مک ، از جمله عمر باتری بیشتر و خلاص شدن از شر طرفداران پر سر و صدا رایانه ، بازگشت. شخصیت او با کت و شلوار و کراوات در مقابل همان پس زمینه سفید روشن از مبارزات قبلی ظاهر می شود.

“من کامپیوتر هستم. آیا وقت س questionsال وجود دارد؟” هاجمن در فیلم می پرسد. “چون من یکی دارم. چرا همه این پیشرفتها را انجام می دهم؟

وی با تقلید از صداهای بلند و خنده آور فن کامپیوتر گفت: “اوه ، تو الان خیلی ساکت هستی. ببین ، من یک ماشین هستم. من به آن افتخار می کنم.”

وی ادامه می دهد: “عمر باتری بیشتر – آن را به برق وصل کنید! کجا می روید؟ فقط آن را وصل کنید.”

کمپین تبلیغاتی قبلی “Get a Mac” در سال 2006 آغاز به کار کرد ، هاجمن کامپیوتر را به بازی در آورد و جاستین لانگ بازیگر مک را بازی کرد. این دو ویژگی های گوناگون خود را مورد هجوم قرار داده اند – کامپیوتر بی نظیر به طور حتم با مک جالب و جذاب خود اندازه گیری نمی کند.

ادویک این مجموعه را بهترین کمپین تبلیغاتی دهه در سال های 2001-2010 خواند. مشخص نیست که آیا ظاهر هاجمن برای رویداد روز سه شنبه فقط یک بار بوده است یا اینکه او برای یک کارزار جدید برمی گردد.
مطلب جدید پیشنهادی  نحوه راه اندازی مجدد تمرین معمول: پایه و اساس را تنظیم کنید