“رایانه شخصی” جان هاجمن بار دیگر در تبلیغات مک اپل بازی می کند

این ویدئو بازگشت رویداد روز سه شنبه را پوشش داد و طی آن اپل از تراشه M1 و طرح های خود برای MacBook Air ، MacBook Pro و Mac Mini رونمایی کرد.

هاجمن بعنوان یک “فرد رایانه شخصی” ناخوشایند دوباره برای به روزرسانی به روزرسانی های مک ، از جمله عمر باتری بیشتر و خلاص شدن از شر طرفداران پر سر و صدا رایانه ، بازگشت. شخصیت او با کت و شلوار و کراوات در مقابل همان پس زمینه سفید روشن از مبارزات قبلی ظاهر می شود.

“من کامپیوتر هستم. آیا وقت س questionsال وجود دارد؟” هاجمن در فیلم می پرسد. “چون من یکی دارم. چرا همه این پیشرفتها را انجام می دهم؟

وی با تقلید از صداهای بلند و خنده آور فن کامپیوتر گفت: “اوه ، تو الان خیلی ساکت هستی. ببین ، من یک ماشین هستم. من به آن افتخار می کنم.”

وی ادامه می دهد: “عمر باتری بیشتر – آن را به برق وصل کنید! کجا می روید؟ فقط آن را وصل کنید.”

کمپین تبلیغاتی قبلی “Get a Mac” در سال 2006 آغاز به کار کرد ، هاجمن کامپیوتر را به بازی در آورد و جاستین لانگ بازیگر مک را بازی کرد. این دو ویژگی های گوناگون خود را مورد هجوم قرار داده اند – کامپیوتر بی نظیر به طور حتم با مک جالب و جذاب خود اندازه گیری نمی کند.

ادویک این مجموعه را بهترین کمپین تبلیغاتی دهه در سال های 2001-2010 خواند. مشخص نیست که آیا ظاهر هاجمن برای رویداد روز سه شنبه فقط یک بار بوده است یا اینکه او برای یک کارزار جدید برمی گردد.