دلیل شگفت آور اینکه چرا اپل نسبت به آیفون 5G خود بسیار سرگرم کننده بود

این دو شرکت روز پنجشنبه رویدادی را برگزار کردند تا چندین راه کسب و کار با استفاده از آیفون 12 با 5G را به نمایش بگذارند. پهنای باند 5G نسبت به شبکه های موجود بیشتر است و این امکان را فراهم می کند که دستگاه های بی سیم بیشتری که فعالیت های فشرده داده مانند جریان ویدئو را انجام می دهند ، در یک منطقه کوچک مانند کف کارخانه انجام دهند.
این شرکت ها همچنین از تخفیف تهاجمی برای شرکت هایی که کل “ناوگان” خود را از دستگاه های تلفن همراه عوض می کنند و به آیفون 12s روشن می شوند ، خبر دادند. ورایزون (VZ) 5G ، چشم پوشی از همه هزینه های اولیه و بدون پرداخت هزینه ماهانه برای مینی های آیفون 12.

در این اعلامیه اهمیت فروش از طریق تجارت برای سازندگان دستگاه و اپراتورهای شبکه تأکید شده است. رویداد اکتبر اپل که از آیفون 12 رونمایی کرد ، بیشتر روی کاربردهای مصرف کننده متمرکز بود.

تامی اروین ، مدیر عامل شرکت Verizon Business ، در مصاحبه ای پیش از این گفت: “این کار را ساده می کند ، کار را آسان می کند ، سرعت بخشیدن به تحول خود را به دلیل قدرت 5G از Verizon و دستگاه از اپل ارزان می کند.” رویداد پنجشنبه.

برای سیب (AAPL)، این مشارکت می تواند موجب تقویت بخش تجاری آن شود – منطقه رشد شرکت در سالهای اخیر. ویژگی های آیفون مانند سیستم امنیتی “Secure Enclave” آن می تواند جذابیت خاصی برای مشاغل متقاضی محافظت از داده های مهم داشته باشد.

سوزان پریسکوت ، معاون رئیس بازارها ، برنامه ها و خدمات اپل ، در بیانیه ای به CNN Business گفت: “با آیفون ، ما تصمیم گرفتیم که درباره اینکه چگونه موبایل می تواند زندگی مردم را به سمت بهتر تغییر دهد ، از جمله در محل کار ، تجدید نظر کنیم.” “ما با هر نسخه مهم انتشار نرم افزار ویژگی هایی را برای شرکت اضافه کرده ایم. امروزه تقریباً همه شرکت های Fortune 500 از iPhone ، iPad و Mac استفاده می کنند و حرکت در حال رشد است.”

اپل فروش شرکتی را شروع نمی کند – آخرین رقمی که از آن برای مشاغل سازمانی ارائه شده 25 میلیارد دلار در سال 2015 بوده است. تحلیلگر Wedbush ، دان ایوز تخمین می زند که فروش آیفون سازمانی در حال حاضر حدود 4 تا 5 درصد از کل فروش آیفون را تشکیل می دهد ، که ترجمه می شود تقریباً 5.5 تا 6.9 میلیارد دلار سالانه.
فروش گسترده آیفون 12 به مشتریان سازمانی همچنین می تواند به اپل در طی یک سال کمک کند که در آن میان مصرف کنندگان منفرد در بروزرسانی مردد هستند رکود اقتصادی و مصرف محدود مصرف کنندگان 5G که در حال حاضر موجود است.
جدیدترین و کوچکترین آیفون اپل احساس بازگشت می کند.  یا آن را دوست خواهید داشت و یا از آن متنفر خواهید شد
روز پنجشنبه ، این دو شرکت نشان دادند که چگونه می توان از تلفن های آیفون در محل کار با زیرساخت 5G استفاده کرد. به عنوان مثال ، یک آیفون 12 را می توان با دوربین خود در یک خط تولید در یک کارخانه نظارت کرد. با استفاده از IBM (IBM) برنامه ای به نام Maximo Visual Inspection ، آیفون 12 می تواند به طور خودکار تشخیص دهد که آیا نقصی در محصول وجود دارد.

ورایزون و اپل شرط بندی می کنند که در اختیار گرفتن بیشتر دستگاه های 5G به دست شرکت ها ، انگیزه بیشتری برای توسعه دهندگان برای ایجاد برنامه هایی که از فناوری جدید شبکه استفاده می کنند ، خواهد داشت و به طور بالقوه به تصویب حتی گسترده تری منجر می شود.

اروین گفت: “آنچه ما در این مورد دوست داریم این است که شما یک اکوسیستم ایجاد می کنید ، آنها ساخته می شوند و نوآوری می کنند و سرعت تحول را تسریع می کنند.”

برای Verizon ، این مشارکت همچنین فرصتی را فراهم می کند تا مشتریان سازمانی بالقوه سودآور را برای شبکه 5G خود جلب کند.

شرکت های بزرگ مخابراتی بی سیم ده ها میلیارد دلار برای ساخت شبکه های 5G خود هزینه کرده اند و رقابت برای تأمین سهم بازار در حال افزایش است. بسیاری انتظار دارند که استفاده تجاری از 5G درآمد بیشتری نسبت به برنامه های مصرف کننده داشته باشد.

ورایزون روز پنجشنبه چندین گزینه 5G را برای مشاغل به غیر از اتکا به شبکه عمومی مورد تمسخر قرار داد. شرکت ها همچنین می توانند شبکه های 5G خصوصی و داخلی نصب کنند ، که ممکن است عملکرد بیشتری را فراهم کند – با توجه به نحوه کار فناوری 5G – و همچنین افزایش امنیت.
عزیزم (هون) و جنرال موتورز (جنرال موتورز) ورایزون گفت که با Verizon در حال کار هستند تا شبکه های 5G را در امکانات خود بسازند. جنرال موتورز در حال نصب این فناوری در داخل “Factory Zero” خود در مرکز اجتماعات دیترویت-همترمک است ، جایی که وسایل نقلیه الکتریکی می سازد.

اروین گفت: “اگر من به 5G و آنچه در طول 18 ماه گذشته انجام داده ایم ، فکر می کنم ، به سرعت از یک مفهوم PowerPoint به حقیقت اثبات مفهوم ، تا کنون ، در دسترس بودن تجاری رسیده ایم.”