در اینجا نحوه نگاه زمین به فضانوردان داخل کپسول SpaceX وجود دارد

فضانورد ناسا ویکتور گلوور ، یکی از چهار فضانورد داخل کپسول SpaceX Crew Dragon ، در اولین سفر خود به فضا ، ویدئویی از منظره خیره کننده از زمین را منتشر کرد.

گلاور در ادامه گفت: “اولین فیلم من از فضا! از دریچه مقاومت اژدها به زمین نگاه می کنیم.” توییتر. “مقیاس جزئیات و ورودی های حسی این دیدگاه را نفس گیر کرده است!”

این ویدئو گلاور را نشان می دهد که کنار پنجره نشسته و از فضای خارج از منظره خیس شده است. این فضانورد که به عنوان خلبان و دومین فرمانده اژدها خدمت می کند ، گفت این منظره بسیار شگفت انگیز است اما فیلم “این عدالت را اجرا نمی کند”.

فضانوردان ناسا مایکل هاپکینز و شانون واکر و فضانورد ژاپنی سوئیچی نوگوچی نیز اعضای این ماموریت هستند که Crew-1 نامیده می شود.

این دومین پرواز خدمه یک فضاپیمای SpaceX است.

در اوایل این هفته ، گلاور نیز توییت کرد a عکس “خانه جدید” خود ، جایی که ماههای آینده را در ایستگاه فضایی بین المللی کار خواهد کرد.
در حالی که بیش از دوازده سیاه پوستان آمریکایی از زمان گویون بلوفورد برای اولین بار در سال 1983 به فضا سفر کرده اند ، گلوور اولین خدمه تمام وقت سیاه پوستان در ISS است.
این فضاپیما از مرکز فضایی کندی فلوریدا به فضا پرتاب شد – این نشانه ای است از آنچه ناسا امیدوار است سالها کمک این شرکت برای حفظ کارکنان ایستگاه فضایی بین المللی باشد. Crew Dragon در 16 نوامبر با ایستگاه فضایی بین المللی لنگر انداخت.

پیش بینی می شود فضانوردان Crew-1 حدود 6 ماه را در ISS سپری کنند ، جایی که آنها بر روی انواع آزمایش های علمی کار می کنند و پیاده روی های فضایی را برای ادامه به روزرسانی و تعمیرات بیرونی ایستگاه فضایی انجام می دهند.