خرید گوددی

خرید کاپوچینو گوددی

گوددی را میتوان یکی از برند های بسیار محبوب کاپوچینو دانست . این کاپوچینو دارای طعمی نسبتا تلخ است که با کمی شکر که در بسته بندی آن وجود دارد طعم خوبی را بدست آورده . برای خرید گوددی و سایر مارک های کاپوچینو میتوانید به سایت ها و یا فروشگاه هایی مراجعه کنید که همه ما آن را سال هاست می شناسیم . خرید گوددی دیگر مسئله ای است که باید به آن پرداخت . چرا که برخی ها هنگام خرید از فروشنده ها درخواست تخفیف می کنند . که این خود نکته بسیار مهمی هنگام سفارش Good Day است .

کاپوچینو گوددی

 

چندی پیش یکی از کافی شاپ های شهر تهران مدعی شد که پس از حذف این برند کاپوچینو ، و استفاده از تورابیکا و سندی در نوشیدنی ها ، مشتریان آن تا حد بسیار زیادی کاهش پیدا کرد  . اما هرچقدر که تلاش کردند که نتیجه را پیدا کنند ، عملا چیزی دستگیر  باریستا و صاحب کافی شاپ نشد . تا این که یک کارشناس فروش ، به بررسی برند و مارک نوشیدنی های آنان شد . در تحقیقاتی که بدست آمد ، بیش از 70 درصد مشتریان ، از طعم کاپوچینوی جدیدی که به آن ها تحویل داده شده بود راضی نبودند . آن ها معتقد بودند که Good Day  دارای طعمی بسیار متفاوت تر از سایر برند هاست . چرا که قیمت آن مناسب است . خریداران بیشماری دارد . بسته بندی محصولات آن زیبا تر است . و از همه مهم تر طعم بهتری را دارد . 

تاریخچه برند گوددی چیست ؟

برخی معتقدند که گوددی متعلق به کشور اندونزی است . اما خب این حرف آنقدر ها هم صحت ندارد . جرا که تمامی محصولات این برند در کشور ترکیه تولید می شود . آن ها پس از رست کردن دانه های قهوه و اضافه کردن مقداری کاپوچینو به آن ، پودر کاپوچینوها را بدست می آورد و سپس در جعبه های 20 تایی ، 30 تایی و … به بازار روانه می کنند . این برند از سال 1920 تا به کنون توانسته است هواداران بسیار خوبی را از آن خود کند . به طور مثال در ایران تمامی مغازه ها از این برند استفاده می کنند . به خصوص در فصل سرد زمستانی که نوشیدن آن بسیار برای مشتریان لذت بخش است .

تفاوت مهم کاپوچینو گوددی با سایر برند ها در چیست ؟

موضوع بسیار مهمی در کاپوچینو های آماده وجود دارد . آن هم این است که هنگامی که شما آن را در کافه ها و یا خانه تهیه می کنید ، از شیر و قهوه استفاده می کنید که طبیعتا مزه بسیار بهتری را دارد . همچنین میزان کفی که می کند بسیار بیشتر است . اما در این محصولات و نوشیدنی های فوری و آماده ، اینطور نیست . چرا که تلخی و کافئین کمتری دارد ، از شیر خشک در آن ها استفاده شده و هزینه بیشتری را برای تهیه آن باید صرف کنید .