خرید ردیاب مغناطیسی NG190 با شنود داخل خودرو

امروزه دیگر برای داشتن ردیاب نیازی به هیچگونه مجوزی ندارید؛ باتوجه به نیاز خود میتوانید یکی از انواع مختلف ردیابهای موجود در فروشگاه ایمن ردیاب را تهیه کنید. دستگاه ردیاب خودرو با استفاده از سیستم GPRS اطلاعات مکانیابی خودرو را دریافت و از طریق سیم کارت موجود در آن اطلاعات دقیق جغرافیایی را برای فرد کنترلکننده میفرستد.

ردیاب مگنتی بهترین ردیاب ماهواره ای خودرو است و دارای قابلیت تماس با مالک در لحظه تشخیص سرقت خودرو می باشد. همچنین با بکار بردن نسل جدیدی از پردازنده های داخلی در اعلام و پیشگیری تصادف نیز به خوبی عمل می کند. این ردیاب، در شرایط معمول، به صورت آنلاین اطلاعات را ارسال می کند و نیاز با حافظه داخلی ندارد. یاطری این دستگاه ردیاب آهنربایی ، در صنایع نظامی کاربرد دارد و متاسفانه به دلیل تحریم ها به سختی و به تعداد کم به دست تیم تحقیق و توسعه ما می رسد. ردیاب مگنتی سیار و بدون سیم پرتابل جی پی اس قابل استفاده برای کودک و سالمند و حیوانات 〽️اگر کودک شما در هنگام سرقت خودرو در اتومبیل باشد یا از موقعیت عزیزانتان در مواقع اضطراری و دور از دسترس بی اطلاع هستید ⭕دیگر نیازی به نگرانی نیست !

جی پی اس آهنربایی قابل شارژ بوده و شما می توانید هر ماه یک بار آن را از خودرو جدا کرده ، توسط شارژر مخصوص شارژ نموده و مجدد به خودرو و یا محموله خود بچسبانید. در واقع ردیاب ماشین مخفی مدل G902 در هر نقطهای از خودرو قابل نصب است. در مورد خرید ردیاب آهنربایی نیز این قضیه صادق است. ردیابها امروزه از مهمترین تجهیزاتی هستند که به منظور حفظ امنیت و آسایش خودرو، اشخاص و اماکن مختلف مورد استفاده قرار میگیرند. باتری قدرتمند 5000mAh قرار داده شده که بهترین نوع ممکن از باتری های مورد استفاده در ردیاب خوردوهااست.

با ردیاب خودرو مدل GM2500 به راحتی میتوانید کابین راننده را شنود کنید و در هر زمانی موقعیت جغرافیایی خودرو و یا هر وسلیهای نقلیهی دیگری که دارید را به صورت آنلاین رصد کنید. با نصب این دستگاه روی خودرو یا بار میتوانید از راه دور و به وسیله گوشی موبایل یا کامپیوتر، بار و محموله خود را تا رسیدن به مقصد ردیابی و مسیریابی نمایید.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد ردیاب هوشمند آهنربایی بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.