خرید بک لینک و تاثیر آن بر سئو – چرا گوگل جریمه میکند؟

درحالیکه انتشار مکرر مطالب مهم است، باز هم می­توانید با انتشار یک پست کامل و دقیق و عمیق، نتایجی عالی کسب کنید. مطالب باکیفیت در صفحات خود ، به خصوص صفحه اصلی خود ارائه دهید. این موضوع باید در تمامی صفحات سایت اعمال شود. اگر بخواهیم تعریف ساده ای از سئو off page داشته باشیم باید به راحتی گفت که سئوی off page به مجموع فعالیت هایی که باعث جذب ترافیک و بازدید کننده برای یک سایت انجام میشود را سئو خارجی یا همان سئوی off page میگویند . 1. SEMrush، ابزاری برای بهبود دید آنلاین و کشف بینش بازاریابی است و به راحتی می توانید آماری کامل از وضعیت سایت خود داشته باشید. 5-در گذشته همین که شما یک دامنه یا وبلاگ جدید میساختید کفایت میکرد و میتوانستید با کپی کردن محتوا از سایتهای معتبر به راحتی شبکه خود را به روز و تازه نگه دارید. محصول موجود : اگر در حال حاضر محصولی دارید، آن را بر اساس خصوصیاتی که مشتریان بیشترین مزیت را از آن می برند، یا برای آن بیشترین درخواست را داشته اند ارائه کنید و در ضمن تا جایی که می توانید اشکالاتی که بر اساس شکایات رسیده از مشتریان دارید را بر طرف کنید، تا محصولات با کمترین مشکل بدست مشتریان برسند.

اما وقتی صحبت از سئو خارجی به میان می آید، اکثر سئوکارها و سئو مسترزها به لینک سازی و ساختار لینک فکر می کنند، بله، ما هم با اهمیت لینک سازی موافقیم، اما لینک سازی همه ی سئو خارجی سایت نیست و قطعا در پیاده سازی سئو وب سایت تان یک مزیت است نه یک هدف نهایی. این 8 فاکتور را می توان در سه حوزه زیر بررسی نمود، که در واقع هدف از ارائه چنین دسته بندی این است که شما به سادگی بتوانید تلاش های خود را دسته بندی کرده و چارچوبی ایجاد کنید تا بتوانید این تلاش ها را به واقعیت تبدیل کنید. چنین عملی نه تنها نتوانسته سبب بهبود سئو وب سایت هایی که PBN درست می کنند، شود. در ضمن این را هم می دانیم که مردم قبل از اینکه به دنبال برند خاصی بگردند، آن را از طریق نظرات افراد، و اطلاعاتی کعه دیگران ارائه می کنند می شناسند، بنابراین خیلی مهم است که افراد برند شما را خارج از وب سایت تان چگونه می شناسند. در مورد اهمیت سئو خارجی سایت بایستی بگویم که تنها داشتن یک وب سایت کافی نیست، بلکه شما باید به توسعه برند آن و حتی برقراری ارتباط با سایت های قوی دیگر نیز اهمیت دهید؛ شما همواره و همیشه باید برای بدست آوردن و افزایش اعتبار تلاش کنید تا دیگران برای بازدید و یا یادگیری از وب سایت تان مشتاق شوند.

زمانی که شما عبارت «پیتزا پپرونی» را در گوگل جستجو می­کنید، گوگل تمام تلاشش را خواهد کرد تا نتیجه­ای را نمایش دهد که باور دارد بهترین دستورالعمل برای پیتزا پپرونی(که زمان کمی می­گیرد و مواد لازم کمی مصرف می­کند) در سطح وب است. با این حال، او تمام پست­های خودش را با بازنویسی آنها و اضافه کردن اطلاعات جدیدی که پیدا می­کند، بروزرسانی می­کند. سئو خارجی یا off page به تمام اقداماتی که خارج از سایت شما برای بهینه سازی آن انجام میگیرد میگوییم. دسته ای دیگر از سئو و بهینه سازی سایت وجود دارد که تقریبآ 80% کار وابسته به این مورد یعنی سئو خارجی یا سئو off page بستگی دارد اگر شما بر روی سئو داخلی سایت محدودیت جهت انجام کار داشتید دیگر در این قسمت محدودیتی وجود ندارد بلکه میتونید دائمآ اینکار رو انجام بدید. چنانچه خودتون قصد لینک سازی برای وب سایتتون رو دارید حتما پیش از اون اطلاعات فنی و سئویی خودتون رو تا جای ممکن بالا ببرید.

سئو داخلی شامل تمامی فاکتورهای رتبه­بندی گوگل است که این فاکتورها برای صفحه­ای که سعی دارید آن را بهینه کنید، تعیین می­شوند، همانند عنوان­، محتوا و ساختار صفحه. همین موضوع درزمانی که سایت را برای سئو داخلی بهینه کرده اید، نیز صادق است. سئو چیست؟ سئو داخلی سئو خارجی به چه معنا هستند؟ به همین دلیل است که به سئو داخلی و خارجی نیاز داریم. اگر شما عزیزان از آن دسته افرادی هستید که به دنبال یادگیری سئو و بهینه سازی سایت هستید باید بهتون بگم قبل از شروع هر کاری باید پایه اون رو بصورت کامل یاد گرفت. خانهای رو با یک حیاط و باغچهای کوچک در جلوی آن تصور کنید. امروزه در عصر مشتری مداری زندگی می کنیم بدین معنی که مشتری مداری و خدمات مشتری با کیفیت به یک الزام تبدیل شده است و عدم وجود چنین خدماتی می تواند برای یک سازمان فاجعه آفرین باشد و تصور این موضوع سخت نیست که نادیده گرفتن خدمات مشتری چگونه می تواند موجب تبلیغات منفی و بدنامی و در نهایت کابوس شبانه یک سازمان شود. یکی دیگر از تکنیک های رایج برای فریب شما استفاده از عباراتی مثل خرید بک لینک خارجی یا خرید بک لینک معتبر است که موجب میشود تصور کنید برای سایت شما مفید خواهند بود.

زمانی پست مهمان بگذارید که فکر می کنید چیز مفید و با ارزشی برای گفتن دارید. پس می بینیم که پرداختن به سئو خارجی چقدر می تواند در نهایت کمک کننده و مفید باشد. سئو سایت به طور کلی به دو دسته تقسیم میشود ، سئو داخلی و سئو خارجی . سئو داخلی یا سئو درون صفحهای (on-page SEO) و سئو خارجی یا سئو برون صفحهای(off-page SEO). بیایید با هم سئو داخلی را اول بررسی کنیم. هدف به کارگیری سئو کلاه خاکستری زودتر رسیدن به رتبه های بالا در صفحه ی نتایج گوگله. و در وهله اول با هدف بکلینکها و کسب اعتبار آغاز میشود. اگر در اول کار هستید به شما پیشنهاد میکنم خود را متعهد کنید که هرروز مقالهای را بنویسید. عکس سناریو اول را در نظر بگیرید و نتیجه همان است. این نمودار بسیار حرفه ای است که مخالف خوشه بندی به نظر می رسد… هنگامی که کاربر اینترنتی یک پرس و جو ارسال می کند (یک کلمه کلیدی را جستجو می کند) موتور جستجو فهرست عظیم خود را بررسی می کند و نتایج منطبق را بیرون می آورد. زیرا یک جستجوگر گوگل زمانی خوشحال است که نتیجه­ای را پیدا کند که نیازهای او را به بهترین شکل برآورده کند.