خرید اپل ایدی

خرید اپل ایدی

اگر به تازگی گوشی آیفون یا هر نوع از دیوایس های شرکت اپل را خریداری کرده اید . پس بدون شک نیاز به یک اپل ایدی دارید . و احتمالا به خاطر مشکلات ساخت اپل ایدی در ایران  قصد خرید اپل ایدی را دارید . 
در این مقاله میخواهیم به برسی دلایل خرید اپل ایدی و اینکه چرا باید اپل ایدی بخرید بپردازیم . 
همچنین به این نکته اشاره خواهیم کرد که بعد از خرید اپل ایدی امریکا باید چه کارهایی را انجام بدهید تا مشکلی نداشته باشید.

در گذشته امکان ساخت اپل ایدی برای کاربران فراهم بود اما اخیرا و در چند سال گذشته به دلیل تحریم های امریکا امکان ساخت اپل ایدی برای ایرانیان فراهم نیست و روز به روز سخت تر می شود.
 اخیرا برای ساخت اپل ایدی نیاز به یک شماره تلفن دارید و از آنجایی که شماره تلفن ایران در لیست تحریم است پس امکان ساخت اکانت اپل ایدی وجود ندارد. 
همچنین مشکلات دیگری که در ساخت اپل ایدی هست مثل نیاز به فیلتر شکن و نیاز به روش های مخفی کردن و دور زدن تحریم اپل موجب شده که بسیاری از کاربران نتوانند اپل ایدی بسازند. 
مواج شدن با ارورهای مختلف در هنگام ساخت و همچنین مشکل وریفای کردن اکانت اپل ایدی و مشکل رویو کردن از این دست موارد است.
در نتیجه بسیاری از شرکت ها در ایران برای حل این مشکل و با ایجاد راهکارهای مختلف در صدد حل این مشکل برآمدند
شما می توانید با پرداخت هزینه اقدام به خرید اپل ایدی کنید .
در این حالت دیگر نیازی به شماره تلفن در حال حاضر برای اپل ایدی ندارید .
فقط باید در هنگام وارد کردن اکانت در گوشی از گزینه های other options , و  سپس don’t upgrade استفاده کنید. 
اکیدا توصیه می شود بعد از خرید اپل ایدی از خیر اکانت آیکلود بگذرید و به خاطر 5 گیگ فضای گوشی خود را در خطر لاک شدن قرار ندهید .
حتی الامکان پس از ست کردن اکانت اپل ایدی رو آیکلود بهتر است که گزینه find my iphone یا find my device را خاموش کنید . تا در صورت هر گونه مشکل احتمالی از سوی اپل مثل لاک شدن اپل ایدی با قفل آیکلود مواجه نشوید .

اگر به دلایل تغییر آی پی و تحریم یا اشتباه استفاده کردن از اپل ایدی اکانت شما لاک شد یا دیزیبل شد می توانید sign out کنید و یک اپل ایدی دیگر را برای اپ استور و گوشی استفاده کنید و نرم افزار ها را حذف و با اپل ایدی جدیداد خریداری شده دوباره نصب کنید
اما اگر قفل آیکلود فعال باشد به مشکل برخورد میکنید و هیچکس جز اپل نمی تواند مشکل شما را حل کند

به ترتیب باید 
1- ایمیل اصلی 2- ایمیل نجات 3- تاریخ تولد 4- سوالات امنیتی 5- رمز اپل ایدی را تغییر دهید . 

با شخصی سازی کامل اطلاعات بعد از خرید اپل ایدی  و استفاده درست و نگهداری اطلاعات شخصی سازی شده و استفاده از vpn با آی پی آمریکا دیگر مشکل نخواهدی داشت . 
فراموش نکنید خرید اپل ایدی معتبر آمریکا و استفاده درست از آن خیال شما را راحت خواهد کرد.