حامیان ترامپ از طریق شبکه های اجتماعی با سوinاستفاده ، به خیابان ها آمده و نتیجه انتخابات را به چالش می کشند

چهار سال گذشته در آمریكا آموزشی در مورد چگونگی نارضایتی و اطلاعات غلط در رسانه های اجتماعی فقط در اینترنت بوده است – آنها به خیابان ها ریخته می شوند ، می توانند به عنوان خشونت آشكار شوند ، و ، همانطور كه ​​در هریسبورگ دیده می شود ، این آخر هفته ، در تلاش برای تضعیف بستر دموکراسی آمریکا: انتخابات آزاد و منصفانه.

هواداران ترامپ در اینجا با پرچم “دزد را متوقف کنید” جمع شدند و متقاعد شدند که انتخابات به سرقت رفته است.

یک زن به من گفت که او “شواهد” زیادی دیده است که در انتخابات تقلب شده است ، او از یک رای گیری مجدد حمایت می کند.

وی گفت: “وقتی فیلم ویدئویی از مردم دارید که کیسه های رای را می گیرند و نشان می دهند که آنها برای دونالد ترامپ هستند و آنها را به آتش می کشند ،” یک مشکل وجود دارد.

اما ویدئویی که وی به عنوان شواهدی از تقلب در انتخابات آمریکا عنوان کرد ، واقعی نیست.
این روزها در شبکه های اجتماعی دست به دست می چرخد ​​، حتی توسط اریک ترامپ ، پسر رئیس جمهور ، بازتوییت می شود ، اما این ویدئو نشان نمی دهد که برگه های رای گیری ترامپ سوزانده شده است ، همانطور که برخی ادعا کرده اند.

مقامات انتخاباتی در ویرجینیا ، جایی که به نظر می رسید کاغذهایی که به نظر می رسید از نظر آرا مربوط است ، توضیح داده اند که آنچه در فیلم مشاهده می کنید نمونه آراots است. آنها چند روز است که در تلاشند اطلاعات غلط ویروسی را اصلاح کنند.

هفته گذشته ساحل شهر ویرجینیا در بیانیه مطبوعاتی گفت: “به عدم وجود علائم بارکد که در همه آرا رسمی وجود دارد توجه داشته باشید. آراots موجود در این فیلم نمونه آراots بود.”

استفاده طرفداران ترامپ از اطلاعات نادرست به این روش بی نظیر نیست ؛ این یکبار مصرف نیست.

معترضان دیگری که من در هریسبورگ با آنها صحبت کردم ، تغییر ناگهانی نقشه نتایج آنلاین را به نفع بایدن در شب انتخابات در میشیگان عنوان کردند که دلیل آن اشتباه بود. ترامپ این ادعا را خودش در حساب توئیتر خود تقویت کرده بود. اما نشان داده شده است که این نیز اطلاعات غلطی است (در اینجا یک تخریب کامل است). توییتر برچسب نوشته ترامپ را با پیامی نوشت که “برخی یا تمام محتوای به اشتراک گذاشته شده در این توییت مورد اختلاف است و ممکن است گمراه کننده باشد”
استفاده از اطلاعات نادرست با “Stop the Steal” آغاز نشد. ترامپ و برخی از هوادارانش اطلاعات غلط را در کل مبارزات انتخاباتی مسلح کرده اند. CNN پیش از این نشان داده بود که فیلم های ویرایش شده فریبنده از بایدن چگونه به اعتقاد برخی از طرفداران ترامپ مبنی بر عدم شایسته بودن بایدن برای تصدی منصب کمک کرده است.

این البته در خلا اتفاق نمی افتد.

خود رئیس جمهور ، یارانش و شخصیت های فاکس نیوز از اطلاعات غلط استقبال می کنند. بعضی اوقات ترامپ پستی را با ادعاهای دروغ که از قبل در حال ویروسی شدن است ، بازتوییت می کند. در مواقعی دیگر ، ترامپ با ارسال ادعاهای دروغ اطلاعات غلط خود را ایجاد می کند. ترامپ و پیروانش برای اثبات اعتبار اطلاعات غلط بیشتر ، از اطلاعات غلط به عنوان “شواهد” استفاده کرده اند.

رسانه های اجتماعی این مسئله را تشدید می کنند – به عنوان موتور گسترش اطلاعات نادرست.

طی هفته گذشته ، توییتر و به میزان کمتری فیس بوک ، اقدامات پرخاشگرانه ای انجام داده تا پست غلط رئیس جمهور را در تلاش برای تضعیف صداقت انتخابات ، به عنوان اطلاعات غلط معرفی کند.

اما این برچسب ها طرفداران ترامپ را که قبلاً از تئوری های توطئه درباره انتخابات پذیرفته اند ، متقاعد نمی کنند. برخی برچسب ها و بررسی های واقعی را اثبات درست بودن آنها و اینکه Big Tech در تلاش است آنها را سانسور کند ، می دانند.

“زن در هریسبورگ ، که به این سوزاندن جعلی اشاره کرده بود ،” من فکر می کنم که این مکان آنها نیست. این مکان آنها نیست که حقیقت را برای مردم تعیین کند. ما ذهن خودمان را داریم. ما می توانیم حقیقت را تعیین کنیم. ” ویدئوی رای گیری ، به من گفت.

زن میانسال به من گفت نامش ملیسا است اما نمی خواست نام کامل خود را با ذکر “فرهنگ لغو” به اشتراک بگذارد.

اگرچه ممکن است در مورد آن ویدیو اشتباه کرده باشد ، اما او نقش هایی را مانند فیس بوک در شکل گیری گفتمان سیاسی آمریکا به عنوان کاتالیزور برای سوگیری تأیید شناسایی کرد.

وی گفت: “ما مانند یك آزمایش علمی بزرگ برای رسانه های اجتماعی هستیم.” وی گفت: “اگر من به دنبال دیدگاه خاصی هستم و آنها به نظر می رسند كه من بیشتر طرفدار این دیدگاه هستم ، این دیدگاه است كه آنها به من غذا می دهند و سپس طرف مقابل دیدگاه دیگری پیدا می كند.”

در پاسخ به این سedال که آیا این مسئله به او مربوط می شود ، “منظورم این است که به من مربوط می شود ، بله. به دلیل این واقعیت که متأسفانه مردم نتوانند برای خود فکر کنند. آنها بدون سingال از هر چیزی که می بینند تغذیه می کنند.”