جی پی اس شخصی – رادار جی پی اس

پس در یککلام میتوان گفت خرید ردیاب شخصی مخفی GR600 کاملاً منطقی فروش جی پی اس شخصی است. به جرات میتوان گفت مهمترین دغدغه افراد بعد از خرید یک اتومبیل، امنیت و جلوگیری از سرقت خودرو توسط سارقان است. ردیاب خودرو مدل GM250 از محبوبترین ردیابها در ایران است که طرفدارن زیادی دارد. همانطور که میدانید ردیابها انواع مختلفی دارند. میدانید که امروزه کودکان بسیار در معرض خطر گم شدن یا دزدیده شدن قرار دارند.

ردیاب یا جی پی اس شخصی معمولاً در ابعاد و سایز کوچک ساخته میشود تا بتوانید آنها را بهسهولت حملونقل نمایید. کافی است ردیاب را در کیف یا جیب آنها بگذارید و هر زمان که نیاز داشتید از مکان آنها با خبر شوید. وقتی اعضای خانواده تان تصمیم می گیرد به سفر یا گردش برود، شاید دانستن موقعیت آن برای شما بسیار مهم باشد. در دنیای پیچیده امروز دغدغه و نگرانی های افراد و خانواده ها نیز از جنس پیچیده تر و متفاوت تری است. با استفاده از جی پی اس شخصی برای کودکان خود ، نه تنها از نگرانی و اضطراب شما میکاهد، بلکه زمان بیشتری برای آرامش و استراحت خواهید داشت.

جی پی اس حرفهای GM110 ضدآب بوده و در برابر گرد و غبار و ضربه نیز مقاوم است. اندازه جی پی اس GM100 فقط ۳٫۵ در ۳٫۵ سانتیمتر است و در حال حاضر کوچکترین ردیاب در جهان است. آیا تا به حال نام کوچک ترین ردیاب شخصی به گوشتان خورده؟ در حال حاضر خودروی سمند در بازار حدود 160 میلیون تومان قیمت دارد. بسیاری از ردیاب ها قیمت ارزانی دارند اما کیفیت بسیار خوب و قابلیت های مناسبی ارائه می دهند. گستره ی استفاده از این وسیله به خاطر اندازه ی کوچکش بسیار زیاد می باشد. داشتن این وسیله امنیت بسیار زیادی خواهد داشت، زیرا می دانید که محل این دستگاه می تواند در هر زمانی مورد نظارت شما قرار گیرد.

این ضعف در حافظه می تواند منجر به گم شدن فرد بیمار در خیابان ها شود. با استفاده از کوچکترین ردیاب شخصی این امکان را دارید که بدون این که نزدیک بیمار باشید از او مراقبت کنید یا در صورت گم شدن فرد او را خیلی راحت پیدا کنید. حتی می توانید به ردیابی حیوانات خانگی بپردازید تا در صورت دور شدن از شما آن ها را پیدا کنید. شما می توانید از این دستگاه برای ردیابی افراد مانند کودکان خود استفاده کنید. اما GPS شخصی قابلیت اتصال و سیم کشی به خودرو رو ندارن و معمولا قابلیت اضافه کردن سنسور های مختلف بهش نیست، در صورتی که بخواهید خودرو رو ردیابی بکنید بایستی این دستگاه رو در قسمتی از ماشین مثلا زیر صندلی مخفی کنید.