تیمهای Peloton با بیانسه برای کلاسهای تمرین سرپرستی همکاری می کنند

شرکت تناسب اندام پر سر و صدا در خانه یک قرارداد چند ساله با خواننده و طراح مد امضا کرد تا “مجموعه ای از تجارب تم مضمون” را برای مجموعه گسترده ای از تمرینات Peloton ، از جمله دوچرخه سواری ، دویدن و حتی مراقبه ، ایجاد کند.

این یک مشارکت مهم برای Peloton در یک نقطه مهم برای تجارت آن است: محبوبیت و فروش Peloton در طی همه گیر شدن به شدت افزایش یافته است ، اما سرمایه گذاران نگران هستند که یک واکسن ویروس کرونا می تواند مردم را ترغیب کند تا به عضویت در سالن های ورزشی برگردند و تمرینات خود را در خانه رها کنند.

این شرکت روز سه شنبه گفت که بیانسه از 3.6 میلیون عضو بیشترین درخواست را دارد.

بیانسه فاش كرد كه یك عضو Peloton برای مدت “چندین سال” شركت می كند و از همكاری با “شرکتی كه به افراد كوچك و بزرگ كمك می كند تا بهترین نسخه های خود باشند ، به روشی مبتكرانه و سازگار” بسیار هیجان زده است.

این مشارکت با فصل بازگشت به خانه ، یک جشن سالانه در کالج ها و دانشگاه های سیاه پوستان همراه است. دانشجویان در 10 HBCU عضویت دو ساله در برنامه Peloton دریافت می کنند و این شرکت گفت که “مشاغل طولانی مدت استخدام را در هر دو دوره کارآموزی و کارشناسی دنبال خواهد کرد.”

این مشارکت “نمونه دیگری از چگونگی ادامه کار Peloton برای معرفی تجربیات مهم اعضای برای دستیابی به تعامل است ، در حالی که مقیاس و پایبندی به فراگیری را نشان می دهد” ، کامیلا یانوشفسکی ، تحلیلگر خرده فروشی CFRA Research ، به CNN Business گفت.

اولین کلاس سرپرستی بیانسه ، یک کلاس 30 دقیقه ای دوچرخه سواری ، اکنون در برنامه خود زنده است. کلاس های یوگا ، قدرت و دویدن در این هفته با برگزاری بیشتر در ماه های آینده برگزار می شود. جزئیات مالی در انتشار منتشر نشده است ، اما بیانسه یک سرمایه گذار در این شرکت است.

این یک مورد طبیعی برای بیانسه است که یک سری لباس فعال با آدیداس به نام Ivy Park دارد. این همکاری ادامه استراتژی آدیداس در استفاده از نفوذ افراد غیر ورزشکار برای کار به عنوان “شرکای خلاق” برای مجموعه های محدود کپسول از لباس ورزشی است.
Peloton هفته گذشته درآمد خود را گزارش داد و گفت كه فروش دوچرخه و تردمیل های آن 232٪ افزایش یافته است. اخیراً یک دوچرخه و تردمیل پیشرفته ارائه کرده و تولید کلاس های خود را تقویت می کند.