توضیح داد که آن هواپیماهای بدون سرنشین آتش بازی وحشی پس از سخنرانی پیروزی جو بایدن

یک نمایش نور در ویلمینگتون ، دلاور ، آسمان شب را روشن کرد که “بایدن” ، “46” و “ایالات متحده آمریکا” را نوشت. “این حتی شامل نقشه ای از ایالات متحده بود.

این فقط آتش بازی های سنتی شما در محل کار نبوده است: فناوری امکان پذیر آن شامل تعداد زیادی هواپیمای بدون سرنشین مجهز به چراغ های ویژه بود. این سالها در نمایشگاههای پارک دیزنی مورد استفاده قرار گرفته و در سایر مسابقات بزرگ بلیط مانند Super Bowl و بازیهای المپیک به نمایش گذاشته شده است.

نمایشگرهای پهپادی توسط چندین هواپیمای بدون سرنشین با LED روشنایی تأمین می شوند.

آنها در یک رقص رقص و با کنترل رایانه و “خلبان” انسانی در آسمان می چرخند و برای نشان دادن کلمات ، رنگ ها و تصاویر خاص از قبل برنامه ریزی شده اند. این پهپادها معمولاً کوادکوپتر هستند – یک پهپاد با چهار روتور و اغلب مکمل نمایش آتش بازی است.

اما قدرت در هواپیماهای بدون سرنشین نیست. داخل نرم افزار بسته بندی شده است.

هر پهپاد از سیستم GPS برای موقعیت یابی و ناوبری خود استفاده می کند و توسط نرم افزار خودکار از طریق رایانه کنترل می شود. این نرم افزار می تواند گرافیک را به دستورات پرواز تبدیل کند که به هر هواپیمای بدون سرنشین منتقل می شود. هواپیماهای بدون سرنشین معمولاً از زمین پرتاب می شوند و با استفاده از ارتباطات بی سیم در طول نمایش کنترل می شوند.

تعداد هواپیماهای بدون سرنشین مورد استفاده برای یک نمایش می تواند از 50 تا هزار نفر باشد ، بسته به وزن و ظرفیت باتری هواپیماهای بدون سرنشین تقریباً 5 تا 15 دقیقه طول می کشد. و هزینه های یک نمایش بسیار گران است.

برای پرواز این نمایش ها در ایالات متحده همراه با معافیت از پرواز در شب و مدیریت چندین هواپیمای بدون سرنشین توسط یک خلبان ، تصویب سازمان هواپیمایی فدرال (FAA) لازم است. فقط چند شرکت منتخب این مجوزها را دریافت کرده اند.

کنگره فنی اینتل (بین المللی) در زمینه نمایش نور پهپادها پیشگام بوده و با جشنواره ها و رویدادهای بزرگی از جمله Coachella کار می کند. این شرکت در سال 2018 رکورد جهانی گینس را برای بیشترین تعداد هواپیماهای بدون سرنشین استفاده شده در یک نمایشگاه با 2066 پهپاد همزمان در یک عملکرد ثبت کرد. در ماه سپتامبر ، نمایش نور پهپادی در چین با 3051 هواپیمای بدون سرنشین این رکورد را شکست.