تناسب اندام +: انتشار برنامه تمرینی اپل سهام Peloton را پایین می آورد

اپل روز سه شنبه گفت که Fitness + ، که تمرینات ویدئویی بر اساس تقاضا را ارائه می دهد ، در 14 دسامبر آغاز خواهد شد. Peloton ، که خدماتی مشابه و همچنین دوچرخه های دوچرخه سواری و تردمیل های گران قیمت ارائه می دهد ، سه شنبه پس از اعلام سهام ، سهام اوایل معاملات حدود 2٪ سقوط کرد.

سیب (AAPL) ابتدا Fitness + را در سپتامبر اعلام کرد و گفت که با معیارهای پیگیری شده توسط Apple Watch سازگار است. هر ماه 9.99 دلار یا 79.99 دلار برای سال هزینه دارد.

برنامه تناسب اندام اپل دارای فیلم های تمرینی متنوعی است – از یوگا و رقص گرفته تا تمرینات قدرتی – که از طریق iPad ، iPhone یا Apple TV قابل دسترسی هستند. در بسیاری از کلاس ها که از اپل موزیک استفاده می شود ، نیازی به تجهیزات نیست و فیلم های جدید هر هفته اضافه می شوند. اپل تأکید کرد که پیشنهادهای تمرینی خود شامل گزینه هایی برای افراد با هر توانایی ، از جمله کسانی که تازه کار خود را می کنند ، می شود.

پلوتون (PTON) با کلاسهای درخواستی و پخش جریانی مستقیم ، از جمله یوگا ، دویدن و دوچرخه سواری ، عضویت مشابهی را با قیمت 12.99 دلار در ماه ارائه می دهد. هزینه عضویت تمام دسترسی آن 39 دلار در ماه است و به سخت افزار Peloton مانند دوچرخه آن احتیاج دارد.
طبق گفته CNBC ، در سپتامبر ، مدیر عامل Peloton ، جان فولی گفت که اعلامیه تناسب اندام اپل “مشروعیت” این نوع مطالب است.

فولی گفت: “بزرگترین چیزی که من می گویم این قانونی سازی محتوای تناسب اندام است ، تا آنجا که بزرگترین شرکت در کلمه ، یک شرکت 2 تریلیون دلاری وارد بازار می شود و می گوید محتوای تناسب اندام مهم است. این برای اپل به اندازه کافی معنی دار است.” وی خاطرنشان کرد که Peloton با دوچرخه ها و تردمیل های پیشرفته خود را متمایز می کند ، در حالی که اپل هیچ سخت افزار مناسب تناسب اندام را برنامه ریزی نمی کند.

اشتراک تناسب اندام اپل آخرین پیشنهاد در زمینه خدمات رو به رشد خود است که این شرکت برای رشد درآمد در میان فروش ضعیف آیفون شرط بندی کرده است. این همچنین در حالی اتفاق می افتد که مصرف کنندگان به دلیل بیماری همه گیر Covid-19 به طور فزاینده ای به خدمات تناسب اندام دیجیتال روی می آورند.

سلامتی و تناسب اندام مورد توجه اپل واچ قرار گرفته است از زمان راه اندازی آن ، با ویژگی های جدیدی از جمله نظارت بر اکسیژن خون ، برنامه ECG ، اعلان های ضربان قلب بالا ، تشخیص سقوط و ردیابی چرخه قاعدگی.