بهترین برنامه های سال 2020 ثابت می کند که چه سال طولانی و عجیبی بوده است

از بهترین برنامه های گوگل در سال 2020 می توان به Disney + و Loóna اشاره کرد که تصاویر و صداهایی را برای کمک به آرامش و آرامش شما فراهم می کند به خواب رفتن.

تقریباً مثل این است که همه ما در طول سال در خانه نشسته ایم و استرس داشته ایم. درسته. ما داریم.

همچنین در لیست Google: Calmaria ، که به شما کمک می کند با تکنیک های تنفس هماهنگ آرام شوید ، از آن بود برنامه برتر “ضروری روزمره”. بهترین “برنامه برای سرگرمی” بود Bazaart ، یک برنامه ویرایش عکس است که به شما امکان می دهد پس زمینه عکس های خود را با پس زمینه و برچسب های سفارشی جایگزین کنید – بنابراین می توانید وانمود کنید که در فضا هستید یا در اقیانوس شناور هستید ، نه اینکه فقط با لباس خواب در خانه بنشینید.

شاید نوستالژی کمی به برخی از کاربران فناوری کمک کرده باشد تا در هرج و مرج سال حرکت کنند – “SpongeBob: Krusty Cook-off” ، یک بازی جدید با یک شخصیت کلاسیک ، عنوان انتخاب کاربران را برای بهترین بازی سال 2020 در Google به دست آورد. فروشگاه بازی
در مورد اپل ، بزرگنمایی (ZM) جای تعجب نیست که بهترین برنامه iPad سال لقب گرفته است. و Disney + به عنوان بهترین برنامه Apple TV انتخاب شد.
هدیه های فنی هرکسی که در لیست شماست را دوست خواهد داشت
برخی از این خدمات نه تنها به ما کمک نکردند تا در ماههای دشوار گذشته از پس شرایط برآییم ، بلکه به مشاغل عظیمی تبدیل شدند. ترافیک بزرگنمایی ، خوب است ، در ماه مه 3000٪ بزرگ شده است زیرا از یک سرویس کنفرانس ویدیویی سازمانی به یک ابزار ضروری تبدیل شده است که اکنون در سراسر جهان استفاده می شود برای همه چیز ، از خدمات کلیسا گرفته تا جلسات کابینه دولت. سهام این شرکت در سال جاری نزدیک به 500 درصد رشد داشته است.
و در یک سال که دیزنی (از بین برود) مجبور شد پارک های خود را ببندد ، ده ها هزار کارمند خود را اخراج کند و انتشار برخی از فیلم های مورد انتظار را به تعویق بیندازد ، دیزنی + ناگهان به حیات حیات این شرکت تبدیل شد.

“بهترین” انتخاب های اپل بر اساس “کیفیت ، طراحی خلاقانه ، قابلیت استفاده و فناوری نوآورانه” و همچنین “تأثیر مثبت فرهنگی ، سودمندی و اهمیت” است. نمودار برتر فروشگاه App اپل ، که بیشترین بارگیری برنامه ها را نشان می دهد ، شامل بزرگنمایی (شماره 1) ، TikTok (شماره 2) ، Disney + (شماره 3) ، خرید آمازون (شماره 11) و DoorDash (شماره 14) است. .

هر دو شرکت اپل و گوگل روش هایی را که برنامه ها برای انجام کارهای خوب در یک سال مورد استفاده قرار می گرفتند ، یادداشت کردند: هر دو برنامه ShareTheMeal سازمان ملل متحد ، که به کاربران امکان می دهد به راحتی پول خود را برای کمک به تغذیه دیگران اهدا کنند ، به عنوان یک مثال مشهور ذکر کردند.