اپل رویداد راه اندازی محصول در تاریخ 10 نوامبر را اعلام کرد

این شرکت روز دوشنبه رویداد دیگری را برای راه اندازی اعلام کرد – سومین رویداد آن در ماه های اخیر – برنامه ریزی شده در 10 نوامبر. دعوت نامه ارسال شده به خبرنگاران به سادگی عنوان “یک چیز دیگر” بود ، خطی که اپل اغلب در پایان رویدادهای بزرگ برای اولین محصول غافلگیرانه مستقر می کند. .

در این دعوت هیچ اشاره ای به چه چیزی نشده است سیب (AAPL) قصد دارد فاش کند ، اما یک محصول وجود دارد که شرکت قبلاً آن را تحریک کرده اما هنوز عرضه نکرده است.
در کنفرانس جهانی توسعه دهندگان در ماه ژوئن ، اپل اعلام کرد که به زودی با استفاده از تراشه های سیلیکون خود در صفحات رایانه های Mac خود ، از محصولات ساخته شده توسط اینتل که سالهاست از آنها استفاده می کند ، دور خواهد شد. اپل گفت اولین مکینتاش با تراشه های جدید در اواخر سال جاری شروع به کار می کنند.
اپل هیچ اشاره ای در مورد آنچه که در رویداد آینده نشان می دهد ، با مزاحمت با برچسب خط "یک چیز دیگر."
به گفته تحلیلگران ، تراشه های مبتنی بر ARM ، که اپل در داخل طراحی می کند و قبلاً از نسخه ای در آیفون ها و آیپدها استفاده کرده است ، احتمالاً باعث می شود که باتری بهتر و یکپارچه سازی بی نظیری در دستگاه ها ایجاد شود.
کاربران اپل امسال با انتخاب جدیدی از طیف وسیعی از دستگاه ها – از جمله چهار نسخه جدید آیفون 12 ، یک آیفون SE ارزان قیمت ، سه آیپد جدید ، یک MacBook و دو مدل Apple Watch – برای اپل انتخاب شده اند. و همچنین چندین ویژگی نرم افزار جدید.

این رویداد در ساعت 10:00 بعد از ظهر روز 10 نوامبر از طریق وب سایت شرکت به صورت زنده پخش می شود.

مطلب جدید پیشنهادی  اروزیل 200 - بازرگانی کوثر