WhatsApp Pay: هند اجازه می دهد تا فیس بوک به میلیون ها کاربر دیگر پرداخت پرداخت کند

فیس بوک (FB)، که صاحب پلت فرم پیام رسانی محبوب است ، روز جمعه اعلام کرد که پس از سال ها مانع نظارتی مانع از ایجاد خدمات به طور گسترده با ویژگی جدید شده است موجود در هند.
شرکت ملی پرداختهای هند ، سازمانی وابسته به بانک ذخیره هند ، در بیانیه ای روز پنجشنبه تأیید کرد که واتس اپ را برای ارائه خدمات به افراد بیشتر ، با شروع کار با 20 میلیون حساب ، تأیید کرده است.
این شرکت از سال 2018 با حداکثر 1 میلیون کاربر این ابزار را در هند آزمایش کرده است. این کشور با 400 میلیون کاربر بزرگترین بازار واتس اپ است.

مدیر عامل شرکت مارک زاکربرگ در بیانیه ویدئویی گفت: “من امروز خوشحالم که WhatsApp برای راه اندازی پرداخت در سراسر هند تأیید شده است.” “اکنون می توانید به راحتی ارسال پیام از طریق واتس اپ برای دوستان و خانواده خود پول ارسال کنید.”

فیس بوک در هند بیش از هرجای دیگر کاربران دارد.  اکنون با بحران گفتار نفرت روبرو شده است

این ویژگی از قبل در آخرین نسخه برنامه به 10 زبان هندی موجود است. فیس بوک خاطرنشان کرد: هرکسی که می خواهد از این سرویس استفاده کند ، باید یک حساب بانکی و کارت نقدی با وام دهنده داشته باشد که به کاربران امکان می دهد از طریق برنامه های مختلف در هند معاملات انجام دهند.

WhatsApp از آرزوهای خود برای شروع ارائه خدمات بیشتر به کاربران در هند پنهان نکرده است.

این شركت ابتدا از برنامه خود برای انتقال به اینترنت به بیش از سه سال پیش خبر داد و در سال 2018 ، بنیانگذار یك شركت پرداخت دیجیتال ، Abhijit Bose را به عنوان اولین رئیس هند تعیین كرد و این نشان دهنده تمایل به تقویت برنامه های خود در فضا بود.
آخرین اقدام فیس بوک نیز در حالی صورت می گیرد که این شرکت هزینه های هنگفتی را در هند هزینه می کند. در ماه آوریل ، آن 5.7 میلیارد دلار به Jio Platforms ، شرکت فناوری که توسط میلیاردر هندی ، Mukesh Ambani اداره می شود ، وارد کرد.
بانک پرداخت های جیو ، که زیر چتر Ambani Reliance Industries فعالیت می کند ، یکی از شرکای سرمایه گذاری جدید پرداخت واتس اپ است.

– Rishi Iyengar در این گزارش همکاری کرد.

مطلب جدید پیشنهادی  تور عمان - ✔️ قیمت تور عمان ✔️ - تور ارزان عمان - عمان۷۷۷