Twitter Fleets: پست هایی که بعد از 24 ساعت از بین می روند

روز سه شنبه ، این شبکه اجتماعی اعلام کرد که توییت های شما در حال ناپدید شدن هستند و از چند ویژگی دیگر از جمله صوتی پیش نمایش می کنند.

توییتر (TWTR) “ناوگان” را راه اندازی می کند که پست هایی هستند که پس از 24 ساعت از روز سه شنبه ناپدید می شوند. قالب “Stories” در سال 2013 توسط Snapchat محبوب شد و سیستم عامل هایی از جمله Instagram ، فیس بوک (FB) و یوتیوب نسخه های خود را در مورد پست های ناپدید شده منتشر کرده اند.

برخلاف توییت های معمول ، Fleets بازتوییت ، پسندیدن یا پاسخ عمومی را دریافت نمی کند. کاربران فقط مانند اینستاگرام و اسنپ چت می توانند فقط با پیام های مستقیم به آنها واکنش نشان دهند یا به آنها پاسخ دهند. توییتر اوایل سال جاری آزمایش ناوگان در برزیل را آغاز کرد. ناوگان در یک خط در بالای خوراک ظاهر می شوند.

ایده این است که فشاری را که بسیاری از مردم در شبکه های اجتماعی احساس می کنند کاهش دهد.

توییتر در یک پست وبلاگی گفت: “برخی از شما به ما می گویید که توییت کردن بسیار ناخوشایند است زیرا بسیار عمومی ، دائمی و احساس فشار زیادی برای ایجاد Retweets و Likes می کند.” “برای کمک به مردم در احساس راحتی بیشتر ، ما در حال کار بر روی یک روش فشار کمتری هستیم تا مردم بتوانند در مورد آنچه اتفاق می افتد صحبت کنند.”

توییتر همچنین دارای ویژگی های صوتی ، از جمله ، دو برابر می شود در حال گسترش آزمایش آن است توییت های صوتی ، آزمایش صدا در پیام های مستقیم در برزیل و معرفی آزمایش جدیدی تحت عنوان “فضاهای صوتی” که پیش بینی می شود قبل از پایان سال در دسترس باشد.
“فضاهای صوتی” شبیه مفهوم دیگری است که اخیراً توسط کلابهاوس محبوب شده است ، یک پلتفرم پر سر و صدا و همچنین بحث برانگیز که همچنان در حالت فقط دعوت است ، که در آن کاربران می توانند “اتاق ها” را با افراد خاص بحث کنند و دیگران گوش دهند. توییتر جزئیات کمی داشت ، اما ویژگی آن را به عنوان یک فضای صوتی زنده توصیف کرد که در آن افراد زیادی می توانند در مورد یک موضوع ارتباط برقرار کرده و در مورد آن بحث و گفتگو کنند. این شرکت تأکید کرد که دوست دارد مردم در این فضاها احساس امنیت و راحتی کنند ، اگرچه درمورد اینکه چه عواملی می تواند منجر شود ، توضیح بیشتری نداد.
این شرکت گفت که توییتر گفت ویژگی آن در ابتدا فقط برای “گروه بسیار کوچکی” از زنان و کسانی که از خانواده های حاشیه ای دارند ، ارائه می شود ، که هر دو به طور متناسب تحت تأثیر سو abuse استفاده و آزار و اذیت در سیستم عامل قرار می گیرند.

هنگامی که درمورد مکالمه با خبرنگاران درباره فضاهای صوتی و اینکه آیا سعی در تقلید از آنچه Clubhouse انجام می دهد ، س askedال شد ، محصول توییتر باعث شد کیوون بیک پور عقب برود.

مطلب جدید پیشنهادی  برای مشاهده بیشتر شفق های شمالی آماده شوید

وی گفت: “ما باید از قالب های دیگر پشتیبانی كنیم. ما باید از موارد استفاده دیگری كه به افراد كمك می كنند بحث و گفتگوی متفكرانه تری داشته باشند ، مبادله های متفكرانه تری داشته باشند كه نمی توانید آنها را در 280 نویسه جمع كنید.” “این یک” اینجا یک استارت آپ جالب است که کار جالبی انجام می دهد ، بیایید سعی کنیم آن را تکرار کنیم. ”

توییتر همچنین طعنه زد که به دنبال راهی است تا کاربران بتوانند “بازخورد خصوصی” بدهند ، به عنوان مثال به کسی بگوید که از یک خط عبور کرده و باید نفس بکشد. این می تواند به شکل یک اعلان یا تکان دادن از توییتر باشد.

صوتی و تأکید بر ارتباطات خصوصی بیشتر می تواند چالش های جدیدی را برای توییتر ایجاد کند ، از جمله اینکه چگونه این ویژگی ها به طور موثر تعدیل می شوند. این شرکت همچنین به دلیل نداشتن گزینه های رونویسی برای آزمایش توییت های صوتی خود با انتقاداتی روبرو شده است که این امر باعث می شود دسترسی افراد با مشکلات شنوایی غیرقابل دسترس باشد. این شرکت اکنون در حال کار بر روی رونویسی برای همه رسانه ها در توییتر است ، که انتظار می رود سال آینده ارائه شود.

دبرا آهو ویلیامسون ، تحلیلگر اصلی eMarketer در Insider Intelligence ، گفت که ویژگی ها و آزمایشات اخیر توییتر ، مانند ناوگان ، “منقضی شده” است.

ویلیامسون گفت: “رسانه های اجتماعی در حال تکامل هستند و توییتر باید این روند را جبران کند.” “ناوگان به توییتر راهی برای رقابت در صحنه” Stories “می دهد که اسنپ چت و اینستاگرام برای سالها اشغال کرده اند. … وقتی صحبت از راه اندازی ویژگی های جدید می شود ، توییتر خیلی سریع حرکت نکرده است ، بنابراین من تعجب نمی کنم که Fleets همچنین کند راه اندازی شده است. “

اما در حالی که توییتر در حال راه اندازی نسخه کپی Stories است ، دیگر سیستم عامل های اجتماعی به تقلید از نکته مهم بعدی روی آورده اند: TikTok و ویدیوی کوتاه. اینستاگرام محصولی را با نام Reels روانه بازار کرده است ، در حالی که YouTube شروع به آزمایش “شورت” در هند کرده است.
برنامه ویدیویی محبوب کوتاه فرم Vine ، که پیش از TikTok بود ، خریداری شد و سپس توسط Twitter در سال 2017 تعطیل شد.