TikTok به والدین کنترل بیشتری در مورد آنچه نوجوانان می توانند مشاهده و ارسال کنند ، می دهد

برنامه ویدئویی فرم کوتاه روز سه شنبه تعداد زیادی کنترل والدین جدید را اعلام کرد ، از جمله توانایی تصمیم گیری برای اینکه نوجوانان چه محتوایی را می توانند در TikTok جستجو کنند ، چه کسی می تواند در مورد پروفایل خود نظر بگذارد ، چه کسی می تواند چه ویدیوهایی را دوست داشته باشد و آیا نمایه او دولتی یا خصوصی است

“تریسی الیزابت ، رئیس سیاست جهانی ایمنی جزئی شرکت ، و الکساندرا ایوانز ، رئیس کودک آن ،” هدف ما ایجاد تعادل بین ایمنی و خودمختاری نوجوانان است ، زیرا ما در تلاشیم یک مکان امن و حمایتی برای بیان خود بیان کنیم. ” سیاست عمومی ایمنی برای اروپا ، در یک پست وبلاگ نوشت.

اقدامات جدید بخشی از ویژگی Family Tairing TikTok است که در ماه فوریه سال جاری در برخی از کشورهای اروپایی ارائه شد ، که به والدین امکان می دهد حساب خود را به حساب نوجوان خود پیوند دهند. این ویژگی که قبلاً به عنوان حالت ایمنی خانواده نامیده می شد ، به والدین اجازه می داد تا محدودیت هایی را در مورد مدت زمانی که فرزندانشان هر روز در TikTok می گذرانند ، نوع محتوایی که می توانند مشاهده کنند و همچنین توانایی محدود کردن یا خاموش کردن پیام های مستقیم را تعیین کنند.

TikTok اکنون این ویژگی ها را گسترش داده و آنها را در سراسر جهان در دسترس قرار داده است.

الیزابت و ایوانز گفتند: “همانطور که جوانان شروع به ساختن حضور بصورت آنلاین می کنند ، ما معتقدیم که مهم است که به خانواده ابزار بدهیم تا والدین و نوجوانان بتوانند نرده های محافظ را با هم تنظیم کنند.”

ترامپ TikTok را منفجر کرد و اکنون هیچ کس نمی داند چه خبر است
بر اساس اطلاعات شرکت تحلیلی App Ape که توسط Statista منتشر شده است ، TikTok تحت سلطه کاربران جوان است – 32.5٪ از کاربران کاربری برنامه ایالات متحده در ژوئن 2020 بین 10 تا 19 سال بود ، بیش از هر گروه سنی دیگر. در این اپلیکیشن ، کاربران معمولاً کلیپ های 15 ثانیه ای از خود را که در حال رقص ، لب همگام سازی ، انجام اسکیت های کمدی یا شرکت در چالش هایی هستند که در سیستم عامل ظاهر می شوند ، به اشتراک می گذارند.
همانطور که CNN Business گزارش کرده است ، محبوبیت این برنامه در میان نوجوانان ، همراه با پتانسیل منحصر به فرد آن برای یک شبانه روز ویروسی شدن ، والدین را مجبور کرده است تا در مورد همه چیز از حریم خصوصی و زورگویی گرفته تا چگونگی سود بچه ها از این سیستم عامل با س questionsالات دشوار دست و پنجه نرم کنند.

در ایالات متحده ، TikTok نسخه محدودی از برنامه را برای کاربران زیر 13 سال ارائه می دهد. به اشتراک گذاشتن یا نظر دادن در مورد فیلم ها و پیام رسانی با افراد دیگر امکان پذیر نیست ، اما کودکان هنوز هم می توانند محتوای TikTok را که مناسب سن آنها است مشاهده کنند.

– کایا یوریف ، CNN Business ، در تهیه این گزارش مشارکت داشته است.