Snapchat Spotlight پیام آور TikTok است

فیس بوک و اینستاگرام همچنین اسنپ چت را در معرفی فیلترهای واقعیت افزوده دنبال کردند ، یکی دیگر از ویژگی های محبوب Snapchat که به کاربران امکان می دهد چهره خود را با تاج دیجیتال ، گوش حیوانات و سایر تغییرات جالب سرپوش بگذارند.

در حال حاضر ، Snapchat یکی است که کپی برداری می کند.

روز دوشنبه ، اسنپ چت از بخش جدیدی از برنامه خود به نام “Spotlight” رونمایی کرد که می تواند به عنوان ویژگی پیچیده ویژگی های برنامه ویدیویی محبوب کوتاه فرم TikTok شناخته شود. اسنپ ​​چت Spotlight را به عنوان “یک بستر جدید سرگرمی برای محتوای تولید شده توسط کاربر در Snapchat” توصیف می کند. این هاب “سرگرم کننده ترین” Snap های جامعه کاربران خود را به نمایش می گذارد و با گذشت زمان به منافع فردی افراد تبدیل می شود.

از آنجا که ویژگی شبیه “برای شما صفحه” TikTok است ، باید مکان اصلی باشد که افراد در آن به مرور محتوا در سیستم عامل می پردازند ، که مورد تمجید تخصصی محتوا برای منافع شخصی کاربر قرار گرفته است. TikTok نیز ویدیوهایی را از طرف ستارگان بزرگ رسانه های اجتماعی و کاربران با دنباله های کوچک جذب می کند. مانند TikTok ، Snapchat’s Spotlight به کاربران امکان می دهد ویدیویی را ایجاد یا بارگذاری کنند ، زیرنویس ها را اضافه کنند ، از جلوه های ویژه استفاده کنند و موسیقی یا صدای اصلی اضافه کنند.

Snapchat تنها کسی نیست که از TikTok الهام می گیرد ، که در سال جاری محبوبیت زیادی را تجربه کرده است ، به ویژه در بسیاری از افراد که در طی همه گیری در خانه مانده اند. اینستاگرام اوایل امسال کلون TikTok خود را با نام Reels راه اندازی کرد ، در حالی که YouTube شروع به آزمایش یک محصول ویدیویی فرم کوتاه کوتاه به نام “شورت” کرد. این راه اندازی ها در بحبوحه آشفتگی ژئوپلیتیکی تیک توک و شرکت مادر چینی آن رخ داده است که در مورد آینده خود در ایالات متحده با تیراندازی و سردرگمی روبرو شده اند.
ویژگی جدید Spotlight اسنپ چت پاسخ آن به TikTok است.

کاربران اسنپ چت برای نمایش در Spotlight نیازی به حساب عمومی ندارند. این شرکت گفت که قبل از ورود به Spotlight ، از طریق ترکیبی از بررسی انسان و سیستم های خودکار آن ، هر Snap را تعدیل می کند. الگوریتم Spotlight میزان زمان صرف شده برای تماشای یک ویدئو را در نظر می گیرد ، اگر “مورد پسند شما” باشد یا با دوستان آن به اشتراک گذاشته شود و همچنین عوامل منفی مانند اینکه شخصی از یک ویدیو رد می کند ، استفاده خواهد کرد. صادقانه به اخلاق Snapchat ، نظرات عمومی درباره Spotlight Snaps وجود نخواهد داشت.

مطلب جدید پیشنهادی  مکرون در پی آرام کردن ناآرامی ها خواستار "پیمان جدید زندگی و کار" شد

به عنوان مشوقی برای تولیدکنندگان محتوا – و کاربران متوسط ​​- برای ارائه اسنپ های خود برای بررسی ، اسنپ چت هر روز 1 میلیون دلار به کسانی که بیشترین سرگرمی Spotlight Snap را انجام می دهند ، توزیع می کند. این شرکت گفت جوایز حداقل تا پایان سال در دسترس خواهد بود و کاربران باید 16 سال به بالا باشند تا واجد شرایط شوند. در حالی که اسنپ چت میزان شخصی را که می تواند از طریق Spotlight Snap بدست آورد ، به اشتراک نمی گذارد ، اما می گوید درآمد “قابل توجه” خواهد بود. این شرکت گفت که درآمد توسط یک “فرمول اختصاصی” تعیین می شود که به Snapchatter عمدتا براساس تعداد کل بازدیدهای ویدیویی منحصر به فرد Snap در یک روز مشخص در مقایسه با سایر پست ها پاداش می دهد.

سازندگان بخش عظیمی از هر بستر رسانه اجتماعی هستند و به طور فزاینده ای برای تولید محتوای اختصاصی مورد محاکمه قرار می گیرند. مشوق مالی Snapchat فقط آخرین نمونه از سیستم عامل هایی است که برای استعدادهای آنلاین می جنگند. TikTok همچنین یک صندوق خالق ایجاد کرده است که پیش بینی می شود طی سه سال آینده به یک میلیارد دلار پرداخت در ایالات متحده برسد و پیش از راه اندازی Reels ، فیس بوک گزارش داده است که به ستاره های برتر TikTok پول استفاده می کند تا از سیستم عامل رقابتی خود استفاده کنند.

Spotlight در ابتدا از روز دوشنبه در 11 بازار از جمله ایالات متحده ، کانادا ، استرالیا و انگلیس در دسترس خواهد بود ، اما به زودی به مکان های بیشتری گسترش خواهد یافت.

مطلب جدید پیشنهادی  خرید بک لینک و تاثیر آن بر سئو - چرا گوگل جریمه میکند؟