Roblox ، بازی tween عظیم ، به نمایش عمومی در می آید

این شرکت درآمد 589 میلیون دلاری و گردش نقدی عملیاتی 345 میلیون دلاری را برای 9 ماه منتهی به سپتامبر گزارش کرد. با توجه به پرونده IPO ، سود خالص آن 203.2 میلیون دلار در 9 ماه منتهی به سپتامبر گزارش شده است.

اگر هرگز نام رابلوکس را نشنیده اید ، این ممکن است به این دلیل باشد که شما یک توئین نیستید. کل این پلتفرم از بازی های تولید شده توسط کاربر تشکیل شده است ، بسیاری از آنها توسط کودکان و نوجوانانی ساخته شده اند که میلیون ها دلار از طریق این سیستم عامل درآمد کسب کرده اند. طبق گفته این شرکت ، حدود 75 درصد کودکان آمریکایی 9 تا 12 سال به طور مرتب با دوستان خود Roblox بازی می کنند.

در طی بیماری همه گیر ، بچه ها به Roblox سرازیر شده اند تا مهمانی های تولد مجازی و سایر برنامه های درون بازی را برگزار کنند که دیگر نمی توان بصورت حضوری برگزار کرد. در ماه جولای ، گیمرها 3 میلیارد ساعت وقت صرف بازی Roblox کردند ، دو برابر بیشتر از فوریه.

Roblox همچنین یک تجارت بزرگ است. در ماه اکتبر ، این درآمد فقط از طریق پخش کننده های تلفن همراه به 2 میلیارد دلار درآمد در طول زندگی رسید.

این داستان در حال توسعه است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>