“Hyrule Warriors: Age of Calamity” ، پیش درآمد افسانه زلدا ، اینجا است

“Hyrule Warriors: Age of Calamity” جمعه آغاز می شود. این اولین قسمت از مجموعه Zelda از زمان “نفس وحشی” سال 2017 است که 19.7 میلیون نسخه فروش داشته است. “Breath of the Wild” چهارمین بازی پرفروش در تمام زمان های نینتندو سوییچ است که در پشت بازدیدهایی مانند “Animal Crossing” و “Mario Kart” قرار دارد.

در “Breath of the Wild” ، گیمرها عاشق ماجراهای قهرمان Link شدند زیرا او آزادانه به جستجو در این بازی می پرداخت جهان ، پختن خورش و اجتناب از لیزرهای عظیم الجثه ماشین های باستانی که به دنبال او می خزند.

بنابراین جای تعجب نیست نینتندو با موفقیت بالقوه دیگری حق رای دادن را گسترش می دهد. در حقیقت ، نسخه 2014 “Hyrule Warriors” که شخصیت های زلدا را نیز در آن گنجانده بود ، به موفقیت متوسطی دست یافت.

یوسوکه هایاشی ، تهیه کننده “Hyrule Warriors: Age of Calamity” به CNN Business گفت که نینتندو “صریحاً” به تیم خود پیشنهاد می دهد شخصیت ها و داستان مربوط به سر و صدا 2017 را با گیم پلی مبارزه Hyrule ترکیب کند.

“Age of Calamity” بیشتر روی مبارزه و فشار دادن چندین دکمه برای فعال کردن توانایی های خاص متمرکز است. لینک و دوستانش برای نجات سرزمین هیورل از بلایا جنگ بزرگی انجام می دهند.

“فقط تکه هایی از داستان فاجعه بزرگ در [‘Breath of the Wild.’]”، ریوتا ماتسوشیتا ، کارگردان بازی به CNN Business گفت.” ما فکر کردیم که حجم کافی از حوادث ناگفته و درام انسانی به اندازه کافی وجود دارد که در آن زمان اتفاق افتاده است تا آنها را از طریق گیم پلی به تصویر بکشد. “

«عصر مصیبت» شخصیت های زیادی را باز می گرداند و داستان های آنها را یک قرن قبل از وقایع «نفس وحشی» روایت می کند. همچنین از موسیقی و جلوه های صوتی استفاده می کند و عنصر غریب آشپزی را که در “Breath of the Wild” مشهور شده است ، در بر می گیرد.

اما طرفداران سبک اکتشاف “دنیای باز” آن بازی پرفروش ممکن است از این جدیدترین نسخه راضی نباشند. “Hyrule Warriors: Age of Calamity” کاربران را به نقشه ای قفل می کند ، جایی که می توانند مناطق را برای درگیری انتخاب کنند اما نمی توانند در مورد میوه گیری آزادانه ، حل معماها و تهیه خورش قدم بزنند ، فعالیت هایی که “Breath of the Wild” را به یک لذت تبدیل کردند.

در عوض گیمرها تصمیم می گیرند که به عنوان Link ، Zelda ، Impa یا تعداد زیادی از شخصیت های دیگر بازی کنند ، مبارزه سر به سر ، تیراندازی با تیر و سحر و جادو برای سقوط ارتش های عظیم در نبردهای حماسی. مش دکمه زیادی وجود دارد.

Hyrule Warriors: Age of Calamity

هایاشی گفت: “در طول توسعه ، ما همیشه به این فکر می کنیم که چه چیزی طرفداران سریال Zelda را خوشحال خواهد کرد.” “اگرچه ما مطمئن نیستیم که این بازی تا چه اندازه محبوب خواهد شد ، اما اگر طرفداران Breath of the Wild آن را سرگرم کننده بدانند ، خوشحال خواهیم شد.”

قیمت این بازی 59.99 دلار است و بخشی از مجموعه تعطیلات این شرکت است. نینتندو پیش از این نسخه آزمایشی را برای آزمایش طرفداران منتشر کرده بود.

این آخرین موردی نخواهد بود که از “زلدا” می بینیم. سال گذشته ، نینتندو اعلام کرد “Breath of the Wild” دنباله ای خواهد داشت ، اگرچه هنوز تاریخ اکران اعلام نشده است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>