Huawei مارک هوشمند تلفن های هوشمند Honor را تخلیه می کند

کنسرسیومی از خریداران روز سه شنبه گفت که مارک تلفن هوشمند Honor هوآوی را با مبلغی نامشخص خریداری کرده است. خریداران شامل بیش از 30 نماینده چینی و فروشنده مارک بودجه هستند.

هواوی و گروه خریداران گفتند که برای نجات زنجیره تأمین آنر و محافظت از مصرف کنندگان و فروشندگان این معامله را انجام دادند. دولت ترامپ دسترسی این شرکت چینی به فناوری حیاتی مانند چیپ ست ها و نرم افزارهای تلفن های هوشمند و تجهیزات ارتباط از راه دور 5G خود را قطع کرده است. واشنگتن می گوید هواوی تهدیدی برای امنیت ملی محسوب می شود ، ادعاهایی که این شرکت مدتهاست آنها را رد می کند.

همچنین این یک بازیابی بسیار ضروری برای Huawei است. به گفته نیکول پنگ ، تحلیلگر شرکت تحقیقات بازار Canalys ، فروش افتخار به معنای این است که شرکت شنژن که درگیر آن است اکنون می تواند منابعی را برای تمرکز بر نام تجاری گوشی های هوشمند شاخص خود آزاد کند.

هواوی پیش از اعلام آخرین دور محدودیت در اوایل سال جاری ، موجودی انبار را ذخیره کرد. هنوز رئیس اجرایی چرخشی آن در کنفرانسی در ماه سپتامبر گفت که این شرکت در “وضعیت دشواری” قرار دارد و “بقا هدف است.”

پنگ گفت: “بقا به این معنی است که آنها باید اطمینان حاصل کنند که م enoughلفه های کافی برای ادامه کار برای مدت زمان طولانی تری دارند.” تخلیه Honor به واحد تلفن های هوشمند هواوی کمی فضای تنفس می دهد.

پنگ گفت: “مطمئناً بار بیشتر روی دوش آنها خواهد بود.” “آنها فقط به تعداد محدودی از اجزای سازنده دسترسی دارند. حداقل آنها می توانند [now] برای برند برتر هوآوی حفظ شود “.

مطلب جدید پیشنهادی  چگونه 2 دانش آموز ده ها نفر را از درگیری در سودان نجات دادند

بر اساس بیانیه شرکت هواوی هیچگونه سهامی در اختیار نخواهد داشت یا درگیر هیچگونه فعالیت تجاری یا مدیریتی در شرکت جدید Honor نمی باشد.

که به معنای “افتخار باید قادر به تهیه م componentsلفه های خود باشد … [and] قرارداد خود را امضا کنند ، “با توجه به پنگ.

با گاز گرفتن تحریم های ایالات متحده ، رشد فروش هواوی کند می شود

این احتمال وجود دارد که با روی کار آمدن جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب آمریکا ، تحریم های آمریکا علیه هواوی کاهش یابد. اما هیچ تضمینی وجود ندارد که دولت بایدن محدودیت های شرکت فناوری چینی را لغو کند.

ویل وونگ ، تحلیلگر شرکت تحقیقات بازار IDC ، گفت: “آینده و چشم انداز هواوی هنوز بسیار نامشخص است.” “بنابراین آنها باید بر آنچه دارند تمرکز کنند و بهترین چیزی که دارند مدل های سطح بالا است.”

گوشی های شاخص این شرکت مانند سری P و Mate به ترتیب حدود 4500 یوان (683 دلار) و 6400 یوان (972 دلار) به فروش می رسند. تلفن های با افتخار بسیار ارزان تر هستند – آخرین سری 10X از حدود 2100 یوان (319 دلار) شروع می شود و تلفن های پایین رده پایین با قیمت 1200 یوان (183 دلار) به فروش می رسند.

تمرکز بر روی دستگاه های پرچمدار به هوآوی کمک می کند تا “تصویر برند رده بالای خود را حفظ کند و همچنین درآمد بیشتری کسب کند”.

از دست دادن افتخار در رتبه بندی جهانی گوشی های هوشمند هواوی قرار خواهد گرفت

بدون افتخار ، فروش کل گوشی های هوشمند هواوی بسیار مورد توجه قرار خواهد گرفت.

در اوایل سال جاری ، این شرکت موفق شد هدف طولانی مدت آن و به مدت کوتاهی به فروشنده برتر تلفن های هوشمند در جهان تبدیل شد و این امر به افت فروش در سامسونگ رقیب کمک کرد.

این موفقیت بدون افتخار ممکن نبود. نزدیک به دو سال گذشته ، مارک بودجه بین 25٪ و طبق داده های IDC ، 29 درصد از کل محموله های گوشی های هوشمند هواوی. Canalys ، که از روش دیگری برای محاسبه محموله ها استفاده می کند ، دریافت که Honor 20٪ تا 40 درصد از کل فروش هواوی.

مطلب جدید پیشنهادی  فروش نینتندو سوییچ درست قبل از معرفی PS5 و Xbox Series X بسیار بالا رفته بود

در سه ماهه دوم امسال ، زمانی که هوآوی به پیروزی بر رقیب کره جنوبی خود دست یافت ، طبق اعلام IDC و Canalys ، آنر بیش از یک چهارم کل فروش تلفن های هوشمند شرکت را تشکیل داد. بدون تقریباً 15 میلیون دستگاه Honor فروخته شده در سه ماهه آوریل-ژوئن ، هواوی در بالای تریبون قرار نمی گرفت.

سامسونگ پیش از این در سه ماهه جولای تا سپتامبر جایگاه نخست را بدست آورد ، با توجه به IDC و Canalys ، Huawei مقام دوم فروش جهانی تلفن های هوشمند را بدست آورد. بدون تلفن های Honor ، Huawei در رتبه سوم ، پشت سازنده چینی تلفن های هوشمند Xiaomi قرار گرفت.