Chipotle برای تغذیه گزارش دهندگان همه گیر با برنامه دوست یابی همکاری می کند

با رعایت مقررات فاصله اجتماعی ، یافتن ارتباطات عاشقانه برای بسیاری از آمریکایی ها در طی همه گیر شدن یک مبارزه دشوار بوده است و رفتن به تاریخ ناهار و شام پیچیده تر از گذشته است. Chipotle ، Uber Eats و Hinge با هم همکاری می کنند تا یک منوی جدید ایجاد کنند که باعث صرف غذا در خرما های دور شود.

کاربران لولا اکنون می توانند در برنامه دوست یابی نوعی درخواست را پر کنند که به شرکای احتمالی اجازه می دهد بدانند چه چیزی دارند چیپوتل (CMG) نظم است. می دانید ، اگر می خواهید با بوریتو ها قرار بگذارید و غذا بخورید. اعلان خواهد شد ، “اگر شما بیاورید من بوریتوها را می آورم …” ، تشویق کنندگان را برای تکمیل جمله تشویق می کند.

و اگر اوضاع جدی شد و در فکر این هستید که به شریک عاشقانه جدید خود اجازه دهید وارد غلاف Covid-19 شود ، گزینه ای برای اشتراک یک خوراک داخلی ، چیپس و سالسا وجود دارد.

این منو با الهام از “فصل کاف” ، یک دوره زمانی که افراد مجرد شروع به همکاری های کوتاه مدت می کنند تا ماه های سرد سال را پشت سر بگذارند.

از 12 نوامبر تا 5 دسامبر به طور انحصاری در Uber Eats در دسترس خواهد بود و شامل موارد زیر است:

  • تاریخ روز: دو خوراکی خوراکی ، چیپس و سالسا و دو نوشابه گازدار
  • شب خرما: دو خوراک خوراکی ، چیپس و سئو و دو نوشابه
  • تاریخ لولا: مواد خوراکی ، چیپس و سالسا و یک نوشابه – برای به اشتراک گذاشتن

کاربران لولا در سه سفارش بعدی Chipotle که با Uber Eats تحویل داده شده اند 20 دلار دریافت می کنند. بنابراین این یک برد-برد است … اگر مکالمه به خوبی پیش رود ، این یعنی.

علاوه بر این ، 10 مشتری Uber Eats که از منوی Cuffing Season سفارش می دهند این فرصت را دارند که مشاوره دوست یابی از Rebel Wilson بازیگر را دریافت کنند.

این مشارکت در نوع خود اولین نیست و Hinge برای یک کارزار متفاوت در سال 2019 با ویلسون همکاری کرد. مشارکت برنامه های دوست یابی در فضایی که رقابت شدید است معمول است.

این مشارکت ها با طیف گسترده ای از برنامه ها برای انتخاب ، به برجسته شدن برنامه ها و افزایش دسترسی آنها کمک می کند که این امر می تواند کاربران جدیدی را به وجود آورد. Hinge با OpenTable و هتل های Starwood همکاری کرده و Bumble با Uber Eats همکاری کرده است.

این همه گیر برای خلاقیت از برنامه های همسریابی – و کاربران برنامه های همسریابی – الهام گرفته است. در ماه ژوئیه ، Tinder یک ویژگی چت ویدیویی را آزمایش کرد ، و منتهی به انتخابات ، مردم از برنامه های همسریابی برای دسترسی به رای دهندگان در ایالت های چرخشی استفاده می کردند. و حتی برخی از افراد تا به امروز با حضور در “Zoom Bachelorette” ، چرخشی در حق رای دادن “The Bachelorette” برای زمان قرنطینه توسط ABC ، ​​به زوم رفته اند.