Assassin’s Creed Valhalla و Call of Duty: Black Ops Cold War خود را وارد کنسول های نسل بعدی می کنند

بنابراین جای تعجب نیست که امتیازات “Call of Duty” و “Assassin’s Creed” این هفته نسخه های جدیدی را ارائه دهند. “Assassin’s Creed Valhalla” ، درباره وایکینگ ها و اسطوره های نورس ، در 10 نوامبر ، همان روز Xbox Series X آغاز به کار کرد. سه روز بعد ، “Call of Duty: Black Ops Cold War” که در دهه 1980 پخش می شد ، اکران شد.

این شرکت در اعلامیه مطبوعاتی خود ، بدون ارائه مشخصات ، گفت: “Valhalla” دو برابر بازیکن فعال در روز راه اندازی نسبت به بازی Ubisoft “Assassin’s Creed” 2018 ، “Odyssey” داشت. این بازی دارای یک فضای جدید در تاریکی عصر انگلستان است ، که یوبی سافت گفت “نبرد قدیمی بین آدمکش ها و تمپلارهایی که طرفداران با آن آشنا هستند” را زنده می کند. این سیزدهمین بازی اصلی در این امتیاز است.

عکسی از "Assassin's Creed Valhalla."
مایکل پاچر ، تحلیلگر ودبوش ، گفت که رقابت نسبتاً کم در طول فصل تعطیلات به “Assassin’s Creed Valhalla” کمک خواهد کرد و همچنین در محیط عرفانی بازی ، که می تواند طرفداران حق رای دادن را به خود جلب کند. وی پیش بینی می کند که مانند عناوین قبلاً موفق “Assassin’s Creed” ، این بازی می تواند 10 تا 12 میلیون نسخه بفروشد و یک موفقیت خوب برای Ubisoft باشد.

“[It would be] به گفته بهترین ها در ترکیب خود ، بهترین ها هستند. “، تخمین می زند که حتی کمترین عناوین موفق نیز 7 میلیون نسخه فروش داشته باشند.

“Black Ops Cold War” بازی Call of Duty با استقبال خنک تری از طرفداران روبرو شد که این هفته به اندازه بازی در فیلم “Valhalla” در مورد بازی آنلاین سر و صدا نکردند. “جنگ سرد” بازیکنان را به آمریکای رونالد ریگان می اندازد ، جایی که آنها بخشی از یک تیم نخبه هستند که با ویتنامی ها ، KGB و پلیس مخفی آلمان شرقی می جنگند. هر دو “جنگ سرد” و “والهالا” در کنسول های قدیمی نیز قابل پخش هستند.
رونالد ریگان در "Call of Duty: Black Ops Cold War."

ریگان خود تیم آمریکایی را در هنگام انجام کارهای محرمانه هدایت می کند – و به گفته یکی از شخصیت های بازی ، “هر مأموریتی که انجام می دهیم غیرقانونی است”.

“ندای وظیفه” است اکتیویژن (ATVI) گاو نقدی طولانی مدت ، و حق رای دادن اخیراً اولین سالگرد بازی موبایل خود و محبوبیت مداوم بازی رایگان جنگ رویال خود ، “Warzone” را جشن گرفت. باید دید آیا “جنگ سرد” می تواند به موفقیت مشابهی دست یابد.

الکس جیایمو ، تحلیلگر جفری ها ، پیش بینی می کند که “Call of Duty” می تواند مورد توجه این فصل تعطیلات قرار گیرد و تخمین می زند فروش این بازی به 20 میلیون واحد در سال برسد.

وی در مورد “مرد عنکبوتی: مایلز مورالس” و “والهالا” افزود ، “هر دو عنوان باید عملکرد فوق العاده خوبی داشته باشند [but] مخاطبان داخلی “Call of Duty” نیز ندارند. “اگر آنها به این نوع سطح برخورد کنند ، شوکه خواهیم شد.”
مطلب جدید پیشنهادی  بعد چه عددی می آید؟ از دایره المعارف دنباله های عدد صحیح بپرسید.